Laguna Medical Sp. z o.o.

Laguna Medical Sp. z o.o.

Wybierz numer

58 719-82-86 607-133-977 (laserowakorekcjawzroku)
r...@lagunamedical.pl pokaż
 • Zdjęcie 1/24 - Laguna Medical Sp. z o.o. Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/24 - Laguna Medical Sp. z o.o. Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/24 - Laguna Medical Sp. z o.o. Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/24 - Laguna Medical Sp. z o.o. Gdynia +21 1
 

Artykuły o nas

O nas

Laguna Medical Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu. Od ponad 20 lat nieustannie rozszerzamy naszą ofertę medyczną zyskując coraz większe grono zadowolonych pacjentów. Nasi okuliści, dermatolodzy, ortopedzi, chirurdzy i proktolodzy mają do dyspozycji doskonałej jakości sprzęt i przygotowany personel medyczny. Dużą wagę przywiązujemy zarówno do jakości wyposażenia naszych ośrodków, jak również do kwalifikacji i kompetencji całego zespołu Laguna Medical, ponieważ satysfakcja i bezpieczeństwo pacjentów są dla nas priorytetem.

Od wielu lat współpracujemy ze znanymi firmami medycznymi na terenie całej Polski. Specjaliści Laguna Medical przyjmują zarówno w Trójmieście, Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy i Pile, gdzie prowadzimy placówki partnerskie, a w najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnych ośrodków pod szyldem Laguna Medical.

Główna siedziba Laguna Medical w centrum Gdyni to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego wchodzą: przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym.
Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i umiejętności wszystkich członków naszego zespołu lekarskiego i obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem coraz większego grona pacjentów. Monitorujemy jakość obsługi i zarządzania, a zgodność z najwyższymi standardami poświadczają certyfikaty ISO.

Najczęściej zadawane pytania

Do kogo skierowany jest zabieg laserowej korekcji wad wzroku?
Zabieg kierowany jest do osób, które ukończyły 21. rok życia – jest to wymóg związany głównie z faktem, że dopiero w tym okresie życia oko osiąga pełny rozwój i dochodzi do ustabilizowania się wady wzroku. Wspólnym mianownikiem pacjentów jest chęć wyeliminowania ograniczeń związanych z noszeniem okularów czy soczewek kontaktowych.
W jakim wieku można wykonywać zabiegi laserowej korekcji wzroku?
Najlepszy wiek na przeprowadzenie zabiegu to 21 – 50 rok życia. Zabiegi wykonuje się, jeśli wada wzroku jest ustabilizowana.
Jakie są przeciwskazania do zabiegu?
Aby poddać się zabiegowi oko musi być całkowicie zdrowe. Przeciwwskazaniem są wszelkie schorzenia oka takie jak zaćma, jaskra, niedowidzenie, stożek rogówki, zespół suchego oka. Ponadto pacjent musi być ogólnie zdrowy, nie chorować na cukrzycę, tarczycę, reumatyzm. Zabiegowi nie mogą poddać się kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.
Jak należy się przygotować do zabiegu laserowej korekcji wad wzroku?
Przed zabiegiem nie należy:

zakładać soczewek kontaktowych: miękkich na 7 dni, a twardych i torycznych na 21 dni przed zabiegiem,
48 godzin przed korekcją nie wolno spożywać alkoholu,
na 24 godziny przed zabiegiem nie powinno się spożywać napojów kofeinowych,
używać kosmetyków w okolicach twarzy i oczu (makijaż, kremy itp.).
Jakie badania wykonuje się podczas kwalifikacji do zabiegu?
Badanie zawiera w sobie:

