Naprawa Telewizorów MagSerwis Audio Projektory Konsole

Naprawa Telewizorów MagSerwis

Wybierz numer

58 554-54-39 58 302-55-40 58 624-60-34 503-013-021 511-936-959
s...@magserwis.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Naprawa Telewizorów MagSerwis Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Naprawa Telewizorów MagSerwis Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Naprawa Telewizorów MagSerwis Gdańsk 2
 

TV Filmy

61

Oferta MagSerwis

Artykuły o nas

O nas

Naprawa telewizorów - LCD, LED, Plazmy, 4K, 3D, projektorów, audio (CD/DVD/BD, wieże, amplitunery, wzmacniacze, gramofony, monitory. Serwis Samsung LG Philips Sony Sharp Panasonic Denon HK Marantz Onkyo NAD Benq Epson
Witamy!

Zapraszamy do zamówienia bezpłatnego odbioru sprzętu w Trójmieście i okolicach! Wycena w 24h - naprawa po uzgodnieniu kosztów z klientem. Oryginalne części. Gwarancja. 

35 lat funkcjonowania na rynku Trójmiejskim, rozwoju firmy, wiedzy i specjalistycznych narzędzi w zakresie szeroko pojętej elektroniki użytkowej, poskutkowały możliwością zaoferowania naszym klientom, kompleksowej usługi naprawy oraz konserwacji wszelkich urządzeń z zakresu sprzętu telewizyjnego, sprzętu Audio/DVD/Bluray oraz projektorów multimedialnych. Próbujemy dokonywać napraw na poziomie elementów układów - zasilaczy, płyt głównych, inwerterów oraz logik. Dzięki temu znacząco obniżamy koszt naprawy (wymiana modułów jest dużo bardziej kosztowna).
Naprawiamy sprzęty wszystkich marek: SAMSUNG, LG, SHARP, SONY, PANASONIC, NEC, EPSON, BENQ, VIVITEK, TOSHIBA, OPTOMA, MARANTZ, DENON, PHILIPS, HARMAN KARDON, ONKYO, NAD, MANTA, HITACHI, TECHNIKA, PIONEER, TECHNICS, JVC, CAMBRIDGE AUDIO i wszystkie inne z zakresu świadczonych przez nas usług.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie sprzęty można przekazać do serwisu celem diagnozy?
Zajmujemy się naprawami ściśle określonych rodzajów sprzętów:

- naprawa telewizorów (OLED, QLED, LED, LCD, PLAZMA) - od 18 do 85 cali, wszystkich Producentów (m.in. Samsung, LG, Philips, Sharp, Sony, Panasonic, Toshiba, Manta, Telefunken, Hitachi, Orion, Thomson, Kruger Matz, OK, Technika, JVC, Hisense, Finlux i inne)
- naprawa amplitunerów kina domowego oraz wzmacniaczy stereo (m.in. Denon, Onkyo, Yamaha, Marantz, Sony, Panasonic, LG, Samsung, Bose + sprzęty Hi-End - Kenwood, Sansui, Sankei, Vincent, Sony, Technics, Denon, Nakamichi, Aiwa, Rotel i inne)
- naprawa i serwis Wież Audio, panelowe, np. Sony, Technics, Panasonic, Philips i inne
- naprawa odtwarzaczy CD, DVD, BLURAY - Denon, Yamaha, Philips, LG, Samsung i inne
- naprawa i serwis projektorów multimedialnych - Benq, Optoma, Acer, Epson, Panasonic, JVC, NEC, InFocus i inne)
- naprawa urządzeń kosmetycznych
- naprawa Drukarek - Sharp, Brother, HP i inne
Czy można zgłosić odbiór sprzętu do serwisu?
Oczywiście - usługa jest bezpłatna w Trójmieście i okolicach (Pruszcz Gdański, Rumia, Reda, Wejherowo i okolice).
W jaki sposób można zgłosić sprzęt do odbioru?
Mailowo - serwis@magserwis.pl lub telefonicznie 58 554 54 39 / 503 013 021 / 511 936 959
Czy jest możliwość demontażu TV ze ściany?
Tak oczywiście - prosimy tylko o informację przy zgłoszeniu a serwisanci będą przygotowani, aby zdemontować sprzęt. Po naprawie oczywiście zamontujemy go ponownie, podłączając urządzenia sygnałowe (dekoder, odtwarzacz, konsola).
Jak długo trwa diagnoza?
Expertyza sprzętu RTV (telewizory, audio i projektory) trwa zazwyczaj do 24h roboczych (w szczególnie skomplikowanych sytuacjach do 3 dni). Następnie kontaktujemy się telefonicznie z podaniem kosztu naprawy - do decyzji i akceptacji Klienta.
Czy po naprawie otrzymamy gwarancję?
Oczywiście - każdorazowo próbujemy naprawić określony moduł/układ, jeżeli naprawa się powiedzie to usługa jest tańsza i gwarancja wynosi 3 miesiące. Zdarzają się przypadki, iż nie ma możliwości uratowania starej części, wówczas sprawdzamy nasze magazyny lub kontaktujemy się z dystrybutorami w poszukiwaniu jak najtańszej opcji zakupu nowego modułu (gwarancja od 6 do 12 miesięcy).

