M15 Sauny Sopot

M15 Sauny Sopot

Wybierz numer

730-930-088
m...@m15.sopot.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - M15 Sauny Sopot Sopot 4
  • Zdjęcie 2/10 - M15 Sauny Sopot Sopot 3
  • Zdjęcie 3/10 - M15 Sauny Sopot Sopot 2
  • Zdjęcie 4/10 - M15 Sauny Sopot Sopot +7 1
 

TV Filmy

53

M15 Saunarium na plaży w Sopocie

O nas

Jedyne miejsce w Polsce z dwoma saunami na plaży z widokiem na morze, znajdujące się przy Restauracji M15. Saunspot & M15 Sauny to pomysł na sportową aktywność dla wszystkich, którzy chcieliby zaliczyć pierwsze w życiu morsowanie.
 Saunspot & M15 Sauny  - sauny na plaży w Sopocie, stworzone przez pasjonatów zdrowego stylu życia, dla wszystkich, którzy chcą żyć fit. Połączenie saun i morza, treningu i relaksu. Idealne miejsce dla morsujących w okresie zimowym. Najpierw zażywamy orzeźwiającej kąpieli w morzu, aby później wejść do rozgrzanej sauny. Idea morsowania jest z roku na rok coraz popularniejsza w Polsce korzystają z niej sportowcy, trenerzy personalni wraz ze swoimi podopiecznymi oraz zwykli pasjonaci. Saunspot & M15 Sauny to pomysł na sportową aktywność dla wszystkich, którzy chcieliby zaliczyć pierwsze w życiu morsowanie pod okiem profesjonalisty, a potem wygrzać się i zrelaksować się w ciepłej saunie z niepowtarzalnym widokiem i niesamowitą atmosferą.
Do dyspozycji naszych Gości przygotowane są cztery moduły w których znajdują dwie sauny z pełną infrastrukturą – szatnią, prysznicami i toaletami.  Każda z saun ma 10 m kw. i pomieści 15 osób. Sauny, wyposażone są w duże okna, przez które podziwiać można morze i zimową plażę.
Saunspot znajduje się na sopockiej plaży przy wejściu nr 15. Obok Saunspot znajduje się restauracja M15, która zapewnia obsługę obiektu i w której po saunowaniu można pójść na lekki posiłek.
Bliskość plaży, widok na morze – to sprawia, że miejsce jest wyjątkowe. Spróbuj - zobaczysz, czemu my to kochamy!