- określenie subiektywnej i obiektywnej (po zastosowaniu specjalnych kropel) wady wzroku,
- ocenę ostrości wzroku bez oraz z korekcją,
- dobranie optymalnej korekcji okularowej,
- pomiar ciśnienia wewnątrz oka,
- zmierzenie grubości rogówki w bardzo wielu punktach,
- stworzenie mapy rogówki oraz tomograficznego, przestrzennego obrazu przedniego odcinka oka z rogówką, tęczówką i soczewką,
- laserową biometrię oka aparatem IOL Master4 oraz dokładną ocenę dna oka.
Tak wiele szczegółowych badań ma na celu uzyskanie najdokładniejszych danych, które pozwolą określić jaki rodzaj zabiegu jest dla pacjenta najbezpieczniejszy.
Jak długo trwają badania kwalifikacyjne i sam zabieg laserowej korekcji wad wzroku?
Kwalifikacja do zabiegu trwa około dwóch godzin, przygotowanie do zabiegu około 20 minut, a sam zabieg kilkanaście sekund.
Jak długo ważna jest kwalifikacja?
Zabieg należy przeprowadzić maksymalnie 3 miesiące od dnia kwalifikacji. Po tym czasie kwalifikacje należy powtórzyć.
Czy kwalifikacja i zabieg może odbyć się jednego dnia?
Tak. Ponadto decydując się na zabieg w procedurze jednodniowej, czyli kwalifikację i zabieg laserowej korekcji wzroku podczas jednego dnia - kwalifikacja jest za darmo.
Czy zabieg jest bezpieczny?
Tak, choć tak jak w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego istnieje ryzyko powikłań. W laserowej korekcji jest ono minimalne i wynosi ok. 1%. Do najczęstszych należą niedokorekcje przy dużych wadach wzroku oraz stany zapalne, które wydłużają okres rekonwalescencji. Są one leczone farmakologicznie za pomocą antybiotyków i nie wpływają na końcowy efekt zabiegu. Jest to metoda bezpieczna. Nie ma możliwości utraty wzroku po zabiegu a skorygowana wada nie powraca.
Jak dużą wadę może skorygować zabieg?
Zabieg przeznaczony dla osób z wadą -14,0 dioptrii krótkowzroczności, + 6,0 dioptrii nadwzroczności i 6,0 dioptrii astygmatyzmu.
Czy zabieg laserowej korekcji wad wzroku jest refundowany przez NFZ?
Nie. Takie zabiegi na całym świecie uznawana są za kosmetyczne i nie podlegają refundacji.
Na czym polega działanie lasera?
Zadaniem lasera jest odpowiednie wymodelowanie rogówki i nadanie jej specjalnego kształtu – takiego, który pozwala światłu prawidłowo dotrzeć do siatkówki, czyli:

