Kancelaria Notarialna M.Dębski A.Arcyman-Małkowska S.C.

Kancelaria Notarialna M.Dębski A.Arcyman-Małkowska

Wybierz numer

58 718-14-26 530-520-370
k...@notariusze.gda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

O nas

Kancelaria czynna:
- pon. - pt.: 9:00-17:00,
- sob.: 10:00-13:00.
Uprzejmie prosimy o wcześniejsze uzgadnianie sobotnich terminów wizyt!

Oceny (7)

Human
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: grudzień 2022

W Sevres znajduje się wzorzec metra a na Szerokiej w Gdańsku jest kancelaria notarialna, która reprezentuje najlepszy branżowy standard. Ani za dużo ani za mało, w punkt. Wzorowa komunikacja, bez zbędnych form ale absolutnie nie pobieżnie. Z tymi Państwem chce się mieć do czynienia.

Kancelarie notarialne

6.0
Bernard Samolewicz
Termin usługi: kwiecień 2024

W okresie ostatnich lat byłem klientem kilku kancelarii notarialnych. W tym roku postanowiłem znaleźć w internecie inną kancelarię, bliższą mojemu miejscu zamieszkania. Na podstawie wielu opinii tam zawartych (wszystkie pozytywne, wystawiane w okresie od około 10 lat) zdecydowałem się na wstępną rozmowę tel. z Panem Marcinem Dębskim, który pomógł mi zgromadzić załączniki do późniejszego zapisu notarialnego. Po kilku rozmowach telefonicznych i mailach wraz z siostrą (mieszkającą w Berlinie) byliśmy na umówionym spotkaniu w kancelarii mecenasa Marcina Dębskiego, który zanim akt notarialny został podpisany, wyjaśnił bardzo obszernie zapis każdego zdania. Siostra wraz ze mną byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Po zapisie aktu notarialnego stwierdzamy, że notariusz Marcin Dębski to człowiek z pasją lubiący i wręcz kochający swoją profesję, a jego kancelaria to firma z górnej europejskiej półki. Aby nie powtarzać wielu zdań zawartych we wcześniejszych opiniach, potwierdzam prawdziwość tych opinii i pod każdą z nich podpisuję się oburącz. Wszystkich czytających opinie i zainteresowanych polecam tą kancelarię. B

Kancelarie notarialne

6.0
Paweł Ś.
Termin usługi: styczeń 2024

Sprawnie, bezbłędnie i z troskliwym podejściem do klienta! Szeroka znajomość przepisów i dostosowanie aktów do wymagań stron z zachowaniem obowiązującego prawa i procedur urzędowych. Z Panem Marcinem załatwiałem sprawy spadkowe po 2 bliskich osobach, ponadto akt kupna-sprzedazy mieszkania oraz darowizny i inne drobne usługi (kopie i odpisy dokumentow). Obecnie pracujemy nad następna sprzedażą nieruchomości. Za każdym razem działanie kancelarii bylo szybkie, sprawne i bezbłędne (a to zdarza się innym!). Dodatkowo należy podkreślić empatyczne podejście do klientów w trudnych sytuacjach oraz transparentne tłumaczenie procedur nawet starszym osobom.

Kancelarie notarialne

6.0
Oleksandra Rei
Termin usługi: grudzień 2023

Notariusz nie może być dobry lub zły. Notariusz może być - Człowiekiem. I dlatego nasza ocena to 5 gwiazdek. Dziękujemy za ludzkie podejście.

Kancelarie notarialne

6.0
Ayudar sp. z o.o.
Termin usługi: luty 2023

Po prostu rewelacja, zarówno terminowość, jak i wiedza i oczywiście pomoc. Jesteśmy zachwyceni profesjonalną obsługą i będziemy polecać z całym sercem innym.

Kancelarie notarialne

6.0
Michał
Termin usługi: grudzień 2022

Jestem po podpisaniu aktu notarialnego. Wszystko odbyło się bardzo bez zarzutu. Pani Notariusz jest profesjonalistką, ma bardzo dużą wiedzę ogólną nie tylko z zakresu danej czynności ale także z przepisów podatkowych, spadkowych i wszystko dobrze wyjaśniła. Ja już znalazłem mojego notariusza w Gdańsku. Serdecznie polecam.

Kancelarie notarialne

6.0
Dima
Termin usługi: październik 2021

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami!! Negatywnych nie widziałem i raczej takowych być nie może. Przeprowadziłem do kancelarii już sąsiedzi i kilku przyjaciół! Wyjątkowa sprawność i najgłębsza wiedza!! To może nawet zadziwić w czasach totalnej niemocy i absurdów w organach państwowych... Brawo!

Kancelarie notarialne

6.0