Lemar -Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Szkolenia

Lemar

Wybierz numer

58 306-46-02
i...@lemar.gda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Lemar Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Lemar Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Lemar Gdańsk 2
 

Artykuły o nas

O nas

"LEMAR" Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Ośrodek Szkolenia Diagnostów Samochodowych.
poniedziałek - piątek od 7.00 do 21.00
sobota - od 8.00 do 14.00
Okręgowa Stacja Pojazdów LEMAR wykonuje badania okresowe wszystkich rodzajów pojazdów oraz wszystkie rodzaje badań technicznych np.: badania zmian konstrukcyjnych, badania pojazdu zabytkowego, badania vatowskie, a także badania przed zakupem samochodu. Ustawiamy również zbieżność. 

Ośrodek Szkolenia „LEMAR” specjalizuje się w szkoleniu kandydatów na diagnostów samochodowych. Profesjonalnie i kompleksowo przygotowujemy uczestników do zdania egzaminu kwalifikacyjnego organizowanego przez Transportowy Dozór Techniczny oraz do wykonywanego zawodu diagnosty samochodowego.

Oferujemy możliwość wynajmu naszej sali wykładowej (powierzchnia 60 m2 przeznaczona na 30/40 osób). Sala wykładowa profesjonalnie wyposażona m in. w rzutnik multimedialny, pilot do slajdów, elektryczny ekran projekcyjny, tablicę kredową, tablicę suchościeralną magnetyczną, flipchart z blokiem i markerami, telewizor i odtwarzać dvd, z dostępem do światła dziennego oraz łącza WiFi.

Oceny (2)

Anula
Termin usługi: sierpień 2023

To już czwarte badanie w tej stacji. Szybko, profesjonalnie, sympatycznie. Miło usłyszeć, że samochód mimo swoich lat zadbany i w doskonałym stanie, ale jak mawia pan z mojego serwisu "jak się dba to się ma" Pewnie, że to trochę kosztuje, ale za to samochód bez problemów przechodzi badania, a człowiek śpi spokojnie. A żeby było jeszcze milej drobny upominek -czekolada z orzechami. Stację polecam

Stacje kontroli pojazdów, diagnostyka

5.9
Adi
Termin usługi: listopad 2022

W motocyklu przyczepili się do palących się kierunkowskazów, gdzie od 2013 roku jest to norma. W tej chwili w 3/4 nowych motocyklach jest to fabryczne rozwiązanie zgodne z europejskimi przepisami. Proponuję Panu diagnoście pójść na kurs, daleko nie ma.

Stacje kontroli pojazdów, diagnostyka

4.2