MERKURY - hurtownia chemii gospodarczej

MERKURY

Wybierz numer

669-152-084 531-254-252
k...@merkurygdynia.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
 • Zdjęcie 1/1 - MERKURY Gdynia 4
 

TV Filmy

MERKURY - hurtownia chemii gospodarczej
729

MERKURY - hurtownia chemii gospodarczej

Artykuły o nas

O nas

Hurtownia chemii gospodarczej. Ponad trzydzieści lat doświadczenia w sprzedaży hurtowej. Nasi klienci to m.in.: firmy sprzątające, sklepy, zakłady pracy, warsztaty, urzędy, przedszkola, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, firmy zaopatrujące statki.
Merkury – Hurtownia Chemii Gospodarczej i Artykułów Gospodarstwa Domowego od ponad czterdziestu lat działa na rynku odnosząc liczne sukcesy.
Posiadamy spore doświadczenie w zaopatrywaniu w środki czystości zakładów pracy, biur, szkół, instytucji, firm sprzątających, punktów gastronomicznych, spółdzielni mieszkaniowych i innych klientów z Trójmiasta i okolic. Wysyłamy również towar na terenie całej Polski.
Ciągle staramy się poszerzać nasz asortyment i wprowadzać nowe środki czystości, artykuły bhp czy chemię gospodarczą, co pozwala nam na osiągnięcia nadrzędnego celu, jakim jest zaspokajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań naszych Klientów.

Oceny (1)

Agnieszka
Termin usługi: styczeń 2023 

Nie spodziewałam się tak ogromnego wyboru. Bardzo miłe Panie doradzają na miejscu i przez telefon. Warto przyjechać i zrobić zakupy.

Hurtownie chemii gospodarczej

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • asortyment:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6