LemonTax Biuro Rachunkowe

LemonTax Biuro Rachunkowe

Wybierz numer

+ 58 742-12-55
b...@lemontax.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/1 - LemonTax Biuro Rachunkowe Gdańsk 4
 

O nas

Zrywamy z tradycyjnym wizerunkiem biura rachunkowego. Naszymi atutami są nowoczesne narzędzia, młoda, ale doświadczona i merytoryczna kadra. Mobilność idąca w parze ze stałym kontaktem z Twoją księgową. W LemonTax budujemy księgowość Od Nowa!
Proponujemy nowoczesną księgowość skrojoną na miarę Twojego biznesu. Łączymy zalety stacjonarnego biura rachunkowego z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie księgowości online. Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych jak i średnich firm, 

Dzięki LemonTax Twoja firma zyska kompleksową opiekę księgową na najwyższym poziomie.  Otrzymasz wsparcie dedykowanej księgowej, która doradzi Ci
w sprawach podatków, rozliczeń i rachunkowości. Potrzebujesz wsparcia w uzyskaniu leasingu, kredytu bankowego lub porady prawnej? Nic prostszego! Poza wykwalifikowaną kadrą księgową masz do dyspozycji również ekspertów bankowych, finansowych oraz radców prawnych.
 
Zależy Ci na mobilności? Nie masz czasu odwiedzać swojej księgowej osobiście? A może jesteś spoza Gdańska? Dla nas to nie problem - dokumenty odbierzemy od Ciebie sami! Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca na świecie możesz też korzystać z naszego programu do obsługi księgowości online Twojej firmy – jedyne co musisz posiadać, to dostęp do inetrnetu! Wszystko to, a także wiele więcej już od 69 złotych miesięcznie.

LemonTax to zupełnie nowe podejście do obsługi księgowej. Każdemu naszemu klientowi oferujemy unikatowe wsparcie oraz udogodnienia. Dołącz do nas i odbierz profesjonalny, zupełnie darmowy projektu strony internetowej, uzyskaj dostęp do platformy MultiSport lub skorzystaj z pakietów Indywidualnej opieki medycznej.   

LemonTax - KSIĘGOWOŚĆ OD NOWA! 

Opinie (1)

Emil
Termin skorzystania z usługi: maj 2022 

UWAGA! Biuro rachunkowe działa tylko na własną korzyść! Zanim zada się jakiekolwiek pytanie słyszy się formułkę: "konsultacja kosztuje 220 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę..." Na maile nie odpowiadają, nie wywiązują się z podstawowych obowiązków zawartych w umowie. Piszą sami o sobie świetnie, ale współpraca z nimi to pasmo dopominania się o to, za co płaci się grube pieniądze co miesiąc.

Odpowiedź obiektu:

Panie Emilu - choć szczerze wątpię, aby to imię było prawdziwe - jest mi niezmiernie przykro, że z nieznanych mi powodów pisze Pan krzywdzące komentarze, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością... Obsługujemy i obsługiwaliśmy bardzo wielu Klientów, ale - być może na szczęście - nigdy, żadnego o imieniu Emil... Doradztwo dot. bieżących spraw księgowych wszyscy nasi Klienci otrzymują w cenie usługi. Owszem doradztwo podatkowe - stanowi odpłatną usługę dodatkową - ale podawane przez Pana stawki nigdy nie widniały w cenniku naszej Kancelarii.

Powyższy komentarz - zaraz po jego umieszczeniu - został przesłany do moderacji przez zespół Trojmiasto.pl. Niestety moderacja ograniczyła się chyba jedynie do sprawdzenia, czy zawarte treści nie naruszają regulaminu serwisu. Być komentarz nie zawiera treści niezgodnych z regulaminem, ale jest czystym pomówieniem bliżej niezidentyfikowanej osoby, która nigdy nie korzystała z usług LemonTax. Nie zawiera on żadnych prawdziwych informacji i jako taki powinien zostać usunięty z serwisu.

Dariusz Wróbel | CEO LemonTax