Lider Home

Lider Home

Wybierz numer

513-209-889
b...@liderhome.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Lider Home Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Lider Home Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Lider Home Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Lider Home Gdańsk +4 1
 

O nas

Stworzyliśmy Lider Home z myślą o kompleksowym podejściu do nieruchomości.
Pomagamy sprzedać lub kupić dom lub mieszkanie.
Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży/zakupu.

Znamy się na tym. Od ponad 10 lat dzielimy się z naszymi Klientami naszą najlepszą wiedzą na temat nieruchomości. Pomożemy Ci sprzedać lub kupić dowolną nieruchomość maksymalizując zyski i korzyści!

A skąd to wiemy? Znamy lokalny rynek jak nikt inny, po prostu jesteśmy tutaj co dziennie :)
Z łatwością odnajdziemy najbardziej atrakcyjne oferty, dopasowując je do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

A jeśli potrzebujesz finansowania, to nasz analityk finansowy przeprowadzi analizę zdolności kredytowej, pomoże w uzyskaniu kredytu na zakup. Jedyne co musisz zrobić, to zebrać wymagane dokumenty. Resztą my się zajmiemy!

Nasza oferta obejmuje:

1. Znalezienie kupca na Twoją nieruchomość (dom, mieszkanie, działka, hala, warsztat, garaż, czy dowolny inny budynek. Uzyskamy dla Ciebie najlepszą cenę!

2. Znalezienie dla Ciebie wymarzonej nieruchomości. Przeprowadzimy wywiad, żeby jak najdokładniej poznać Twoje potrzeby. Zawsze wkładamy 100% wysiłku, żeby Ci pomóc.
Dopasujemy najlepsze i najatrakcyjniejsze cenowo oferty.

3. Wynajem nieruchomości - znajdziemy Ci najemcę. A nawet możemy całkowicie zająć się najmem, a Ty co miesiąc będziesz uzyskiwać regularne wpływy i mieć więcej czasu dla siebie.

4. Inwestowanie w  nieruchomości. Zwrot "dochody pasywne" idealnie pasuje do tej sytuacji. My zapewnimy Ci spokój i bezpieczne, regularne zyski. Dobierzemy dla Ciebie najlepsze oferty, a później zaproponujemy Ci kompleksowe zarządzanie najmem. 

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro Nieruchomości,
Kupno-sprzedaż mieszkania
Kupno-sprzedaż domu

Oceny (4)

Monika i Krzysztof
Termin usługi: maj 2024

Bardzo polecamy biuro Lider Home. Mieliśmy okazję współpracować z p. Weroniką Bartusz, która reprezentuje pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo oraz duże zaangażowanie do powierzonego jej tematu. Mieszkanie, które długo próbowały sprzedać inne biura, po podpisaniu umowy na wyłączność z p. Weroniką, sprzedało się zaledwie w 1 tydzień. Dodatkowo uzyskaliśmy satysfakcjonującą Nas cenę. Pani Weronika pomagała Nam na każdym etapie sprzedaży, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i bardzo zaangażowana w nawet najmniejszy szczegół. Serdecznie polecamy i życzymy Wszystkiego Dobrego :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agata Pawlukiewicz i Artur Smierzchalski
Termin usługi: maj 2024

Serdecznie polecam Państwu pośredniczkę Weronikę Bartusz z firmy ,, Lider home,, Pani pośrednik znalazła kupców naszego mieszkania w ciągu jednego dnia, Pani Weronika jest bardzo kompetentnym pośrednikiem, widać że naprawdę bardzo dobrze zna się na swojej profesji, bardzo nam pomogła pozałatwiać wszystkie potrzebne dokumenty, służyła wsparciem i pomocą na każdym etapie sprzedaży mieszkania. Dzięki Pani Weronice transakcja została przeprowadzona szybko, bez stresowo i w bardzo sympatycznej atmosferze. Dziękujemy! I serdecznie polecamy wszystkim!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Gosia
Termin usługi: sierpień 2022

Jestem zadowolona z obsługi - polecam. W razie potrzeby pośrednik jest do dyspozycji klientów, nawet po godzinach pracy :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.0
agnieszka
Termin usługi: październik 2022

Polecam bardzo! Wcześniej próbowałam sprzedać sama - bezskutecznie. Jedyne telefony były od pośredników, żadnych ofert. Pani Grażyna znalazła mi klienta w dwa dni. Sprzedaż szybka, mimo hipoteki ciążącej na nieruchomości. Pomoc w sprawach urzędowych - uzyskiwanie niezbędnych dokumentów do sprzedaży - u Urzędzie Miasta i w banku. Otrzymałam wysoką cenę za mieszkanie, tak jak chciałam. Dodatkową wartością jest umiejętność rozmowy z klientem - spokojne a zarazem merytoryczne podejście do tematu. Widać doświadczenie, znajomość rynku i sytuacji. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0