Ranking I miejsce

MATSURI - Szkoła Języków Orientalnych

MATSURI

Wybierz numer

730-125-472 792-675-243
m...@gmail.com pokaż
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/10 - MATSURI Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - MATSURI Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - MATSURI Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - MATSURI Gdańsk +7 1
 

TV Filmy

Matsuri
167

Matsuri

O nas

MATSURI to szkoła, której działalność jest związana z Japonią, Chinami i Koreą. Oferta - język japoński, chiński, koreański i angielski: zajęcia indywidualne, zajęcia grupowe, kursy intensywne, zajęcia dla dzieci i maluchów.
Tylko u nas nauczane są 3 języki: chiński, japoński i koreański na każdych poziomach zaawansowania, w tym język biznesowy. Nasza kadra to przede wszystkim lektorzy bilingwalni oraz lektorzy, którzy znają również biegle j. angielski i/lub język polski. Szkoła działa już 13 lat na rynku i otrzymała w tym czasie wiele wyróżnień, nagród oraz pozytywnych referencji. Chcemy stworzyć Państwu możliwości poznania kultury dalekiego wschodu w połączeniu z nauką, a także pomóc w osiągnięciu sukcesów na rynku chińskim, japońskim oraz koreańskim. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszej galerii. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Uwaga! 
​​​​​​Od paru lat uczymy też języka angielskiego. Od 2020 roku oficjalnie będziemy też prowadzić kursy grupowe prowadzone przez zaufanego lektora, który jest z nami od lat i przygotował swój własny plan na prowadzenie zajęć na różnych poziomach zaawansowania :) Angielskiego będzie uczył w oparciu o swój autorki program i podręcznik, który starannie dobrał do każdego poziomu. 


DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ W MATSURI - CZYLI SZKOŁA NA SZÓSTKĘ + :)
1. Stwarzamy studentom możliwości rozwoju - kursy wzbogacone są o słownictwo, które pomogą w: wyjazdach, uzyskaniu stypendium, przygotowanie do konkursów językowych, wolontariat, pracy, itp.
2. Prowadzimy zajęcia prawie codziennie o różnych porach (również w weekendy).
3.Tylko u nas uczą lektorzy bilingualni, lektorzy posiadający najwyższe certyfikaty z powyższych języków, z uprawnieniami pedagogicznymi lub po szkoleniu prowadzenia zajęć językowych z wieloletnim doświadczeniem, znający biegle również angielski oraz język polski. Każdy nasz  certyfikaty potrzebne do nauczania języka.
4. Nasza szkoła zdobyła wiele rekomendacji oraz wyróżnień. Prowadzimy również warsztaty, szkolenia i inne spotkania związane z kulturą dalekiego wschodu.
5. Prowadzimy zajęcia korzystając również z własnych materiałów dydaktycznych. Współpracujemy z zagranicznymi wydawnictwami, dla których współtworzymy materiały edukacyjne. Na miejscu również dostęp do dodatkowych materiałów do nauki języków. Tylko u nas znajdziecie ponad 200 książek, podręczników i słowników (w tym mangi w j. japońskim)!!
6. Zapewniamy dodatkowe materiały dydaktyczne dla chętnych. Każdy lektor MATSURI podchodzi indywidualnie do każdego ucznia i na bieżąco sprawdza postępy. Dążymy do tego, aby spełnić wymagania i cele każdego ucznia!
Na plus!! : * atrakcyjne ceny * dogodna lokalizacja: centrum Gdańska (dogodne miejsca parkingowe, bardzo blisko od dworca i przystanku: kolejka, tramwaj, autobus!!!)  * wsparcie ze strony Ambasady Japońskiej w Warszawie oraz Konsulatu Generalnego ChRL w Gdańsku

