Łajka - szkolenie psów

Łajka

Wybierz numer

728-858-389
b...@lajka-szkolenie.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/19 - Łajka Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - Łajka Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - Łajka Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - Łajka Gdańsk +16 1
 

Artykuły o nas

O nas

Zapraszamy wszystkie psy oraz ich właścicieli na kursy posłuszeństwa, rally - o, nosework, psiego fitnessu, treningi indywidualne, konsultacje behawioralne. Szczenięta zapraszamy do psiego przedszkola.
Kursy i szkolenia prowadzimy przez cały rok. Wszyscy instruktorzy i behawioryści pracujący w naszej szkole posiadają kwalifikacje do szkolenia psów potwierdzone certyfikatami i dyplomami wydanymi przez m.in. Związek Kynologiczny w Polsce, Stowarzyszenie Rally - O Polska, Stowarzyszenie Nosework Polska. Uczestniczymy również regularnie w seminariach i warsztatach co pozwala naszej kadrze poszerzać swoją wiedzę kynologiczną. Treningi posłuszeństwa  oraz psie przedszkole prowadzimy na naszym placu szkoleniowym. Zajęcia nosework i psiego fitnessu odbywają się na salce treningowej, która mieści się tuż obok placu.

Oceny (2)

Iwona
Termin usługi: kwiecień 2023 

Świetna szkoła, wyspecjalizowana kadra z dużym doświadczeniem.Po pierwszym nietrafionym miejscu, gdzie doświadczyłam z psem bardzo niekompetentną instruktorkę , to tutaj w Łajce mogłam się przekonać jak naprawdę powinno wyglądać szkolenie , wielki plus za merytorykę i sposób prowadzenia zajęć oraz formę przekazu wiedzy z szacunkiem dla każdego pieska i właściciela. Na pewno będziemy często zaglądać - jest tu i nauka i dobra zabawa :)

Szkolenia psów

6.0
Aleksandra Luna
Termin usługi: marzec 2023 

Szczerze polecam, indywidualne podejście do psiaka. Super atmosfera. Pani Małgosia super instruktorka , wiele cennych rad i wskazówek w wychowaniu i żywieniu.

Szkolenia psów

6.0