Oceny (42)

jerzy
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2022

perfekcjonizm i rzetelność, polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy, zapraszamy ponownie w razie potrzeby.

Naprawa i serwis RTV

6.0
Piotr
Termin usługi: marzec 2024

Telewizor naprawiany w 9 dni ( trzeba było czekać na części od producenta).Wycena po nie całych 24 h.Telewizor odebrany i na czas naprawy otrzymałem zastępczy.Wszystko sprawnie.Lekki minus że odbiór trzeba było organizować we własnym zakresie (można było ale dodatkowo płatne 120 zł o czym wczesniej nikt mi o tym nie powiedział).Ale i tak wszystko terminowo i sprawnie. Polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i niech sprzęt służy. Odbiory urządzeń organizujemy bezplatnie własnym transportem a powrotny realizuje firma zewnętrzną, stąd dodatkowe koszty.

Naprawa i serwis RTV

5.7
Poirytowany klient
Termin usługi: listopad 2023

Nierzetelna naprawa. Pomimo zgłaszanej reklamacji przez 2 miesiące brak kontaktu. Wyrzucone pieniądze w błoto i stracony czas !

Naprawa i serwis RTV

1.0
Felicja
Termin usługi: maj 2023

Ostrzagam przed tą firmą. Wyjątkowo nierzetelna. Wadliwie wykonana naprawa. Po zwrocie do naprawy gwarancyjnej odwieziono nienaprawiony telewizor z komentarzem , że ma czekać na dostawę potrzebnych części u klienta. Telewizor czeka 2 miesiące a serwis odmawia dokonania naprawy, nie odpowiada na telefony ani maile. Ignorują prośby o zwrot zapkaty za zle wykonana naprawę. Dziwne , że tego typu firma funkcjonuje i znajduje klientów.

Odpowiedź obiektu:

Telewizor nie miał obrazu. wymieniono podświetlenie led. Po jakimś czasie pojawiła się inna usterka - paski na obrazie, uszkodzona matryca, brak w hurtowniach, ponadto nie to było przedmiotem naprawy.

Naprawa i serwis RTV

1.0
Laura
Termin usługi: luty 2023

Przestrzegam wszystkich przed tym pseudoserwisem. Oddałam telewizor do naprawy (wymiana podświetlenia LED), telewizor wrócił z popsutą obudową. Po niezwłocznym zgłoszeniu tego faktu, właściciel najpierw zrzucił winę na mnie (ja sobie otwierałam obudowę w domu hihi), później na producenta plastiku, z którego obudowa jest zrobiona :) Szanowny pan właściciel zbywał mnie przez dwa miesiące obiecując, że wymieni obudowę. W międzyczasie jedna listwa LED z wcześniej wymienionych zgasła, na ekranie pojawił się czarny czas (pokazane na zdjęciach w mojej opinii w google). Korzystając z gwarancji serwisowej udzielonej przez tą firmę zaniosłam telewizor, otrzymałam odpowiedź, że nie stwierdzają wady. Na pytanie: co z obudową? Odpowiedź: nie widzę potrzeby wymiany. Sprawa będzie miała nieprzyjemny finał, nie popuszczę. Widzę, że nie ja jedna zostałam oszukana w taki sposób. Ciekawy fakt odnośnie opinii z telewizorem kineskopowym zamieszczonej w google: przy odbiorze telewizora serwisant opowiadał nam o tym, że mieli telewizor kineskopowy do naprawy. A zobaczcie tylko co odpisał na ów opinię własciciel... :) Paragonu i faktury brak.

Naprawa i serwis RTV

1.0
Andrzej
Termin usługi: listopad 2021

Naprawiany był gramofon Micro Seiko DD5. Koszt 350 zł. Działa po naprawie prawidłowo. Szkoda że firma nie wyszczególnia na rachunku wymienionych elementów. Byłoby bardziej profesjonalnie. Nie wiem po co te tajemnice. Przy wysokich kosztach napraw klient ma prawo wiedzieć co zostało wymienione i za ile. Poza tym jestem zadowolony tym bardziej że sprzęt kolekcjonerski ponad 40to letni.

Naprawa i serwis RTV

5.2
Urszula
Termin usługi: styczeń 2022

Ostrzegam przed skorzystaniem z tych usług! Pierwsza naprawa - brak obrazu trwała 3 tygodnie i telewizor wrócił z tą samą usterką - obraz zgasł po 10 minutach. Po kolejnej naprawie telewizor grał dwa tygodnie i ta sama usterka - brak obrazu. Tym razem kiedy chciałam się dowiedzieć, kiedy zabiorą telewizor do naprawy, zostałam przez pracownika obrażona, wyzwana, że jestem nachalna i w związku z tym, "za karę" nie odbiorą telewizora. Mam go przywieźć sama i wtedy zobaczą czy naprawią. A na stronie firma pisze, że zapewniają rzetelną, profesjonalną obsługę. Przestrzegam. Nie dość, że wysoki koszt naprawy, długotrwały termin, to jeszcze nerwów co niemiara!

