LIDERPAK - przeprowadzki, transport bagażowy

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

LIDERPAK

Wybierz numer

58 746-33-44 511-835-132
b...@liderpak.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/5 - LIDERPAK Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - LIDERPAK Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - LIDERPAK Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - LIDERPAK Gdańsk +2 1
 

Artykuły o nas

O nas

Tanio Kompleksowo Profesjonalnie,
Przeprowadzamy mieszkania, domy, biura, firmy. Oferujemy usługi przeprowadzkowe, transport rzeczy nietypowych, transport bagażowy, pakowanie, montaż mebli Pełne ubezpieczenie usług.

Oceny (69)

Marta
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: 29.10.2016

Przewóz mebli wykonany profesjonalnie. Panowie punktualni, bardzo ostrożni, sprawni, a meble zabezpieczone. Wszystko bardzo pozytywnie. Polecam!

Przeprowadzki

6.0
Norbi12
Termin usługi: październik 2022

Szybko i sprawnie. Panowie bardzo pomocni i widać że znają się na rzeczy. Super!!!

Przeprowadzki

6.0
Basia
Termin usługi: październik 2022

Rewelacyjna obsługa. Szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona.

Magdalena
Termin usługi: marzec 2021

Polecam. Miałam mnóstwo rzeczy a poszło szybko i sprawnie. Wiele przeprowadzek za mną ale tym razem było najlepiej. Będę polecać firmę.

Przeprowadzki

6.0
Stela22
Termin usługi: kwiecień 2020

Panowie byli punktualnie, spakowali całe mieszkanie. Dobrze zabezpieczyli naczynia i wszystkie elementy szklane. Najbardziej bałam się o telewizor, ale został super dobrze zabezpieczony przez ekipę więc nie było najmniejszych problemów.

Przeprowadzki

6.0
Norbert
Termin usługi: maj 2020

Wszystko sprawnie i bezproblemowo. To moja 3 przeprowadzka z Liderpakiem. Usługa wykonana jak zawsze na wysokim poziomie. Miła obsługa.

Przeprowadzki

6.0
KK
Termin usługi: luty 2020

Polecam pełna profesjonalna obsługa podczas przeprowadzki.

Przeprowadzki

6.0
Marek , Beata i "młody "
Termin usługi: styczeń 2020

Ekipa w osobach Wieczny, Krzysiu, Junior i Proton - to dream team. działania związane z przeprowadzką miały w sobie wiele elementów utrudnień- trzecie piętro ,wąska klatka,wielkogabarytowe elementy waga i ich ilość - sprawiły że nic nie było proste-ale nie nich. Dzięki panowie.

Przeprowadzki

6.0
Anna S.
Termin usługi: sierpień 2019

Moja trzecia przeprowadzka. Wszystkie z Liderpakiem. Mili Panowie, wiedzą co robią. Można na nich liczyć. Cena adekwatna do jakości. Szczerze polecam.

Przeprowadzki

6.0
Damian - OLTP
Termin usługi: marzec 2019

Naprawę fachowcy. Przeprowadzaliśmy nasze biuro do budynków Olivia Business Centre. Otrzymaliśmy pełen pakiet materiałów pakowych, instrukcję, naklejki. Przeprowadzka została dobrze zaplanowana zaś sama realizacja trwała jedno popołudnie (40 stanowisk). Duży zespół i kompetentny koordynator.

Przeprowadzki

6.0
Magdalena
Termin usługi: luty 2019

Polecam. Świetny kontakt, konkretnie, wszystko jasne, zespół punktualny, bardzo dobrze przygotowany, chętny do pracy!!, sprawny i szybki. Polecam serdecznie!!!

Przeprowadzki

6.0
Stefan
Termin usługi: wrzesień 2018

Bardzo fachowa obsługa!!! Sprawna ekipa, dbają o detale. Cena adekwatna do jakości. Super firma.

