Lodowisko w Hali Olivia

Sezon na lodowisku zakończony. Zapraszamy od października 2024
znajduje się w Hala OLIVIA

Lodowisko w Hali Olivia

Wybierz numer

58 552-20-91
s...@stoczniowiec.org.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Lodowisko w Hali Olivia Gdańsk 4
 

TV Filmy

Sezon zimowy otwarty
7469

Sezon zimowy otwarty

O nas

LODOWISKO CZYNNE OD PAŹDZIERNIKA 2023 DO 24 MARCA 2024

Ze względu na to, iż na małej hali rozgrywane są również mecze hokeja na lodzie, poszczególne godziny ślizgawek będą w zależności od ilości meczów hokejowych ograniczane i odwoływane. Dotyczy to ślizgawek popołudniowych w soboty i przedpołudniowych w niedzielę. 

Każdorazowo o godzinach ślizgawek będziemy informować w oddzielnym komunikacie umieszczonym na naszej stronie internetowej stoczniowiec.org.pl i w kasie ślizgawkowej.
Tel. recepcji Klubu 58 552 20 91 lub 92

Cennik
Bilet wstępu na ślizgawkę (1 godzina) - 25 zł
Wypożyczenie łyżew - 12 zł
Ostrzenie łyżew - 20 zł
Wypożyczenie chodzika - 15 zł
Wypożyczenie kasku  - 5 zł

Miłośnicy tej formy spędzania czasu będą mogli korzystać z lodu w każdą sobotę i niedzielę oraz w dni świąteczne. "Olivia" przygotowała po siedem tur wejść na taflę. Podczas każdej można jeździć przez godzinę. Początek wyznaczono na: 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30.

 

Oceny (10)

Andrus
Termin usługi: grudzień 2023 

Witam. Piszę to co mi dzieci opowiadają Git tato, git, jutro też przyjedziemyJesteśmy co drugi weekend i jakoś kolejek nie widać, może troszkę ale bez przesady, pamiętajcie gdzie kolejki tam popyt, ( jak takie głupoty można pisać). Co do ceny nie mi się wypowiadać, prowadzę swoją firmę i wiem ile muszę zarobić by przetrwać ale jakie ma koszta ta ślizgawka to oni najlepiej wiedzą i powtórzę Git tato, git, jutro też przyjdziemy Dołączę wiek dzieci do opinii Filip 13 lat i Naduśka 10 lat. Pozdrawiam ekipę, coś pięknego. Jesteśmy na Sylwestra

Lodowiska

6.0
Gast
Termin usługi: październik 2023 

Drogo...! Dla porównania - piękne lodowisko w Krynicy-Zdrój: - bilet na 45 min 12 zł, ulgowy 6 zł - wypożyczenie łyżew 6 zł

Lodowiska

1.0
Kasia
Termin usługi: luty 2023 

Super i polecam .Jestem z Gdyni i mam porównanie co proponuje moje miasto a Gdańsk

Lodowiska

5.8
kati
Termin usługi: styczeń 2023 

tragedia, pierwszy i ostatni raz, długie kolejki, byle jakie łyżwy i drogo drogo drogo za 2+2 godzina jazdy 124 zł to gruba przesada. Na pewno nie wrócę i szczerze odradzam. a o syfie który tam. panuje nie wspomnę. fuj

Lodowiska

1.0
jagoda
Termin usługi: styczeń 2023 

Ok bez szału ale może być. Trochę mało atrakcji ale Gdańsk nie stara się o atrakcje dla najmłodszych.

Lodowiska

4.4
Marcin
Termin usługi: styczeń 2023 

Sznurówki długie że można linę zrobić,tępe łyzwy pingwinki trzeba cała siła pchać bo nie jadą na dodatek kolejki do jednego okienka jak z Gdańska do Kołobrzegu.

Lodowiska

1.2
Zawiedziony
Termin usługi: grudzień 2022 

Mamy 2022 rok, a nadal nie można kupić biletów online. Trzeba sterczeć pół godziny w kolejce na zewnątrz, często w deszczu i zimnie. Jedna Pani w kasie ma czas i drukuje każdemu po 2 paragony. Kolejka długa tak, ze ciągnie się na parking, gdzie auta stanowią zagrożenie zwłaszcza dla dzieci. Pani z okienka na pytanie kiedy wprowadzą sprzedaz biletów online, z satysfakcja odpowiada, ze nigdy - nie musza i mi chcą. Normalnie Jaskiniowcy. Podobnie kolejka do wypożyczalni. Organizacyjny dramat. Nie wiem kto tym zarządza, ale jesli dostają kasę z miasta, to ktoś powinien się temu przyjrzeć i wymusić modernizacje. Hala Olivia to lodowisko, z którego mieszkańcy powinni korzystać na przyjaznych zasadach.

Lodowiska

2.2
Oliwia
Termin usługi: listopad 2022 

Fajna atmosfera + do tego super muzyka minus jest taki że dzieci jeżdżą bez opieki. Małe dzieci chodzą po tym lodzie często nawet na strefie dla "zaawansowanych" wywalają się a rodzice krzyczą że super... Od tego jest strefa do nauki jazdy!!!!! Pilnujcie tego. A co do cen to w miarę drogo, nie ma biletów ulgowych przez co gdy na lodowisko będzie 1dorosły+1dziecko wyjdzie mu już 44zł

Lodowiska

5.8
Piotr
Termin usługi: październik 2022 

Jeżdżę do Olivii od ponad trzydziestu lat. Lód jest zazwyczaj bardzo dobry , przyjemna muzyka do jeżdżenia. Chodzę zawsze na ostatnią godzinę (19.30) bo wtedy całe lodowisko jest dostępne i nie ma tłumu dzieci jeżdżących bez opieki gdzie chcą. Wielu jest takich jak ja którzy umieją dobrze jeździć i chcą szybko jeździć. Kto chce tylko chodzić po lodzie i traktuje przyjście jako spotkanie towarzyskie to niech idzie na Plac Zebrań Ludowych.

Lodowiska

4.4
Anonim
Termin usługi: październik 2022 

No w tym roku mega drogo jest.22zł 1h .W Gnojewie 1h 10zł

Lodowiska

3.4