MOWA MED Centrum Logopedyczne

Kowale 80-180, Wiśniowa 14

MOWA MED

Wybierz numer

571-571-065
a...@wp.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - MOWA MED Kowale 4

Artykuły o nas

  • Od kiedy czytać dziecku? Od urodzenia
    Nikt nie ma wątpliwości, że czytanie dzieciom rozwija je na wielu płaszczyznach. Sprawdziliśmy, kiedy zacząć, jak dostosować książki do wieku i jak zachęcać maluchy do czytania, oglądania i słuchania.
    26 lutego 2016 (73 opinie)

O nas

Centrum logopedyczne MowaMed to miejsce gdzie wszystkich podopiecznych otaczamy kompleksowym wsparciem. Aby skutecznie pomóc, staramy się znaleźć źródło problemów.

Dlatego możecie liczyć u nas na opiekę:
- neurologopedów- logopedów- mioterapeuty- surdologopedy- terapeuty głosu- terapeuty ręki
- trenera TUS
a wkrótce:
- protetyka słuchu- terapeuty SI- fizjoterapeuty- laryngologa- ortodonty

Konsultujemy, diagnozujemy i prowadzimy terapie:
- wad wymowy- opóźnionego rozwoju mowy (ORM)- zaburzeń komunikacji- jąkania
- obniżonego/wzmożonego napięcia mięśniowego- afazji, dyzartrii- zaburzeń przyjmowania pokarmów- integracji sensorycznej.

Nasi pacjenci to wszystkie grupy wiekowe (również dorośli). Dzieci i młodzież w spektrum autyzmu, z problemami neurologicznymi, z MPD, osoby po incydentach neurologicznych, z chorobami neurodegeneracyjnymi (zespół Aspergera, choroba Alzheimera).

Zanim przejdziemy do korygowania wad wymowy, sprawdzamy funkcje prymarne (tor oddechowy, pozycja spoczynkowa języka, połykanie) a przy nieprawidłowościach opracowujemy je i torujemy.
Ocenimy stan wędzidełek jamy ustnej, a w razie potrzeby przygotujemy do chirurgicznej korekty i oczywiście prowadzimy przez okres gojenia po zabiegu.
Zapraszamy do MowaMed Anna Konczakowska

Oceny (43)

monika
Termin usługi: styczeń 2024

Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia znajomych, tylko mama dziecka z końca roku zrozumie dlaczego ;) Pani Ania zajęła się wymową naszego syna. Był zeszyt, cierpliwość, prace domowe i przede wszystkim super atmosfera. w momencie kiedy synek zaczął dorównywać dzieciakom z tego samego rocznika, Pani Ania sama poinformowała nas, że terapia nie ma sensu bo chłopak ogarnia ;) nie naciągała, uczciwie stwierdziła że nie widzi potrzeby kontynuacji zaznaczając że gdyby coś mnie niepokoiło zawsze służy pomocą, wróciliśmy po roku na konsultacje bo jak na szanującą się psycho- matkę przystało coś mi nie pasowało ;) po semestrze zajęć jednomyślnie stwierdziliśmy że wymowa synka się poprawiła i kończymy zajęcia. mamy zeszyt pełen materiałów powtarzany w domu. serdecznie polecam, uczciwa współpraca, cudowna atmosfera i podejście do dzieciaków!

Odpowiedź obiektu:

Jest mi bardzo miło☺️Pozdrawiam i dziękuję

Logopedzi

6.0
Marta
Termin usługi: grudzień 2023

Pani Agata to skarb !!! W życiu nie widziałam takiego rewelacyjnego logopedy !!! Wow jestem bardzo zadowolona

Logopedzi

6.0
Jolanta
Termin usługi: październik 2023

Bardzo profesjonalna i równie ważne, wyjątkowo bezstresowa obsługa młodych i nieśmiałych ludzi mających problemy z jąkaniem się. Bardzo elastyczna i miła pani Ania. Polecam.

Logopedzi

6.0
Szymek
Termin usługi: sierpień 2023

Odkąd pamiętam jęzor pchałmi się między zęby i sepleniłem, ale już nie. Dzięki Pani Aniu. Będę miło wspominał współpracę.

Logopedzi

6.0
Emilia
Termin usługi: kwiecień 2023

Serdecznie polecam!!!!! Pani Ania bardzo empatyczna,przesympatyczna,mega cierpliwa osoba. Super kontakt. Córka mile wspomina okres 2 lat ćwiczeń,choć bywały trudne :)) Wspólnie dały radę. Z całego serca polecam i dziękuję za wszystko,nawet za ten wspaniały uśmiech,który dodawał sił do dalszej pracy!!!!!

Logopedzi

6.0
Anna
Termin usługi: listopad 2022

Moja córka bardzo mało mówiła jak na swój wiek, trafiliśmy do Pani Ani i pomogła mojej córce "rozkręcić" mowę. Już po krótkim czasie spotkań było słychać różnicę. Pani Ania jest niezwykle sympatycznym i cierpliwym człowiek. Ma świetne podejście do dzieci, podczas zajęć wymyśla dla dzieci przeróżne gry i zabawy, aby zaangażować dzieci do współpracy.