Najczęściej zadawane pytania

Jak zapisać się do szkoły Matsuri?
Napisz do nas maila matsuri.asia@gmail.com podając poniższe informację:
język: chiński, japoński, koreański, angielski
tryb: indywidualny (na żywo czy online) lub grupowy
status: dorosły, uczeń(liceum, podstawówka), jeśli jest to dziecko młodsze niż 9 lat proszę podać wiek.
grupa - jaka grupa Państwa interesuje, czy dopiero szuka Pan/Pani grupy
Poziom: od zera czy wyżej (jeśli wyżej to jaki poziom / ew. czy mamy ocenić :)
Jakie języki są nauczane w szkołe Matsuri
Japoński
Chiński
Koreański
Angielski
Kto prowadzi zajęcia
Proszę wejść w naszą zakładkę "LEKTORZY" na stronie www.matsuri.pl - tam są nasi wszyscy lektorzy wraz z doświadczeniem i dokładną informacją :)
Czy można zapisac się w trakcie semestru
Zazwyczaj jeśli to jest początek semestru to bez problemu - prosimy w tej sprawie również napisać maila : matsuri.edu@gmail.com
Czy można płacić miesięcznie?
Tak, mamy opcje płatności w ratach. I rata przed rozpoczęciem kursu. II rata w kolejnym i III rata w następnym.

*Płatność w ratach jest trochę droższa, szczegóły na stronie szkoły w cenniku/.
**Daty płatności wspólnie ustalamy podczas podpisywania umowy .
Czy można odrabiać zajęcia?
Niestety aby uniknąć chaosu i trzymać się stałych swoich grup nie mamy opcji odrabiania. Natomiast staramy umożliwość uczestniczenie - prosimy ten fakt zgłosić lektorowi i koordynatorowi najpóźniej rano do godziny 10:00 podając imię i nazwisko, grupę oraz nick do Skype'a-wówczas będziemy przygotowani na obecność w formie zdalnej :)
Czy można rozpocząć naukę od wyższego poziomu niż poziom 0?
Oczywiście - mamy grupy na wyższych poziomach zaawansowania. W celu zweryfikowania, która grupa byłaby najlepsza prosimy o kontakt z koordynatorką kursu:
tel: 730 125 472 (Asia)
E-mail:matsuri.asia@gmail.com

Oceny (119)

Agata
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2024 

Super szkoła, poza zwykłą nauką dużo ciekawych urozmaiceń - kaligrafia, kultura Japonii. Niesamowita atmosfera. Seweryn-sensei świetnie tłumaczy, jest bardzo miły i chętnie opowiada o samej kulturze, a nie tylko języku. Polecam bardzo mocno :)

Szkoły językowe

6.0
Yehor
Termin usługi: czerwiec 2024 

Lessons with Mr. Yugo are always great, it's nice to have a japanese-born teacher with a sense of humor.

Szkoły językowe

6.0
Katarina
Termin usługi: czerwiec 2024 

Pan Seweryn super tłumaczy japoński, a Pani Linda jest przemiła! Nauka jest przyjemna, a zajęcia są urozmaicone. Polecam każdemu!

Szkoły językowe

6.0
Asia
Termin usługi: czerwiec 2024 

Poza japońskim, mieliśmy również zajęcia z kaligrafii, i nie powiem - jest to o wiele cięższe niż się wydaje. ;)) Zarówno Pani Linda, jak i Pan Seweryn, są wspaniałymi lektorami, a zajęcia z nimi to sama przyjemność, można dużo się pośmiać ;D

Szkoły językowe

6.0
Bartek
Termin usługi: czerwiec 2024 

Nauka języka odbywa się w przyjaznej atmoswerze - gramatyka, słówka, pisanie, wszystko jest wytłumaczone w przystępny sposób. Prowadzący chcą aby nauka była przyjemnym przeżyciem do którego chce się wracać z chęci, a nie z obowiązku :)

Szkoły językowe

6.0
Dawid
Termin usługi: czerwiec 2024 

Pan Seweryn ma niesamowitą wiedzę o języku japońskim i kulturze japonii. Z każdych zajęć wychodziłem z nowymi ciekawostkami. W zaledwie jeden semestr z jego pomocą zdałem egzamin na poziomie N5 :) Pani Linda też jest bardzo fajna :)

Szkoły językowe

6.0
Ola
Termin usługi: czerwiec 2024 

Nauczyciele są niesamowici. Przyjemna atmosfera w czasie zajęć i wspaniale tłumaczący nauczyciel, to za mało aby opisać jak fantastyczna jest nauka Japońskiego.

