Oceny (6)

Aleksandra
Termin usługi: kwiecień 2024 

Beznadziejna obsługa, zwłaszcza w strefie odbioru zamówień. Jedno zamówienie przyjechało niekompletne drugie też. Do drugiego miały być dopisane dwie pozycje od projektanta. Pan z działu dok zapewniał,że wszystko jest w porządku,że widzi,że te dwie pozycje są dopisane i przyjadą w umówionym transporcie.Okazało się,że nie zostały dopisane. Kilka godzin wisiałam na telefonie żeby dowiedzieć się gdzie fizycznie jest to zamówienie. Nikt nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie. Miał ktoś oddzownic- nie oddzwonił. W końcu pojechałam tam osobiście. Okazało się,że zamówienie jest na magazynie.Beznadzieja!

Wyposażenie mieszkań

1.0
Małgorzata
Termin usługi: styczeń 2024

Dziękuję Panu Arkadiuszowi z działu kas za życzliwość i wyrozumiałość oraz za wykonywanie swojej pracy z uśmiechem, nawet pięć minut przed zamknięciem sklepu. Zdążyliśmy oddać towar tylko dzięki Pana szybkiej obsłudze.

Markety budowlane

6.0
Małgorzata
Termin usługi: styczeń 2024

Bardzo dziękuję Panu Dawidowi z działu wyposażenia kuchni za tak fachową poradę i zaangażowanie przy wyborze zlewozmywaka oraz baterii kuchennej.

Materiały budowlane i wykończeniowe

6.0
Inga
Termin usługi: kwiecień 2023

Mały ale wszystko na miejscu. Szczególnie kwiaciarnia!

Materiały budowlane i wykończeniowe

5.6
Bolek
Termin usługi: marzec 2023

Tragedia i dno. Sklep przypomina chinskie wysypisko towarow. Zakup czegokolwiek markowego jest praktycznie niemozliwy. Na polkach, tak na oko, 95% to brandowane chinole. Istny smietnik jakosciowo szorujacy pod dnie. Calosc wyglada niczym magazyn AliExpress w Polsce. Syf, kila i mogila.

Markety budowlane

2.8
Elay
Termin usługi: listopad 2021 

Dlaczego tam jest tak gorąco.Przecież czym na dworze jest chłodniej.ludzie przychodzą cieplej ubrani.Ja wytrzymałem 10 min.