Najlepsze domki imprezowe Gdańsk

Oceny (6)

Katarzyna
Termin usługi: kwiecień 2024

Super sala do wynajęcia na imprezę okolicznościową. Bardzo gustownie urządzona, wszystko udostępnione. Organizowaliśmy30 urodziny i było super . Przy najbliższej okazji na pewno znowu skorzystam.

Domki imprezowe

6.0
Jarosław
Termin usługi: styczeń 2024

Lokal jest całkiem ok natomiast właściciel na początku uprzejmy i miły, ale po wykonanej usłudze próbuje naciągać na uszkodzenia, które już były w lokalu. Spisujcie dokładnie i dokumentujcie zdjęciami wszystkie, nawet najmniejsze uszkodzenia bo ze zwrotem kaucji będą problemy!

Domki imprezowe

3.6
A.S
Termin usługi: lipiec 2022

Fajny lokal bardzo klimatyczny, z właścicielem można dogadać się by wcześniej coś przygotować, wszystko przejrzyste, uczciwie .Kaucja zwrócona w całości bo nie było uszkodzeń.

Domki imprezowe

6.0
D. i K.
Termin usługi: lipiec 2022

na plus: fajny lokal utrzymany w klimacie disco - kula i ścianka disco, oświetlenie, nagłośnienie itp., wyposażony we wszystko co potrzebne do imprezy (lodówka, mikrofala) na minus: niemiły właściciel, uwaga: próbuje naciągać na szkody, po imprezie pobiera opłaty na naprawę szkody (np. pęknięte lustro, wgnieciona kuchenka mikrofalowa) ale nie naprawia tych szkód tylko dodaje do listy uszkodzeń w protokole zdawczo-odbiorczym dla następnych klientów

Domki imprezowe

5.3
Wioleta
Termin usługi: luty 2022

Wszystko super! Fajne miejsce na imprezę i dobry kontakt z właścicielem. Polecam :)

Domki imprezowe

6.0
Hania
Termin usługi: wrzesień 2021

Polecam naprawdę fajny lokal! Ugodowy wlasciciel

Domki imprezowe

6.0