uwypukla ją, gdy rogówka jest zbyt płaska u dalekowidzów,
spłaszcza ją, gdy rogówka jest zbyt wypukła u krótkowidzów,
wyrównuje ją, gdy rogówka ma nieregularny kształt u astygmatyków.
Jaka metoda będzie dla mnie najlepsza?
Wybór metody laserowej korekcji wzroku zawsze należy do lekarza, który na podstawie dokładnych badań Twoich oczu, poleca LASIK, LASEK, EBK lub TRANS PRK. Obecnie najbardziej popularną wśród lekarzy procedurą jest LASIK. Głównym powodem jest fakt, że do niedawna była to metoda najbardziej nowoczesna, a przede wszystkim atrakcyjna dla pacjenta – efekty po operacji można było zobaczyć już w pierwszej dobie po zabiegu.
Co się stanie jeśli poruszę okiem podczas zabiegu?
Nic, praca lasera zostanie wstrzymana. Bezpieczeństwo i precyzję zabiegu zapewnia zaawansowana technologia eye-trackingu, dzięki której laser potrafi natychmiast reagować na zmianę położenia oka i śledzić ruchy gałki.
Czy zabieg jest bolesny?
Sam zabieg jest bezbolesny i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Podczas przygotowania do zabiegu, pacjent ma zakrapiane oczy kroplami przeciwbólowymi. Ponadto pacjent dostaje doustne środki przeciwbólowe. Po korekcji metodą LASIK występuje łzawienie oczu oraz dyskomfort w postaci uczucia ciała obcego w oku. Ten stan utrzymuje się około 3-4 godziny po zabiegu. Po metodach LASEK, PRK, TransPRK ból jest dotkliwszy w pierwszych dwóch dobach i w tym czasie przyjmuje się środki przeciwbólowe.
Jak należy się zachowywać podczas zabiegu?
Podczas zabiegu chirurg używa rozbudowanego systemu komputerowego, aby ustawić laser dla każdego pacjenta indywidualnie. Zostaniesz poproszony o skupienie na krótką chwilę wzroku na światełku, podczas gdy laser wysyła impulsy światła, które bezboleśnie kształtują rogówkę. Cały zabieg trwa parę minut, a sama praca lasera jedynie kilkadziesiąt sekund. Lekarz operujący dokładnie wyjaśni Ci przebieg zabiegu i będzie informował na bieżąco o wszystkich etapach, tak byś wiedział co się z Tobą dzieje. Ważne jest byś podczas zabiegu był zrelaksowany i dobrze współpracował z lekarzem.
Czy można korygować niedowidzenie?
Niedowidzenie jest schorzeniem oka, którego w żaden sposób nie da się skorygować. Po zabiegu laserowej korekcji widzenie jest takie, jak w najlepiej dobranych szkłach korekcyjnych bez konieczności ich używania.
Po jakim czasie mogę wrócić do pracy?
Zależy to od charakteru wykonywanej pracy, z reguły pacjenci już po tygodniu wracają do pracy. W przypadku wykonywania cięższej fizycznej pracy bądź pracy w warunkach obecności kurzu, dymu, pyłu zaleca się umiarkowane pierwsze tygodnie pracy. W okresie rekonwalescencji nie powinno się wpatrywać się w intensywne źródła światła (ekran telewizora, monitor komputera).
Jak częste są kontrole po zabiegu?
Pierwsza kontrola odbywa się godzinę po zabiegu, kolejna następnego dnia. Zaleca się kontrolę tydzień/dwa tygodnie, miesiąc i trzy miesiące po zabiegu. W okresie pierwszego miesiąca od zabiegu wszystkie badania kontrolne są bezpłatne.
Co dzieje się po zabiegu?
Po zabiegu pacjent odpoczywa w sali pozabiegowej około 1 godziny. Po kontroli lekarza, jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, można iść do domu. Należy jak najwięcej odpoczywać na plecach i pamiętać by nie trzeć oczu. Powinno się również jak najwięcej nosić okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV. Pełną listę zaleceń pooperacyjnych przekaże lekarz podczas kontroli.
Czy na zabieg koniecznie trzeba przyjść z osobą towarzyszącą?
Po zabiegu pacjenci są w stanie samodzielnie wrócić do domu lub hotelu, jednak należy pamiętać, że bezpośrednio po zabiegu nie można prowadzić auta. Pacjentom zalecamy aby w powrocie do domu, ktoś jednak im towarzyszył.
Czy bezpośrednio po laserowej korekcji wzroku mogę wrócić do ćwiczeń fizycznych?
Po zabiegu laserowej korekcji wzroku należy wstrzymać się od czynności związanych z wytężonym wysiłkiem fizycznym. Nie oznacza to jednak, że nie wolno na przykład pobiegać, porozciągać się czy spacerować szybkim krokiem. Należy unikać dźwigania ciężarów i wszelkich sportów, które powodują zwiększenie ciśnienia w oczach. Zalecane jest przez okres około dwóch miesięcy zaniechać basenu, kąpieli morskich i sauny.
W jakim czasie po ciąży można przeprowadzić zabieg?
W czasie ciąży oraz okresie karmienia piersią zachodzi wiele zmian w organizmie kobiety spowodowanych tak zwaną burzą hormonów. Wada wzroku może w tym czasie wahać się, a badania dawać niemiarodajne wyniki. Czas odpowiedni na zabieg laserowej korekcji wzroku po porodzie to około 6 miesięcy, wówczas hormony stabilizują się, a organizm wraca do funkcjonowania z przed okresu ciąży.
Czy mogę lecieć samolotem po zabiegu laserowej korekcji wady wzroku?
Nie ma przeciwwskazań do podróżowania samolotem po zabiegach laserowej korekcji wzroku. Należy jednak w trakcie podróży częściej zakraplać krople nawilżające do oczu z powodu klimatyzacji w kabinie samolotu.
Kiedy mogę stosować makijaż po zabiegu laserowym wzroku?
Nie zaleca się stosowania makijażu wcześniej niż 1-2 tygodnie po wykonaniu laserowej korekcji wady wzroku.

