L'assai ® Medical Clinic

L'assai ® Medical Clinic

Wybierz numer

889-877-705
a...@interia.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/24 - L'assai ® Medical Clinic Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/24 - L'assai ® Medical Clinic Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/24 - L'assai ® Medical Clinic Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/24 - L'assai ® Medical Clinic Gdynia +21 1
 

TV Filmy

52

Lassai Medical Clinic

Artykuły o nas

O nas

L'assai® Medical Clinic to nowoczesna klinika, która powstała powstała w 2018r. To miejsce stworzona zostało z miłości do medycyny a przede wszystkim w trosce o dobro pacjenta. Jest klika dla tych, którzy cenią sobie innowacyjność i profesjonalizm.

L'assai® Medical Clinic  to nowoczesna klinika, która powstała powstała w 2018r. To miejsce stworzona zostało z miłości do medycyny a przede wszystkim w trosce o dobro pacjenta. Jest klika dla tych, którzy cenią sobie innowacyjność i profesjonalizm. 

Już od pierwszej wizyty nasi specjaliści zajmują się pacjentem w pełni kompleksowo jak i holistycznie, dbając za równo o jego bezpieczeństwo, jak i komfort wizyty. Chcemy by efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący. Podążając za ogólnoświatowymi trendami, dajemy gwarancję świadczenia najwyższej jakości usług jak i produktów na których pracujemy. 

Jesteśmy prekursorem wielu rozwiązań i innowacyjnych technik. Podczas każdej wizyty pacjenta, szukamy nie tylko możliwości wyleczenia skutków choroby ale również szukamy jej przyczyny. Według filozofii Lassai Medical Clinic choroba jest objawem, a my znajdując jej źródło, zapobiegamy nawrotom w przyszłości . Dzięki podejmowaniu się nawet trudnych przypadków staliśmy się liderem wśród klinik i dostępnych na rynku zabiegów, które 
wykonują wyłącznie doświadczeni lekarze z wieloletnią praktyką zawodową.
Szkolimy się w licznych zagranicznych klinikach, od najlepszych w danej dziedzinie specjalistów lub trenerów. 
Dzięki temu stworzyliśmy brand będący synonimem perfekcjonizmu i prestiżu.
 
Klinika zlokalizowana jest w samym sercu malowniczej i doskonale skomunikowanej Gdyni, 
w eleganckim Sea Towers 
z malowniczym widokiem na morze. Każdy kto nas odwiedzi poczuje magię tego miejsca, która pozwoli się zrelaksować podczas wykonywanego zabiegu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa rekonwalescencja po plastyce powiek?
Czas rekonwalescencji po zabiegu plastyki powiek różni się w zależności od rodzaju operacji i indywidualnych predyspozycji pacjenta.
Przy plastyce powiek górnych rekonwalescencja trwa zwykle krócej, od 10 do 14 dni.
Pacjenci mogą wrócić do pracy po 7-10 dniach.
Przy plastyce powiek dolnych okres rekonwalescencji jest dłuższy, do 14 dni.
Pacjenci mogą wrócić do pracy po 10-14 dniach.
Należy ściśle przestrzegać zaleceń lekarskich.
Jakie zabiegi Państwo wykonujecie?
Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów, obejmujących:
-Leczenie hemoroidów i żylaków: nowoczesne metody niwelują uciążliwe dolegliwości, zapewniając komfort i poprawę jakości życia.
-Zabiegi chirurgiczne: plastyka powiek i uszu to precyzyjne rozwiązania, które korygują mankamenty i przywracają pewność siebie.
-Zabiegi intymne: oferujemy rozwiązania na problemy nietrzymania moczu, dbając o komfort i zdrowie intymne.
-Modelowanie sylwetki: liposukcja, lifting i inne zabiegi pomagają uzyskać wymarzoną sylwetkę i pozbyć się kompleksów.
-Medycyna estetyczna: mezoterapia igłowa, wypełnianie zmarszczek – szeroka gama zabiegów odmładzających i poprawiających wygląd skóry.
Wszystkie zabiegi wykonują doświadczeni i wykwalifikowani lekarze oraz specjaliści, dbając o bezpieczeństwo i komfort każdego pacjenta.
Zapraszamy!
W jaki sposób leczycie Państwo hemoroidy?
W L’assai Medical Clinic stawiamy na komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Dlatego w leczeniu żylaków odbytu, czyli guzków krwawniczych, stosujemy najnowocześniejsze metody, w tym autorską, opatentowaną metodę Safe Proctology.

Oceny (4)

Kasia
Termin usługi: czerwiec 2022

Profesjonalnie, rzeczowo i dogodnie dla pacjenta. Zabieg odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani doktor na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Szczerze polecam.

Chirurgia plastyczna i estetyczna, Medycyna estetyczna

5.8
Joanna
Termin usługi: czerwiec 2022

Polecam. Korzystam z usług kliniki co jakiś czas. Nigdy się nie zawiodłam. Pełen profesjonalizm. Warto udać się na konsultację, pani doktor zawsze doradzi co dla pacjenta będzie najlepsze.

Chirurgia plastyczna i estetyczna, Medycyna estetyczna

6.0
Ewa Rompca
Termin usługi: marzec 2022

po raz pierwszy byłam w klinice jestem zachwycona profesjonalnym podejściem Pani doktor wiedzą i skupieniem nie tylko na tym z czym przyszłam ale też na całości, kobieta bardzo sympatyczna i co najważniejsze udzieliła odpowiedzi na wszystkie moje pytania a było ich dużo. Miałam zabieg hemoroidów skuteczny żałuje ze się męczyłam z tym tak długo i nie zgłosiła się tam wcześniej. A jak przyszłam to miałam już skierowanie na operację. Pani doktor to cudotwórca! Z całego serca dziękuję za opiekę! Pozdrowienia dla całego zespołu również dla cudownej Pani Karoliny i Wioletty :-)

Chirurgia plastyczna i estetyczna, Medycyna estetyczna

6.0
Pacjent
Termin usługi: listopad 2018

Miła, rzeczowa, dobrze przygotowana pani doktor. Widać, że ma doświadczenie i wie, o czym mówi. Bardzo dziękuję.

Chirurgia plastyczna i estetyczna, Medycyna estetyczna

6.0