Najlepsze kursy prawa jazdy Gdańsk

Oceny (42)

Marta
Termin usługi: marzec 2024 

Z całego serca polecam szkołę i jazdy z Panią Renatą :) jest wymagająca na jazdach ale tylko w ten sposób jesteśmy w stanie czegoś się nauczyć, zdać egzamin i być dobrym kierowcą :) Każde wskazówki miały sens i wykorzystałam je z powodzeniem na egzaminie państwowym. Dziękuję i do zobaczenia na drodze!

Kursy prawa jazdy

6.0
Osiemnastolatek
Termin usługi: styczeń 2023 

Dziś zdałem egzamin praktyczny. Dzięki p. Renacie. Instruktorka wyrozumiała, konkretna, kompetentna i punktualna. Jasno i zrozumiale tłumaczy zagadnienia, wskazuje błędy podczas jazdy, miejsca, gdzie można popełnić błąd podczas egzaminu, zasady jego zdawania. Wiedza i doświadczenie, to cechy dobrego nauczyciela a te na pewno posiada moja Instruktorka. Dzięki nim, zdanie egzaminu nie stanowi problemu. Dla tych, którzy piszą, ze krzyczy- stanowczy ton wskazujący na błędy nie jest krzykiem, no chyba, że ktoś jest przewrażliwiony, jedzie pod prąd lub popełnia ciągle te same błędy. Reasumując- polecam i szkołę i p. Renatę. Nigdy wcześniej nie jeździłem autem a po takim instruktażu egzamin zdałem bez problemu i bez potrzeby wykupienia dodatkowych godzin jazdy.

Kursy prawa jazdy

6.0
kursantka
Termin usługi: wrzesień 2021 

Razem z kolegą wybraliśmy te szkółkę ze względu na dobrą cenę i szybka realizację kursu. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie właścicielka szkółki, która była nieuprzejma, nigdy przez nikogo tak nie płakałam (mam na myśli zachowanie względem mnie). Jeżdżąc z p. Renata zagryzałam policzki od środka aż do krwi, byle się nie rozpłakać w samochodzie. Kiedy kursant popełnił jeden błąd, p. Renata wręcz krzyczała przez co w następstwie pojawiały się kolejne błędy przez stres, strach i niepokój związane z zdenerwowaną instruktorka. Jak Pani Renata miała dobry humor, to jeździło się przyjemnie, ale nie było opcji popełnienia nawet najmniejszego błędu, bo czules się zjechany od góry do dołu, a sama p. Renata twierdziła, że kierowcy nie wolno pod żadnym pozorem denerwować. Czy nauczyła mnie jeździć? Tak. Ale czy chciałabym się cofnąć w czasie i ponowić szkolenie u tej Pani, nawet jeśli za niewielką kwotę (w porównaniu do innych szkółek?) Nigdy w życiu. Mam silny charakter, a na widok p. Renaty byłam cała roztrzęsiona. Jakimś cudem mnóstwo innych instruktorów je cierpliwych i wyrozumiałych. Cóż, p.Renato, zachęcam do zmienienia sposobu nauczania, bo jest krzywdzący dla innych

Kursy prawa jazdy

4.2
Wysuszony 3
Termin usługi: wrzesień 2021 

To był największy błąd mojego życia. Pani R. W bardzo nie miły i agresywny sposób tłumaczy błędy. Zimna i rozemocjonowana nauczycielka... Krzyk instruktorki na naukach to była podstawa. Pani była zdenerwowana od samego początku jazdy i dała odczuć swój humor wszystkim do około. Z tego co słyszałem to inni instruktorzy są dużo milsi i ludzcy. Odrazu po ukończeniu nauki na dokształt do egzaminu, skorzystałem z innych szkółek, każda inna lepsza. Pozdrawiam

Kursy prawa jazdy

3.0
Wiktor Grzywacz
Termin usługi: listopad 2021 

Polecam każdemu kto nie wie jaką szkołę wybrać na pierwsze jazdy, zarówno tym co powracają po jazdy dodatkowe. Pani świetnie uczy, podczas jazdy daje wiele cennych porad, co znacznie ułatwia uniknięcie błędów podczas egzaminu. Jestem niesamowicie zadowolony ze wszystkich lekcji, a podejście instruktorów jest bardzo rzetelne, profesjonalne i przyjazne dla kursanta.

Kursy prawa jazdy

6.0
Sandra
Termin usługi: wrzesień 2021 

Polecam w 100%. Pani Renata prowadzi zajęcia szczegółowo i na temat biorąc tez przykłady z życia. Jazdy z Panią Anią przebiegły w miłej atmosferze z profesjonalnym podejściem bez żadnego stresu, wszystko jest dokładnie tłumaczone. Egzaminy zdane za 1 razem!

Kursy prawa jazdy

6.0
Mark
Termin usługi: styczeń 2021 

Jestem bardzo zadowolony z tej szkoly. Na lekcjach pani Renaty zawsze można zadać interesujące pytanie i uzyskać zrozumiałą odpowiedź, wszystko jest jasne i przystępne, co pomogło mi zdać teorię za pierwszym razem. Jest to bardzo ważne dla mnie jako obcokrajowca. Instruktor Pani Anna przygotowała mnie do egzaminu na prawo jazdy, który tez zdałem za pierwszym razem. szczerze wdzięczny. Radzę wszystkim, którzy chcą nauczyć się dobrze jeździć.