Oceny (79)

Heraclius
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wrzesień 2023

Jestem bardzo zadowolony z usług tej kliniki. LASIK przebiegł bezproblemowo, a efekty widać gołym okiem :) Dr Gołębiowski jest doskonałym specjalistą i cudownym człowiekiem. Obsługa również na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.

Laserowa korekcja wzroku

6.0
Kamila
Termin usługi: październik 2023

Wizyta szybka ale na temat . Dr Piotr Gołębiowski może mało mówi ale zabieg udany .

Laserowa korekcja wzroku

6.0
henryk
Termin usługi: wrzesień 2023

Jeżeli ktoś nie wie jak wygląda profesjonalizm to zapraszam do Laguny Medical. Miałem przyjemność być pacjentem kliniki - pierwszy raz 22 marca 2023 korekcja laserowa Lasik oraz rekorekcja 06 września 2023. I naprawdę mogę się wypowiadać w samych superlatywach począwszy od pierwszej wizyty na badaniu , poprzez zabiegi , wizyty kontrolne - skończywszy na drugim zabiegu. Po pierwszym zabiegu okazało się , że oko lewe jest jeszcze słabsze od prawego - decyzja doktora Gołębiowskiego była jedna - cyt .." nie ma problemu - podniesiemy płatki i poprawimy .." Żadnych wątpliwości i rutyny. Mimo ostatnich problemów personalnych pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni - nikt z personelu nie narzekał - wszyscy ( p. Karolina , p. Marta , p. Ola , p. Adam oraz p. pielęgniarka podczas zabiegu , doktor Gołębiowski ) - wszyscy traktują każdego pacjenta tak , żeby ten czuł się jak ten jedyny i najważniejszy. Jestem pełen podziwu . Ktoś mi odpowie , że tak powinno być wszędzie - i to jest święta racja. Ale realia są inne. Henryk Kijak

Laserowa korekcja wzroku

6.0
Malgorzata
Termin usługi: lipiec 2023

Zabieg korekcji wady wzroku i usunięcie zaćmy wykonałam prywatnie gdyż rekomendowane przez okulistę ( odpłatnie) miały usunąć wszelkie wady. Miałam skierowanie na zabieg zaćmy, mogłam zrobić na NFZ, miałam komfort widzenia w dobrze dobranych szkłach progresywnych. Po operacji obu oczu, wzrok pogorszył się. Podczas wizyt pomiędzy zabiegami i po zabiegach, lekarz nie słuchał mnie, tylko powtarzał, ze jest perfekcyjnie . Niemniej, po 4 miesiącach, nic mi się nie zaadaptowalo, nie poprawiło, byłam u optometrysty - powracam do okularów ze szkłami progresywnymi. Okulista w lagunie rekomendując drogie soczewki ( nie te refundowane przez NFZ) mówił o ich lepszych parametrach. Mam duży dyskomfort widzenia i duża pretensje do lekarza o naciągnięcie mnie na niekonieczny koszt

Laserowa korekcja wzroku

1.8
 • opieka:
  1
 • jakość usług:
  1
 • czas oczekiwania:
  6
 • skuteczność:
  1
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1
Przemek
Termin usługi: kwiecień 2023

Należę do grona bardzo zadowolonych pacjentów dr Gołebiowskiwgo. Kwalifikacje bezproblemowe, zabieg tego samego dnia i do dzisiaj wszystko w porządku. Nie ma się do czego przyczepić.

