Oceny (11)

Agnieszka
Termin usługi: grudzień 2023

Fleki wymienione w butach w przeciągu jednej godziny. Bardzo miła obsługa.

Szewc

6.0
Ewelina
Termin usługi: kwiecień 2019

Zrobiłam już kolejne buty tutaj, polecam!

Szewc

5.8
Michalina
Termin usługi: luty 2019

Moje buty wyglądały strasznie jak je zanioslam kiedy Pani oddała mi już po naprawie i renowacji nie mogłam w to uwierzyć że to moje buty one dostały nowe życie.

Usługi grawerskie

6.0
Tynka00
 

Cena dorabiania kluczy trochę wysoka jak za dorabianie kluczy do szafki szkolnej 15zł. Czas realizacji - kluczyk odrobiny natychmiastowo czekałam tylko 5 minutek. Kluczyk wykonany bardzo dobrze. Polecam

Dorabianie kluczy

4.8
DS
Termin usługi: 3.09.2015

Byłam dorobić mały kluczyk od skrzynki, najzwyklejszy... bardzo się zdziwiłam kiedy pan powiedział 15 złotych, ale już mniejsza z ceną, bo może się nie znam... Ale klucz po prostu został źle dorobiony i nie działa! Trudno jest go nawet włożyć do zamka, a tym bardziej wyjąć. Zdecydowanie nie polecam!!

Dorabianie kluczy

1.5
Klient
Termin usługi: 20.11.2014

Oddałem zegarek do wymiany baterii w listopadzie. Miałem otrzymać go z powrotem następnego dnia. Zapłaciłem 20 zł, a zegarek nie działał dodatkowo ruszała się cała tarcza. Oddałem go jeszcze raz. Po 4 dniach dostałem zegarek z powrotem nie było jednej z godzin. Oddałem go jeszcze raz. Przyszedłem po paru dniach godziny dalej nie ma i na miejscu pracownicy zdziwieni, że coś co sami uszkodzili miało być naprawione. Zostawiłem go na kolejny tydzień. Dostaję zegarek, godziny są wszystkie, ale nie ma sekundnika ... Pytam się gdzie on jest i dostałem informacje, że u nich zegarki naprawia niewidoma, stara Pani zegarmistrz i mogła nie zauważyć. Zostawiłem zegarek na święta. Przychodzę po Nowym Roku sekundnik jest ale zegarek ledwo co chodzi, ciągle się spóźnia, ale przestaję działać ... Poszedłem do innego zegarmistrza okazuję się, że bateria jest rozładowana, a zegarek po ich "zabiegach" potrzebuje całkowitej konserwacji rozebrania na częsci i złożenia bo wszystkie jest spieprzone. Wnioski wyciągnijcie sami. To jakaś kpina.

Usługi grawerskie

1.0
A.
Termin usługi: kwiecień 2014

Jeśli posiadacie Państwo obuwie, którego nie lubicie, lub na którym Państwu nie zależy to śmiało mogę polecić ten punkt naprawy obuwia. Panowie niesłowni, nierzetelni, swoją pracę wykonują niedbale. Obuwie, które oddałam zostało mi zwrócone w stanie gorszym niż w momencie oddania do naprawy. But wymagał podklejenia podeszwy, a ponieważ klej przedostał sie na obuwie, to w pierwszej kolejności został zamalowany czarną pastą (dodam, że były to jasne pantofle), a następnie klej razem z pastą został zeszlifowany razem ze skórą buta niszcząc go na długości ok. 6 cm. Osoby, które co do zasady powinny naprawiać obuwie niszczą je. Co więcej, każą sobie za to słono płacić!

Szewc

1.0
K.
 

Oddałam buty do naprawy w związku z przetartym zapiętkiem w jednym bucie. Po odebraniu butów wyglądało to tak jak by ktoś robił to po raz pierwszy w domowych warunkach. Buty zrobiły się niewygodne, w środku były ubrudzone klejem w znacznym stopniu, na zewnątrz but był szyty nitką w kontrastowym kolorze (brązowy but białą nicią!!!). Dodatkowo kosztowało mnie to 50 zł. Odradzam. Moje buty nie nadają się do chodzenia :(((

Szewc

1.8
Ula
 

Nie polecam! przede wszystkim - bardzo wysokie ceny. zwykła wymiana zamka w kozakach kosztuje ok 50 zł ( do 40 cm). lepiej znaleźc szewca w mniej przystępnym miejscu, ale w bardziej przystepnej cenie.

Szewc

2.4
anonim
Termin usługi: 07.2011r

Zniszczyli mi całe obuwie.Niefachowa, niekompetentna obsługa......amatorstwo.....nie polecam.

ula
Termin usługi: 17.02.2011

szybko,grzecznie-jestem usatysfakcjonowana.polecam

Szewc

5.0