Odpowiedź obiektu:

Poprosimy o skan gwarancji lub innego dokumentu potwierdzającego wykonanie zlecenia

Naprawa i serwis RTV

1.0
Paweł
Termin usługi: październik 2021

Szybka , sprawna ,kompetentna obsługa .Żadnych zastrzeżeń technicznych. Terminowość usługi utrzymana . Czego oczekiwać ? Tylko dalszego utrzymania wysokiego poziomu usług .

Naprawa i serwis RTV

5.8
Wojciech
Termin usługi: październik 2021

Profesjonalizm w każdym calu. Dotrzymywanie danego słowa. Odbiór i przywóz naprawionego sprzętu w umówionym terminie. Naprawiony telewizor LG (awaria oświetlenia LED) śmiga jak nówka sztuka. Mój tata jest bardzo zadowolony. Pozdrawiam

Odpowiedź obiektu:

dziękujemy, transparentność i rzetelność to nasze priorytety.

Naprawa i serwis RTV

6.0
Andrzej
Termin usługi: wrzesień 2021

Bardzo dobra , solidna i fachowa obsługa. Bardzo polecam.

Naprawa i serwis RTV

6.0
Patryk
Termin usługi: lipiec 2021

Są rewelacyjni, polecam. Sony 65 cali 4k ze zbitą matrycą, nikt nie podejmował tematu a oni nie tylko sprowadzili i wymienili szybę ale zrobili to w cenie 25% wartości telewizora, więc co można i da się ?

Naprawa i serwis RTV

6.0
jarosław z sopot
Termin usługi: czerwiec 2021

Wspaniały serwis, robimy całą rodziną i wszyscy znajomi u nich sprzęty od lat jeszcze jak byli na Zaspie i nachwalić się nie możemy. (...) polecam wszystkim ten zakład transparentność i kompetencje czyli normalność

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię, zapraszamy ponownie :)

Naprawa i serwis RTV

6.0
Marcin
Termin usługi: styczeń 2021

Sprzęt naprawiony,działa bez zarzutu,czekałem prawie trzy tygodnie,ale to nie było zależne od serwisu.Jestem zadowolony,ampituner denon,polecam

Odpowiedź obiektu:

dziękujemy za opinię - czasami jest problem z dostępnością części i dystrybutor sprowadza je z zagranicznych magazynów, za to oryginalne i oby służyły przez lata. Pozdrawiamy.

Naprawa i serwis RTV

6.0
j.brędzel
Termin usługi: listopad 2020

Godni polecenia po prostu serwis dla każdego klienta wszystko czytelne i jasne a jaka fachowość

Naprawa i serwis RTV

6.0
fhanzjozef
Termin usługi: luty 2020

Bardzo szybka i sprawna komunikacja! Możliwość odbioru zepsutego sprzętu z domu (jak i przywiezienia już naprawionego) godna polecenia.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo. Staramy się, aby nasze procedury były jasne, klarowne a naprawa szybka i skuteczna.

Naprawa i serwis RTV

6.0
Marcin
Termin usługi: lipiec 2019

Sprzęt Vincent naprawiony w ciagu w 2 dni. Inny serwis po miesięcy się poddał. Dobrze, że spróbowałem jeszcze gdzie indziej.

Naprawa i serwis RTV

5.8
Karolina Zawierucha
Termin usługi: lipiec 2019

Skorzystałam z serwisu dzięki poleceniu znajomego który wcześniej naprawiał u nich TV. Bardzo miła obsługa, koszt naprawy okazał się niewygórowany a tv działa jak przed awarią - naprawa trwała trzy dni ze względu na oczekiwanie na części. Polecam

Odpowiedź obiektu:

dziękujemy, zapraszamy ponownie ;)

Naprawa i serwis RTV

6.0
Łukasz
Termin usługi: kwiecień 2019

Otrzymałem wycenę naprawy telewizora godzinę po jego zostawieniu, po dwóch dniach otrzymałem informację o możliwości odbioru telewizora. Wszystko działa tak jak przed usterką, cena naprawy według mnie niewielka. Polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy. Zapraszamy ponownie w razie potrzeby.

Naprawa i serwis RTV

6.0
Miłosz
Termin usługi: grudzień 2018

Bardzo szybka naprawa kina domowego yamaha, sprzęt działa tak jak powinien. Cena wysoka ale warto było.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytyw. Ceny części u dystrybutorow Yamaha nie są najniższe, ale chociaż oryginalne i działają latami a nie jak chińskie podróbki... Pozdrawiamy.

Naprawa i serwis RTV

5.0
Ewa
Termin usługi: październik 2018

zawiozłam do naprawy wiezę Marantz. Wymienono laser, nowe paski napedowe i sprzet smiga jak nowy za 200zl ;) gorąco polecam.

Naprawa i serwis RTV

6.0