Działalność on-line 

LemonTax Biuro Rachunkowe

80-126 Gdańsk, Stanisława Lema 4A/1
(pierwsze piętro) Mapka
+ 58 742-12-55
b...@lemontax.pl pokaż
www.lemontax.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
Działalność on-line 
1 aktywne ogłoszenie zobacz wszystkie
Asystent/tka biura LemonTax Biuro Rachunkowe
Gdańsk Morena

O nas

Zrywamy z tradycyjnym wizerunkiem biura rachunkowego. Naszymi atutami są nowoczesne narzędzia, młoda, ale doświadczona i merytoryczna kadra. Mobilność idąca w parze ze stałym kontaktem z Twoją księgową. W LemonTax budujemy księgowość Od Nowa!

Proponujemy nowoczesną księgowość skrojoną na miarę Twojego biznesu. Łączymy zalety stacjonarnego biura rachunkowego z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie księgowości online. Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych jak i średnich firm, 

Dzięki LemonTax Twoja firma zyska kompleksową opiekę księgową na najwyższym poziomie.  Otrzymasz wsparcie dedykowanej księgowej, która doradzi Ci
w sprawach podatków, rozliczeń i rachunkowości. Potrzebujesz wsparcia w uzyskaniu leasingu, kredytu bankowego lub porady prawnej? Nic prostszego! Poza wykwalifikowaną kadrą księgową masz do dyspozycji również ekspertów bankowych, finansowych oraz radców prawnych.
 
Zależy Ci na mobilności? Nie masz czasu odwiedzać swojej księgowej osobiście? A może jesteś spoza Gdańska? Dla nas to nie problem - dokumenty odbierzemy od Ciebie sami! Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca na świecie możesz też korzystać z naszego programu do obsługi księgowości online Twojej firmy – jedyne co musisz posiadać, to dostęp do inetrnetu! Wszystko to, a także wiele więcej już od 69 złotych miesięcznie.

LemonTax to zupełnie nowe podejście do obsługi księgowej. Każdemu naszemu klientowi oferujemy unikatowe wsparcie oraz udogodnienia. Dołącz do nas i odbierz profesjonalny, zupełnie darmowy projektu strony internetowej, uzyskaj dostęp do platformy MultiSport lub skorzystaj z pakietów Indywidualnej opieki medycznej.   

LemonTax - KSIĘGOWOŚĆ OD NOWA! 
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »