Najlepsi dostawcy internetu Gdańsk

Oceny (21)

Slav
Termin usługi: listopad 2022

Blokują dns-y , słaby transfer , zrywa połączenia. Zaspa Młyniec , nie polecam

Dostawcy internetu

1.0
Użytkownik
Termin usługi: kwiecień 2022

Przez 15 lat tułaczki po różnych dzielnicach Gdańska korzystałem z 6 czy 7 różnych dostawców Internetu. Firmę Logitus oceniam najwyżej (łeb w łeb z firmą Limes ;) ). Niewielka, lokalna firma z dobrym, indywidualnym podejściem do klienta (prawdziwa oferta dla stałych klientów, bez kręcenia i kombinowania jak wydoić klienta), wydajną infrastrukturą (Internet symetryczny 300/300 w godzinach wieczornych wyciąga stabilne 33-35 MB/s w obie strony). Awarie przez ostatnie 5 lat były jeden raz - 2 czy 3 w ciągu jednego miesiąca - podobno wadliwe urządzenie gdzieś w piwnicach - wymienili i tyle.

Dostawcy internetu

5.8
Snow
Termin usługi: luty 2022

Dwa lata temu nie miałam żadnych zastrzeżeń, a teraz niestety znacząco wzrosła awaryjność. Trzeba dokładnie przeczytać umowę ze względu na "cenę promocyjną" i warunki ew. zrywania umowy. Nie polecam.

Dostawcy internetu

3.0
Małgorzata Kowal
Termin usługi: grudzień 2021 

Duże podziękowania za sprawą instalację oraz wytłumaczenie jak korzystać z usługi dla technika. Oferta super i w przystępnej cenie. 5 + dla ekipy.

Telewizja kablowa

6.0
Agata
Termin usługi: listopad 2021

Super dostawca i duży wybór ofert. Za przejście od konkurencji otrzymałam dodatkowe miesiące gratis. Polecam

Dostawcy internetu

6.0
KST
Termin usługi: listopad 2021

Nie polecam, częste awarie. Obsługa nieuprzejma. Jak masz możliwość to wybierz inną opcje.

Dostawcy internetu

2.7
Monika
Termin usługi: czerwiec 2021

Duży plus na Obsługi Klienta, kompetencja na 5+ . Zawsze wszystko sprawnie można załatwić. Szeroki wybór ofert. Brak awarii w moim bloku od 6 lat.

Dostawcy internetu

6.0
Karol
Termin usługi: grudzień 2020 

Kilka razy na dzień potrafi pikserować, a czasami są kilku sekundowe przerwy obraz czarny. Nie polecam !!

Telewizja kablowa

1.0
Rafał Z
Termin usługi: kwiecień 2020

Tragiczna obsługa klienta. Blokada możliwości komentowania na fb, by nie psuć sobie opinii. Od roku masa telefonów o problemach z działaniem internetu, żadnego odzewu. Do dnia dzisiejszego nie dostałem informacji zgodnych z ustawą o prawie telekomunikacyjnym. Ta firma jest niepoważna. Omijajcie z daleka

Dostawcy internetu

1.0
Darek T.
Termin usługi: marzec 2018

Różne opinie słyszałem i czytałem. W zależności od tego, jak korzysta się z internetu, jeden element daje im ogromną przewagę nad konkurencją - na moim osiedlu internet dostarczają 4 firmy i żadna oprócz Logitusa nie oferuje łącza symetrycznego, czyli tej samej prędkości dla odbierania i wysyłania danych, tylko zazwyczaj w proporcji 10:1. Korzystam z ich internetu od 1,5 roku i nie mogę powiedzieć złego słowa. Drobne zawirowania raz czy drugi się zdarzyły, ale niech mi nikt nie mówi, że u innych jest idealnie. Korzystałem i wiem coś na ten temat. Ja polecam i zresztą dwóm sąsiadom też poleciłem i jestem przekonany, że mają podobne zdanie jak ja.

Dostawcy internetu

6.0
Daniel
Termin usługi: marzec 2018

Nie polecam ! Internet rano i wieczorem zwalnia tak bardzo ze nie można z niego korzystać! Obsługa masakryczna! Czekam aż sie skończy umowa i jak najdalej od tej firmy!

