Najlepsze biura rachunkowe i księgowi Gdańsk

Oceny (1)

Emil
Termin usługi: maj 2022 

UWAGA! Biuro rachunkowe działa tylko na własną korzyść! Zanim zada się jakiekolwiek pytanie słyszy się formułkę: "konsultacja kosztuje 220 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę..." Na maile nie odpowiadają, nie wywiązują się z podstawowych obowiązków zawartych w umowie. Piszą sami o sobie świetnie, ale współpraca z nimi to pasmo dopominania się o to, za co płaci się grube pieniądze co miesiąc.

Odpowiedź obiektu:

Panie Emilu - choć szczerze wątpię, aby to imię było prawdziwe - jest mi niezmiernie przykro, że z nieznanych mi powodów pisze Pan krzywdzące komentarze, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością... Obsługujemy i obsługiwaliśmy bardzo wielu Klientów, ale - być może na szczęście - nigdy, żadnego o imieniu Emil... Doradztwo dot. bieżących spraw księgowych wszyscy nasi Klienci otrzymują w cenie usługi. Owszem doradztwo podatkowe - stanowi odpłatną usługę dodatkową - ale podawane przez Pana stawki nigdy nie widniały w cenniku naszej Kancelarii.

Powyższy komentarz - zaraz po jego umieszczeniu - został przesłany do moderacji przez zespół Trojmiasto.pl. Niestety moderacja ograniczyła się chyba jedynie do sprawdzenia, czy zawarte treści nie naruszają regulaminu serwisu. Być komentarz nie zawiera treści niezgodnych z regulaminem, ale jest czystym pomówieniem bliżej niezidentyfikowanej osoby, która nigdy nie korzystała z usług LemonTax. Nie zawiera on żadnych prawdziwych informacji i jako taki powinien zostać usunięty z serwisu.

Dariusz Wróbel | CEO LemonTax