Najlepsze restauracje Gdańsk

Oceny (56)

Krzysztof
Termin usługi: luty 2022   

Wprowadzone nowe menu przez szefostwo restauracji idealnie wpasowuje sie w klimat miejsca oraz poprzedniej karty, dzieki danią degustacyjnym w rozsadnej cenie mozna spróbować wszystkich cięć wołowiny oraz wielu przepysznych owocow morza w tym np homara.. zdecydowanie 10 na 10 polecamy z narzeczoną z calego serca

Restauracje

6.0
Majka
Termin usługi: listopad 2020

Zamówiliśmy pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Przepyszne jedzenie, polecam

Jedzenie na wynos

5.8
Andrzej
Termin usługi: październik 2018   

Overpriced good food. The customer is always right? Not here! Very argumentative and regimented Waiter that served. Tried to make customers feel like second class. If they had an ounce they would not try and treat people they way they try too. Give this place a very wide berth until they learn how to interact with customers that pay their wages!!!

Restauracje

2.0
Marta
Termin usługi: wrzesień 2018   

Karta uboga, atmosfera chłodna a jakość i ilość jedzenia odwrotnie proporcjonalna do cen!

Restauracje

1.0
Jaca
Termin usługi: wrzesień 2018   

Kiedyś było znośnie. Po zmianie szefa kuchni i skróceniu menu do granic możliwości brakuje mi słów. Jedzenie słabe, obsługa kiepska, najpierw są podane steki, czeka się kilka minut na dodatki, sosy i frytki. Krótko ujmując kupa kasy nie wiadomo za co. Zdecydowanie nie polecam, chociaż bywałem tam kiedyś w miarę często.

Restauracje

2.2
Blue
Termin usługi: 15.12.2016   

Myślałem, że takich miejsc już w Gdańsku nie ma. Lokal do krojenia zagranicznych. Ograny schemat "na bogato" wg zasady, że to Ty jako klient pewnie nie kumasz i nie powinieneś zabierać głosu. Nawet jeśli serwujecie kiepskie jedzenie, to chociaż obsługujcie gości z należytą starannością. A tutaj nie wiem, co gorsze.

Restauracje

2.2
nie_polecam
Termin usługi: Listopad 2016   

Jedzenie dobre, niestety obsługa jest tragiczna - znośna tylko do momentu płatności. Kelnerzy wdają się w skandaliczne kłótnie z klientem nt. płatności. Nawet gdyby wina była po stronie klienta (a absolutnie nie była) to lokal na rzekomo takim poziomie powinien stanąć na wysokości zadania i przyznać się do błędu. Komentarz kelnera nt. rozdziału rachunku "takie rzeczy to w Mc Donaldzie" uwłacza tylko tej popularnej sieciówce z hamburgerami. Pożegnanie grupy przez kelnera: "Wyjazd" wskazuje najlepiej na jakim poziomie jest to lokal. PS. Nic dziwnego, że obsługa kelnerska jest doliczana do ceny (10%), inaczej nie wyobrażam sobie żeby ktoś tam napiwek zostawił.

Restauracje

2.3
Danielevic
Termin usługi: 19.11   

Jedzenie pyszne, mimo że nie to końca każdy z nas przepada za stekami to i tak każdy pozostawił po sobie "wylizany" talerz. Stoliki odpowiednio wcześniej przygotowane oraz obsługa bardzo sympatyczna. I na koniec kilka słów należy się Panu, który z ogromną gracją, zaangażowaniem, z zachowaniem wszelkich zasad sztuki kelnerskiej zmagał się z naszymi oczekiwaniami. Mimo iż kombinowalismy i robiliśmy sporo zmian z naszymi zamówieniami nie sprawiło to dla niego żadnego problemu i do końca obsługiwał nas z uśmiechem na ustach. Dziękujemy Panu który jak twierdzi jak tak duży i dobrze zbudowany od steków z La Pampy

Restauracje

5.8
Zawiedziony
Termin usługi: 2016-11-18   

Powiedzieć, że obsługa była niemiła to jak nic nie powiedzieć. Takiego popisu chamstwa i obrażania klienta bez powodu nie widziałem w żadnej innej knajpie w Polsce i na świecie.

Restauracje

3.3
Ja
Termin usługi: 18.11.2016   

To kolejny nasze biznesowe spotkanie w tej restauracji i niestety ostatnie. Mimo pysznego jedzenia. Obsługa jest na skandalicznie niskim poziomie. Kelner wdaje sie w kłótnie z klientami , problemem nie do przejścia jest dla niego wystawienie kilku oddzielnych rachunków i twierdzi ze takie rzeczy tylko w Mac Donalds... Na koniec usłyszeliśmy od niego komendę "wyjazd".

Restauracje

3.2
Kamil
Termin usługi: 18.11.2016   

Najgorsza obsługa kelnerska z jaką się spotkaliśmy. Panowie kelnerzy mieli wielki problem z rozdzieleniem rachunku. Totalny brak szacunku do klientów. Na zakończenie spotkania usłyszeliśmy wymowne "wyjazd".

Restauracje

3.2
Andrzej G.
Termin usługi: sierpień    

W praktycznie pustej restauracji czekalismy z zona na dania prawie godzinę!!! Zamówiliśmy salatke z kurczakiem i poledwiczke wieprzowa z sosem pieprzowym. W salatce 3 poledwiczki z kurczaka z niejadalna żyła... Polędwiczka wieprzowa byla wysuszona na wior!!! Nie pomogl nawet sos ktory byl bardzo smaczny lecz calosc wypadla tragicznie. Nie polecam nikomu. Za takie pieniadze powinno byc przynajmniej albo smacznie albo szybko a tu ani smacznie ani szybko.

Restauracje

2.2
Mieszkaniec Gdańska
Termin usługi: 31.07.2016   

Tak chamskiej obsługi nie spotkałem od dawna. Współczuje właścicielowi, drogo, mało i jeszcze taka obsługa - to musi wykończyć knajpę. Im szybciej tym dla nas wszystkich lepiej.

Restauracje

2.2
FW
Termin usługi: raz w miesiącu   

Lubimy tam wpadać na pyszną argentyńską polędwicę wołową.

Restauracje

5.7
Danuta
Termin usługi: 22.03.2016   

Podają wspaniałe jedzenie a steków takich nie jadłam nigdzie!! Może ceny trochę duże ale jedzenie warte tych doznań smakowych!! Polecam wszystkim!!

Restauracje

4.8
kilo
Termin usługi: 2016-02-14   

bywam w La Pampa raz na jakiś czas i ze smutkiem muszę stwierdzić że się "popsuli" kilka miesięcy temu dużo lepszy wybór steków, przyjemnie miło, obsługa perfekcyjna, po dzisiejszej wizycie: brudno, podłoga nie była sprzątana przynajmniej kilka godzin, na siedzeniach kawałki jakiegoś ciasta, obsługa guzdrała się jakby mieli obłożenie 100 % a było jakiś 40 % wolnych miejsc, na danie czekałem 55 minut, fakt steki wyśmienite, ale w takim miejscu z takimi cenami wszystko powinno być dopiete na ostatni guzik, a niestety nie jest

Restauracje

4.2
Gaja
Termin usługi: 08.2015   

Steki bardzo dobrze przyrządzone, co jest dla mnie w takiej restauracji najważniejsze. Bardzo dobre gatunkowo mięso. Dodatki, a w szczególności sos śmietanowy - bajka. Obsługa bardzo miła. Polecam!

Restauracje

5.0
anna
Termin usługi: 03.2015   

Często w restauracjach zamawiam steki , ale przyznam , że lepszego nie jadłam nigdzie .Jest wyśmienite!

Restauracje

5.8
Grażyna
Termin usługi: 15.03.2015   

Wyborne jedzenie! Porcje wystarczająco duże i smakowicie przyrządzone. Z przyjemnością wybiorę się na pewno jeszcze nie raz. Polecam!

Restauracje

5.2
Michał
Termin usługi: Dziś   

Dziś miałem okazje pierwszy raz skosztować Dania w LA PAMPA. Polecam bo nigdy nie jadłem lepszego kawałka mięsa. Pakowane próżniowo nie mrożone, prosto z Argentyny. Do tego specjalna odmiana bydła! To musi smakować!!! Polecam średnio wysmażone aby poczuć ten wysublimowany smak. Jestem zachwycony!!!

Restauracje

6.0