Laserowa korekcja wzroku

6.0
 • opieka:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Anna
Termin usługi: maj 2023

Odradzam wszystkim. Miałam tam wykonywany zabieg, efekt? Fatalny. Zero zainteresowania i opieki ze strony kliniki. Z różnych źródeł słyszałam negatywne opinie, szkoda że już po zabiegu Robią zabiegi na ilość, wszystkich kwalifikują a później jak jest problem to radź sobie sam.

Laserowa korekcja wzroku

1.3
 • opieka:
  1
 • jakość usług:
  1
 • czas oczekiwania:
  3
 • skuteczność:
  1
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1
J.F.
Termin usługi: kwiecień 2023

Zabieg laserowej korekcji wzroku przebiegł szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie od momentu diagnozy i niezbędnych badań, poprzez zabieg i powrót do zdrowia. Baj, baj okulary!

Laserowa korekcja wzroku

6.0
 • opieka:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Robert
Termin usługi: maj 2023

zabieg wszczepienia soczewki, bardzo źle już widziałem a okulary nie pomagały. dobrze

Okuliści

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Marek N
Termin usługi: maj 2023

Tragiczne podejście do pacjenta, Panie na recepcji nie są w stanie dojść do wspólnego zdania. Duże opóźnienie wynikające nie wiadomo z czego. Rozumiem zmęczenie doktora Golebiowskiego ale ton w jakim się porozumiewał z personelem jak i z pacjentami był poniżej krytyki. Jeżeli lubicie czekać, żyć w niepewności oraz być zmieszanym z błotem to ta klinika jest dla was

Okuliści

1.3
 • obsługa:
  1
 • jakość usług:
  2
 • wyposażenie:
  1
 • czas oczekiwania:
  1
 • przystępność cen:
  2
 • ocena ogólna:
  1
Gabriela
Termin usługi: kwiecień 2023

Masz problem okulistyczny? Gorąco polecam dr Jana Staniewicza w Medical Laguna , w Gdyni . Sympatyczny lekarz , bardzo dobry specjalista , pełny profesjonalizm ! Panu Doktorowi bardzo dziękuję za kolejne , skuteczne leczenie .

Okuliści

5.7
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Martyna
Termin usługi: styczeń 2023

Bardzo szybka konsultacja, następnego dnia zabieg i tadaaan! Wada wzroku skorygowana i okulary w śmietniku. Dziękuję!

Laserowa korekcja wzroku

6.0
 • opieka:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Alicja
Termin usługi: wrzesień 2021

Wszystko przebiegało sprawnie w miłej atmosferze. Już następnego dnia wzrok się poprawił, po miesiącu widzę idealnie.

Laserowa korekcja wzroku

6.0
 • opieka:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
rafalw
Termin usługi: październik 2019

jestem wdzieczny bo teraz moje zycie jest duzo lepsze, dziekuje za fachowy zabieg , moze nie jest najtaniej ale waerto zaufac specjalisotm. Polecam

Okuliści

4.5
 • obsługa:
  4
 • jakość usług:
  5
 • wyposażenie:
  5
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  3
 • ocena ogólna:
  5
Niezadowolony pacjent
Termin usługi: czerwiec 2019

Tragiczna obsługa przedlekarska, księżniczka w rejestracji to przykład patologii rodem z państwowej służby zdrowia. Przy płatnej, prywatnej wizycie takie traktowanie jest nie nie do akceptacji. Jak można zapomnieć o tym że pacjent jest umówiony na badania, zwalnia się w z pracy i gna przez pół miasta aby wrócić z niczym.