Szkoły językowe

6.0
Ania
Termin usługi: marzec 2024 

Bardzo pozytywnie wspominam zajęcia w szkole Matsuri. Zero nudy, mnóstwo ciekawostek, zajęcia są urozmaicone. Dzięki lekcjom bez problemu zdałam pierwszy egzamin JLPT. Polecam każdemu :)

Szkoły językowe

6.0
Anonim
Termin usługi: czerwiec 2024 

Świetna atmosfera i cudowni lektorzy! Pani Linda potrafi zarazić dobrą energią każdego ucznia.

Szkoły językowe

6.0
Zuzanna
Termin usługi: czerwiec 2024 

Szczerze polecam, mnóstwo materiałów dydaktycznych, nauczyciele bardzo pomocni, dobrze wspominam tu swoją naukę chińskiego od zera aż do zdania egzaminu językowego HSK 3. :)

Szkoły językowe

6.0
Anja Ch.
Termin usługi: marzec 2024 

Polecam według mnie najlepsza szkoła językowa w Trójmieście, profesjonalni nauczyciele i przyjazne wnętrza, do tego bardzo sympatyczna atmosfera.

Szkoły językowe

6.0
Alicja
Termin usługi: czerwiec 2024 

Bardzo polecam! Miałam przyjemność chodzić na jezyk angielski do Seweryna. Miła atmosfera, profesjonalizm oraz motywowanie do nauki w momentach zwątpienia. Polecam serdecznie!

Szkoły językowe

6.0
Ola
Termin usługi: maj 2024 

Polecam tę szkołę! wysoki poziom nauczania, szeroka oferta zajęć oraz miła atmosfera :)

Szkoły językowe

6.0
Ada
Termin usługi: maj 2024 

Jestem bardzo zadowolona z usług szkoły matsuri. współpraca z panią Lindą do czysta przyjemność. Serdecznie polecam! :)

Szkoły językowe

6.0
Kasia
Termin usługi: maj 2024 

Wysoki poziom kształcenia

Szkoły językowe

6.0
Natalia
Termin usługi: maj 2024 

Odbyłam niezwykle wartościowe praktyki w Szkole Języków Orientalnych "Matsuri", które znacząo wpłynęły na mój rozwój zawodowy. Praca pod okiem Pani Lindy była nie tylko inspirująca, ale również motywująca do ciągłego doskonalenia się. Pani Linda jest wyjątkową osobą o ogromnej wiedzy i profesjonalizmie. W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc i wsparcie, co było niezwykle cenne i ułatwiło mi zdobywanie nowych umiejętności. Atmosfera w szkole była bardzo przyjazna i sprzyjająca nauce. Praktyki te bedę zawsze wspominać z wielkim usmiechem na twarzy i gorąco polecam tę szkolę każdemu, kto chce rozwijać swoje umiejętności językowe i poszerzać horyzonty.

Szkoły językowe

6.0
Zofia
Termin usługi: luty 2024 

Uczęszczałam do szkoły językowej Matsuri w latach licealnych i podstawówki. Obecnie jestem studentką Studiów Wschodnich i mogę uczyć się japońskiego na codzień. Dwa lata temu mogłam zdać państwowy certyfikat N5, dużą zasługę muszę przyznać tutaj Panu Sewerynowi, lektorowi z którym miałam zajęcia. Lekcje były z humorem i końcowo oczywiście przyniosły efekty, bardzo miło wspominam czas spędzony w Matsuri. Polecam!

Szkoły językowe

6.0
Tymon
Termin usługi: maj 2024 

Uczęszczam od 9-ciu lat i bardzo polecam.

Szkoły językowe

6.0
Anna Kłosowska
Termin usługi: maj 2024 

Absolutnie wspaniałe! Miła atmosfera a miejsce bardzo ładnie przygotowane! Nauczyciele mają swoje doświadczenie i potrafią tłumaczyć, dają dużo czasu by się czegoś nauczyć ( aż za dużo bo w 1 roku nauki japońskiego, myślałam że przejdziemy całą hiragane i przynajmniej połowe karakany ale przez to że pani daje dużo czasu na naukę pod koniec roku szkolnego.. Dopiero zaczynamy karakany )

Szkoły językowe

6.0
Agnieszka
Termin usługi: październik 2023 

Świetni nauczyciele. Doskonały poziom nauczania i kompetencji. Kultura, profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Same atuty.

Szkoły językowe

6.0