Dostawcy internetu

2.2
mark90
  

Oferta kanałów bardzo dobra ale zasięg masakra.Wybierają tylko niektóre bloki,nawet nie są w stanie dać zasięgu w blokach na całej ulicy np.Zaspa Młyniec.

Telewizja kablowa

5.0
Wisienkos
Termin usługi: listopad 2016

Jestem bardzo zażenowana że tak wolno działa internet jak i z rana tak i wieczorem,już nie wspomnę o weekandzie! Po co tak oszukujecie ?Miało być lepiej a jest gorzej. Kiedy skończy mi się umowa przechodzę na UPC.

Dostawcy internetu

1.2
P
  

Polecam aby kontaktować się z firmą Logitus wyłącznie drogą mailową. W moim przypadku wizyta osobiście w biurze obsługi klienta zakończyła się udzieleniem 3 razy błędnej informacji z których na koniec Pani Kierownik Biura Obsługi wycofuje się i całkowicie zmienia ostateczną wersję rozwiązania mojej sprawy. Oczywiście słowo "Przepraszam za błąd" nie istnieje w słowniku Pani kierownik. "Jak już wspomniałam w rozmowie telefonicznej pomyliłam się gdy był Pan u nas w biurze." taką wiadomość otrzymałem od Pani kierownik.... Podsumowując zdecydowanie odradzam kontakty osobiste lub telefoniczne. Co do usług świadczonych przez firmę zdecydowanie polecam usługę dostępu do internetu działa to fajnie, szybko i stabilnie. Jeżeli chodzi o Telewizję to firma Logitus jest lata świetlne za konkurencją.

Telewizja kablowa

3.2
Schneider
Termin usługi: styczeń 2018

Mijają dwa lata odkąd podpisałem z nimi umowę i jestem szczerze zadowolony. Internet śmiga jak szalony (wifi na własnym routerze też) awarie może z dwie w całym okresie 24 miesięcy. No i mam problem bo w porównaniu do konkurencji zaczęli być drodzy i teraz mam zagwozdkę czy przedłużać i mieć pewność jakości czy spróbować czegoś nowego.

Dostawcy internetu

4.8
km
  

Internet działa dobrze. Odnośnie TV to ostatnio bardzo mocno nasiliły się "awarię" w postaci przerw w dostawie wybranych kanałów oraz zawieszającego się obrazu.

Telewizja kablowa

3.2
Filip
Termin usługi: kwiecień 2017

do tej porty miałem UPC, wcześniej Vectre.. bywało różnie.. w zasadzie przypadek zadecydował, że zmieniłem usługi na Logitus - firmę, której wcześniej nie znałem. Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Internet jest bardzo szybki i bezawaryjny. Na początku były problemy z moim prywatnym routerem. Technicy przyjechali na miejsce jeszcze tego samego dnia (?!) i zamontowali nowy router od Logitusa :) Od tego pory wszystko śmiga jak należy :) no i jest po światłowodzie. Prędkość 500/500 Mbps :D

Dostawcy internetu

6.0
Krzysztof
Termin usługi: kwiecień 2017

na tą chwilę najlepszy wybór. Miałem różne, upc, vectrę, zawsze były awarie, przerwy, wysokie pingi w grach. Od trzech lat zapomniałem co to problemy z internetem. Mogę szczerze polecić każdemu.

Dostawcy internetu

6.0
Kamil
Termin usługi: 2016-08

Nawet ciężko było mi wystawić tą ocenę bo tak zamula ten internet. To nie do wiary, że internet może chodzić tak w tych czasach i to niby światłowód. Nie polecam nikomu. Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli, że mam przestawiać kanały w opcjach routera. Nic to oczywiście nie pomogło. Naprawdę szczerze nie polecam tej firmy. Chciałbym jak najszybciej zrezygnować z ich usług.

Dostawcy internetu

1.5
robson86
Termin usługi: 01-03-2016

Bardzo szybki internet, stabilny, cała operacja związana z umową i podłączeniem zajmuje raptem 2-3 dni. Gorąco polecam!

Dostawcy internetu

5.8