Okuliści

2.7
 • obsługa:
  -
 • jakość usług:
  -
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  -
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1
G .H.
Termin usługi: wrzesień 2018

Byłam dwukrotnie pacjentką Laguny Medical i jestem bardzo zadowolona . Przed podjęciem decyzji przekopałam internet i odwiedziłam parę miejsc, i to co zaproponowano w Lagunie było najatrakcyjniejsze. Operował mnie p.dr Staniewicz z b. dobrym efektem. Mogę z całkowitym przekoniem polecić p. doktora i Laguna Medical. Widzę !

Okuliści

5.3
 • obsługa:
  5
 • jakość usług:
  5
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  5
JJJ
Termin usługi: luty 2019

Pierwsze wrażenie dobre, operacja przebiegła pomyślnie lecz to co działo się po operacji woła o pomstę do nieba.... „Lekarz” zapomniał dac mi recepty na kropelki z antybiotykiem i musiałem się o nie prosić, „bo niektórzy dają radę bez.” Następnie wizyta kontrolna. Dodzwonienie się do recepcji jest praktycznie niemozliwe. Odrzucają połączenia albo mówią ze oddzwonią i pomimo wykonania łącznie 9 moich telefonów nikt nie potrafi udzielić mi jakiejkolwiek informacji. Stanowczo odradzam, oczekiwałem czegoś innego za takie pieniądze.

Laserowa korekcja wzroku

3.0
 • opieka:
  -
 • jakość usług:
  -
 • czas oczekiwania:
  2
 • skuteczność:
  3
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  -
Andrzej
Termin usługi: październik 2017

Zawsze jesteśmy zadowoleni z wizyt u doktora Gołębiowskiego. Pan Doktor jest zawsze dokładny, cierpliwie odpowiada na pytania, nawet po wizycie mailowo czy telefonicznie można się z nim kontaktować. W raze jakichkolwiek problemów czy wątpliwości służy radą i można zauważyć że ma ogromne doświadczenie w chirurgii i leczeniu chorób oczu. Moje dzieci miały robioną u niego korektę laserową oczu, mamie operował zaćmę, a żonie doktor też wszczepiał soczewki i ślubna teraz nie musi nosić okularów. Uważam że dr Gołębiowski jest nie tylko dobrym okulistą, ale też rzutkim biznesmenem co widać po jego klinice w Gdyni i bardzo profesjonalnej obsłudze która się wyróżnia na tle innych placówek, nawet prywatnych. Nie warto sugerować się niektórymi opiniami że wizyty są krótkie albo że na lekarza trzeba zaczekać - dr Gołębiowski to profesjonalista, rzeczowy, dokładny, zadaje pytania i odpowiada bardzo zrozumiale, jednak nie posługuje się rozbudowanymi zdaniami tyle że chyba nie o to chodzi? a co do czekania nauczyłem się już że jak lekarz dobry, to ludzi do niego dużo i choćby dlatego warto poczekać, żeby się przekonać czy faktycznie tak jest. Polecam

Okuliści

5.7
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
ewelina
Termin usługi: marzec 2018

Dzięki dr Staniewiczowi, moje życie zmieniło się o 180 stopni. Na wielki plus. Dziękuję.

Laserowa korekcja wzroku

6.0
 • opieka:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Daniel
Termin usługi: grudzień 2017

100% profesjonalizmu i zero stresu - tak podsumuję i polecam doktora Piotra Gołębiowskiego z Gdyni. miałem spore "plusy" i nie zdałbym do szkoły oficerskiej, a teraz już wiem że pójdę do Wyższej Szkoły Straży Pożarnej, bo miałem najnowszy zabieg laserowy. Dziękuję Panie doktorze!

Okuliści

5.5
 • obsługa:
  5
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka
Termin usługi: grudzień 2017

Lekarz z pasją i ogromną wiedzą. Kulturalny, i rzeczowy. Ma super pracowników. Polecam Laguna Medical i okulistę Piotra Gołębiowskiego.

Okuliści

5.3
 • obsługa:
  5
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  5
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6