Oceny (5)

Sandra :)
Termin usługi: marzec 2022 

(...) Pracownica robi sobie co chce a właścicielka nie wie co sie dzieje w jej salonie. Dodatkowo mimo informacji ze piesek jest wycofany i lękliwy został rekwizytem do selfie pracownicy :)nie polecam

Pielęgnacja zwierząt

1.0
Agata
Termin usługi: styczeń 2021 

Polecam z całego serca. Pani Marta jest bardzo miła i spokojna. Ma wspaniale podejście do mojej Helenki :) przepięknie obcięła moja shitzu!!! Jestem bardzo bardzo zadowolona.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo się cieszę, że mogliśmy gościć Helenkę i jej kochających właścicieli w naszych progach. Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci wracali do domu zadowoleni wraz ze szczęśliwym pupilem. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Pielęgnacja zwierząt

6.0
Joana
Termin usługi: czerwiec 2020 

Dziękuję !piesek cudownie się czuje , jesteśmy bardzo zadowolone.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię i zapraszam na kolejne wizyty

Pielęgnacja zwierząt

6.0
r.
Termin usługi: sierpień 2018 

Zdecydowanie polecam! profesjonalna obsługa, nowy sprzęt, moja Suzka piękna, pachnąca i zadbana

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję i zapraszam ponownie :) Pozdrawiam

Pielęgnacja zwierząt

6.0
Ania
Termin usługi: czerwiec 2018 

Groomoteka to super miejsce do pielęgnacji naszych pupili. Pani Marta ma ogromne serce do zwierząt, świetnie je rozumie i doskonale określa ich potrzeby. Pielęgnacja była bardzo delikatna, tak że mój york cały czas był zrelaksowany. Do tej pory wizyta u psiego fryzjera była ciężkim przeżyciem dla psa i dla pani a dziś niespodzianka. Pani Marta od razu złapała z nim kontakt i nie było żadnych problemów. Uzyskałam też wiele cennych rad dotyczących codziennej pielęgnacji. Widać że właściciel salonu ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Z całą pewnością wrócimy z piesiem do Groomoteki!

Pielęgnacja zwierząt

6.0