Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Port Lotniczy

Wybierz numer

58 348-11-63 801-703-703
a...@airport.gdansk.pl pokaż
 • Zdjęcie 1/1 - Port Lotniczy Gdańsk 4
 

Inwestycje

Imprezy

O nas

Gdańskie lotnisko spełnia wymagania i zalecenia Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego ICAO i jest jednym z trzech głównych polskich portów międzynarodowych.
Dojazd na lotnisko komunikacją miejską:
Gdańsk: 110, 210, N3 Gdynia: 5

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest trzecim co do wielkości lotniskiem w Polsce. Jest częścią krajowego, europejskiego i światowego systemu transportowego. Wzrost liczby pasażerów oraz nowoczesna infrastruktura i plany jej dalszej rozbudowy stawiają Port Lotniczy Gdańsk w ścisłej czołówce najlepszych lotnisk regionalnych w Europie. Rozwijaj się równie dynamicznie jak my, dołącz do naszego Zespołu!

Opinie (2)

Pasazer
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022

Niestety lecac z bramek 1-8 trzeba przejsc na poczekalnie, ktora odbiega standardem od reszty lotniska. Jest tam slaba klimatyzacja, jest duszno i goraco szczegolnie latem. Palarnia ktora tam sie znajduje ma slabe wyciagi, wiec dym czuc jest na calej tej czesci lotniska. Po rozpoczeciu odprawy pasazerowie musza czekac stloczeni na klatce schodowej gdzie jest duszno, goraco az beda wpuszczeni do samolotu. Mozna poczuc sie jak bydlo.

w kategorii

Lotnisko i linie lotnicze

1.5
 • obsługa:
  1
 • oferta:
  3
 • promocje:
  2
 • komfort:
  1
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1
Me
Termin skorzystania z usługi: luty 2022

Witam wszystkich podróżujących z lotniska w Gdański. Oby nikt nie musiał zderzyć się z rzeczywistością obsługi w tym miejscu. Personel jest totalnie nie pomocny a im dalej w las tym gorzej! Po nie wpuszczeniu mnie na pokład samolotu, personel po wielu prośbach nie wylegitymował się a co więcej powiedział ze nie ma takiego obowiązku hmmm czyli rozumiem ze identyfikator ze zdjęciem imieniem oraz nazwiskiem jest dla kogo ? Osoba do której zostałam pokierowanie żeby zgłosić problem pracuje dla Welcome AirPort services -również nie chciała sie wylegitymować a co więcej kiedy poprosiłam o rozmowę z jej przełożonym powiedziała ze nie ma takiego -czyli sama sie zatrudniła -na to wyglada !ta osoba również nie udzieliła mi pomocy korzystając ze słów to może powiem łopatologicznie. Drodzy podróżnicy bądźcie gotowi na to ze trzeba liczyć na siebie - niestety rozczarowanie jak to bardzo człowiek człowiekowi zwyczajnie nie potrafi pomoc.