Kursy prawa jazdy

6.0
Agata Tudruj
Termin usługi: listopad 2020 

Polecam wszystkim zainteresowanym! Świetna szkółka z dużym doświadczeniem. Pani Ania to cudowna instruktorka, świetnie przygotowała mnie do egzaminu. Wszystko zdane na pierwszym razem! Gorąco polecam! ️

Kursy prawa jazdy

6.0
Wojciech
Termin usługi: październik 2019 

Polecam wszystkim zainteresowanym. Kurs teoretyczny oraz praktyczny przeprowadzony bardzo rzetelnie oraz profesjonalnie. Pani Renata świetnie przekazuje wiedzę, jest bardzo wymagająca na jazdach co procentuje na egzaminie, który staje się dzięki temu łatwiejszy. Zwraca szczególną uwagę na najtrudniejsze elementy trasy egzaminacyjnej. Egzamin zdany za pierwszym razem :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Anna
Termin usługi: listopad 2019 

Bardzo szybko widziałam postępy w nauce pod okiem Pani instruktor. Polecam

Kursy prawa jazdy

5.8
Paweł
Termin usługi: czerwiec 2019 

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs teoretyczny i praktyczny. Podchodząc do egzaminu nie miałem wątpliwości, że zdam. Dodatkowo muszę pochwalić Panią Renatę, która poza samym przygotowaniem do zdobycia prawa jazdy, kładzie duży nacisk na kulturę i uczy prawidłowych zachowań w ruchu drogowym.

Kursy prawa jazdy

5.7
Kasia
Termin usługi: lipiec 2018 

Jeździłam zarówno z Panią Renatą jak i z Panem Jankiem. W skrócie: profesjonalnie, przyjemnie i wszystko zdane za pierwszym razem. Polecam wszystkim, którzy startują od zera, czy też doszkalają się :D

Kursy prawa jazdy

6.0
Nie podam imienia
Termin usługi: czerwiec 2018 

Nie polecam tego ośrodka L Max a wszczegolnosci P.Renaty jest arogancka.

Ala
Termin usługi: kwiecień 2018 

Pani Renata to świetna instruktorka jazdy oraz przesympatyczna osoba.Kurs prowadzony w przyjaznej atmosferze,dopasowany do do indywidualnych potrzeb.Pani Renata w sposób ciekawy i zrozumiały tłumaczy przepisy ruchu drogowego .Natomiast jazdy to czysta przyjemność.Nauczyłam się naprawdę wiele.Przede wszystkim jak zachowac się na drodze w różnych warunkach a nie tylko zdać.Pani Renata pomogła przełamać mój lęk przed ruchem ulicznym i teraz śmigam po mieście pewnie i zdecydowanie.Naprawę szczerze polecam każdemu. .

Kursy prawa jazdy

6.0
Marta
Termin usługi: wrzesień 2017 

Przed kursem nigdy nawet nie siedziałam na miejscu kierowcy, sama myśl o kierowaniu powodowała u mnie lekki stres. Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie! Pani Renata tłumaczy wszystko od podstaw (co, jak i dlaczego) jeżeli potrzeba nawet kilka razy, problematyczne aspekty ćwiczy tak długo, aż wszystko staje się zrozumiałe - dzięki czemu nie pozwala popełniać tych samych błędów, czy nabierać złych nawyków :) Elastyczne godziny zajęć, teoria i praktyka zdane za pierwszym razem! Gorąco polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Filip K
Termin usługi: listopad 2017 

Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, a wszystkie zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne są poruszane i wyjaśniane w bardzo zrozumiały sposób. Polecam każdemu przyszłemu kierowcy.

Kursy prawa jazdy

6.0
Izabela1988
Termin usługi: październik 2017 

Kilka dni temu zdała egzamin praktyczny! W końcu, bo po 9-cio letniej przerwie od ukończenia kursu! W OSK MAX miałam dodatkowe jazdy, podczas których na nowo oswajałam się z samochodem. Pani Renata w przeciągu 5 minut nauczyła mnie poprawnego wykonywania rękawa (nie na pamięć!), czego mój poprzedni instruktor nie nauczył mnie podczas całego kursu. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, masa cierpliwości i co najważniejsze Pani Renata uczy jeździć, a nie zdać. Uważam, że jest to najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście! Gorąco ją polecam :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Ela
Termin usługi: wrzesień 2017 

Trafiłam do ośrodka, aby dokończyć kurs zaczęty w 2012 roku w innym osk. Egzamin zdałam za pierwszym razem (zarówno teoria 100% jak i praktyka 100%). Atmosfera podczas jazdy bardzo spokojna, na każde pytania została udzielona odpowiedź, plac manewrowy i jazdy bardzo dokładnie omówione i wyjaśnione. Polecam!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Mikołaj
Termin usługi: lipiec 2017 

Prawo jazdy zdane za pierwszym razem! Kurs przyjemny, profesjonalny i sprawnie prowadzony. Pani Renata świetnie uczy jeździć! Zdecydowanie najlepsza szkółka w trójmieście!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Paula
Termin usługi: 25.01.2017 

Miałam przyjemność jeździc z panią Renatą(dodatkowe godziny) i powiem że jest to naprawdę nauczycielka jakich jest niewielu. Ponieważ jeździłam z wieloma osobami i mam porównanie. Pani Renata nie skraca czasu trwania jazd, jest bardzo doświadczona i w przystępny i łagodny sposób przekazuje wiedzę a co najwazniejsze jeździ po trasach egzaminacyjnych z kursantem co jest niesamowicie ważne. Żałuję że od razu nie zapisałam sie do tego ośrodka nauki jazdy. Zdałam za pierwszym podejściem i teorie i praktykę ;-)YAHUUUU! Ludzie zapisujcie się do tej szkoły nie pożałujecie.

Kursy prawa jazdy

6.0