Langowski Logistics

Langowski Logistics

Wybierz numer

58 355-73-00
i...@langowski.eu pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Langowski Logistics Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/11 - Langowski Logistics Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/11 - Langowski Logistics Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/11 - Langowski Logistics Gdynia +8 1
 

Artykuły o nas

O nas

LANGOWSKI LOGISTICS to polska, rodzinna firma z siedzibą w Gdyni, założona w 2004 roku. Specjalizuje się w transporcie międzynarodowym zarówno ładunków skonteneryzowanych jak i nienormatywnych. Posiada także własną agencję celną i własne magazyny.

LANGOWSKI LOGISTICS - polska firma spedycyjnaświadczy kompleksowe, międzynarodowe usługi logistyczne w oparciu o transport morski, kolejowy, lotniczy oraz drogowy. Zapewnia składowanie, przeładunek i dystrybucję towarów w nowoczesnych magazynach i składach celnych.

Własna Agencja Celna pozwala zapewnić odprawy ładunków we wszystkich procedurach celnych oraz bezgotówkowe rozliczenie podatku VAT w imporcie.

Specjalizuje się w transporcie ładunków skonteneryzowanych (transport kontenerów), zarówno pełnokontenerowych (FCL) jak i drobnicowych (LCL), ale realizuje również projekty z zakresu przewozu ładunków nienormatywnych (ponadgabarytowych). Współpracuje z eksporterami i importerami z całego świata, zapewniając sprawną i bezpieczną dostawę towarów do dowolnego miejsca na ziemi.