Przeprowadzki

6.0
Audryna
Termin usługi: sierpień 2018

Jestem pod wrażeniem. Miła i pomocna obsługa przez telefon, zaś sama przeprowadzka wykonana bez najmniejszych problemów. Bardzo sympatyczni pracownicy. Wszystkie meble były zabezpieczone. Zdecydowanie polecam

Przeprowadzki

6.0
Paulina P.
Termin usługi: luty 2018

Naprawdę firma godna polecenia. Usługa za przystępną cenę, bardzo życzliwi ludzie, profesjonalna obsługa. Miałam kilka razy przeprowadzkę i ta firma jest naprawdę najlepsza. Polecam bez obaw.

Transport bagażowy

6.0
Di.
Termin usługi: lipiec 2017

Jestem mile zaskoczona jak sprawnie poszła przeprowadzka! Mimo rozwożenia mebli w 3 miejsca wszystko odbyło się sprawnie i bezstresowo. Cena ok w stosunku do wykonanej pracy. POLECAM!

Przeprowadzki

5.8
Iwona
Termin usługi: 1.07.2016

Panowie bardzo mili i znający się na swojej pracy. Pełen profesjonalizm widać już po pierwszej rozmowie z infolinią. Wszystkie meble były dokładnie zabezpieczone. Dużo zaoszczędziliśmy wypożyczając specjalne kartony, zamiast je kupować. Zdecydowanie POLECAM.

Przeprowadzki

6.0
Piotr
Termin usługi: Dzisiaj (właśnie skończyli:))

Chciałem wyrazić bardzo pozytywną opinię o przeprowadzce z Liderpak. Wszystko po prostu super. Panowie bardzo w porządku, czas przeprowadzki jak najbardziej ok - Panowie po prostu robili swoje, bez zwłoki (zero ociągania się), ale też bez szarpaniny (to znaczy odpowiednio ostrożnie, żeby nic nie uszkodzić). Zabezpieczyli, sami z siebie, sprzęt AGD. Naprawdę bardzo konkretnie i na temat, bez zbędnego gadania, choć z drugiej strony kontaktowi - po prostu robota. Jestem naprawdę mega bardzo zadowolony (poprzednio do przeprowadzki wypożyczałem samochód około 10m3 - myślałem, że będzie taniej, jednak, poza tym, że się sam nadźwigałem, to jeszcze koszty przy wypożyczeniu samochodu były suma sumarum wyższe; człowiek uczy się na własnych błędach, niestety). Jeśli o mnie chodzi - naprawdę polecam. Wielki pozytyw!!!

Przeprowadzki

6.0
Marek
Termin usługi: 22.06.2016

Przeprowadzka prywatna. Wybrałem firmę z polecenia znajomej i się nie zawiodłem :)

Przeprowadzki

6.0
Adrian
Termin usługi: 05.03.2016

Kolejny raz skorzystałem z usług przeprowadzkowych Liderpak i nie zawiodłem się. Panowie bez zbędnych pytań wynosili rzeczy z mieszkania X, które następnie dokładnie zapakowali do samochodu i przewieźli do nowego mieszkania Y :-) Szybko, na czas, bez żadnych problemów. Polecam każdemu, kto chce sprawnie przeprowadzić się do nowej rzeczywistości ;-)

Przeprowadzki

6.0
Janek Królikowski
Termin usługi: 2015-07-10

Panowie z Lider-Paku bez żadnych problemów zapakowali cały mój dobytek z dużą dbałością o wszystkie przewożone rzeczy - nie ucierpiały nawet kwiaty z balkonu, winyle, nie mówiąc o meblach czy książkach. Przeprowadzenie 20-metrowej kawalerki zajęło dwóm panom ok. 5 godzin (licząc czas zapakowania-wypakowania, nie licząc czasu przejazdu), co uważam za bardzo zadowalający wynik. Polecam wszystkim przeprowadzającym.

Przeprowadzki

5.6