Logopedzi

6.0
Honorata
Termin usługi: sierpień 2022

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Anią. Córka miała problemy z wymawianiem wielu literek i terapia logopedyczna u pani Ani szybko poprawiła jakość mowy córki. Zajęcia prowadzone są w ciekawy dla dziecka sposób, z użyciem różnych rekwizytów, przez co dziecko chętnie ćwiczy. Pani Ania doskonale tłumaczy rodzicowi, jak należy ćwiczyć z dzieckiem w domu, przez co świadomie można wspierać dziecko w udoskonaleniu mowy. Według mnie najlepszy logopeda. Polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za miłe słowa Pani Honorato. Łączę pozdrowienia:)

Logopedzi

6.0
MARTA
Termin usługi: październik 2021

Pani Ania to cudowny człowiek ze świetnym podejściem do dzieci, szczera i profesjonalna.

Logopedzi

5.8
Iwona
Termin usługi: marzec 2021

Polecam z całego serca. Super atmosfera i profesjonalne podejście.

Logopedzi

6.0
Lucyna
Termin usługi: grudzień 2020

Bardzo polecamy zajęcia u Pani Ani . Mój syn zaczął uczęszczać na zajęcia ponieważ miał niepłynność mówienia . Dzięki Zajęciom wszystko minęło syn mówi już bardzo ładnie . Co ważne bardzo lubił te zajęcia ponieważ Pani Ania ma profesjonalne podejście do dzieci jest bardzo miła . Synek nawet teraz pyta kiedy znowu tam pojedziemy :) Nie mogliśmy trafić lepiej . pozdrawiamy serdecznie

Logopedzi

6.0
Beata
Termin usługi: luty 2021

Pani Anna jest wspaniałym specjalistą z niezwykłym podejściem do dzieci i wysoką kulturą osobistą. Terapia jest efektywna i przyjemna. Polecam po stokroć

Logopedzi

6.0
Alicja
Termin usługi: luty 2021

Z czystym sumieniem polecam Panią Anię. Bardzo profesjonalne podejście, różnorodność materiałów do ćwiczeń. Synek bardzo chętnie uczestniczył w zajęciach.

Logopedzi

6.0
Iwona
Termin usługi: październik 2020

Dawno nie spotkałam się z takim specjalistą w swoim fachu, po otrzymaniu diagnozy w zerówce postanowiłam skonsultować te informacje u innego logopedy, Pani Ania fantastyczne podejście do dzieci, poświęciła córce uwagę, przebadała, nie czuło się żeby Pani Ania spieszyła się, wizyta mega wyczerpująca, córka po wyjściu stwierdziła że Panią Anie uwielbia :) myślę że to najlepsza rekomendacja, ja polecam z czystym sumieniem!

Odpowiedź obiektu:

Jest mi bardzo miło. Dziękuję :)

Logopedzi

6.0
Gosia
Termin usługi: grudzień 2019

Świetna Pani z mega profesjonalnym podejściem do potrzeb każdego pacjenta. Szczerze polecam.

Logopedzi

6.0
Maria
Termin usługi: listopad 2019

Trafiłam z moją córką do Pani Ani przez logopedę i był to złoty strzał. Pani Ania jest mega profesjonalistką w swoim fachu a jej praca i postępy były zauważane z tygodnia na tydzień. Zdecydowanie polecam!!!

Logopedzi

6.0
Katarzyna
Termin usługi: listopad 2019

Genialny logopeda. W bardzo krótkim czasie poprawił wymowę mojej córeczki. Polecam

Logopedzi

6.0
Kacper
Termin usługi: listopad 2019

Gorąco polecam! Do Pani Ani trafiłem po tym jak kilku innych logopedów odmówiło mi przyjęcia ze względu na to, iż jestem już osobą dorosłą. Dla Pani Ani jednak nie stanowiło to żadnego problemu. W ekspresowym tempie uporała się z moją wadą wymowy głoski 'r', ponadto jednocześnie poprawiając moją ogólną wyrazistość artykulacji. Gorąco polecam, pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera i zajęcia w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Logopedzi

6.0
Gosia
Termin usługi: czerwiec 2019

Z całego serca polecam Pania Anie. Synek uczęszczał na zajecia z wadą literki "k"i "g" , chociaż chodził wcześniej na zajęcia logopedyczne, nie przynosiły rezultatu. Pani w przedszkolu zasugerowała podcięcie wiązadełka. Po konsultacji z Pania Ania udało sie tego uniknąć. Za pomocą ćwiczeń syn "rozciągał gumkę". Po kilku miesiącach z dnia na dzień widać było poprawę. Teraz już wypowiada się poprawnie i bez błędów. Dodam, iz syn bardzo zniechęcony był do jakichkolwiek ćwiczeń, nauki (zraził się brakiem efektu po poprzednich zajęciach). Pani Ania potrafiła zachęcić go do nauki, ćwiczeń, tak że już później chodził chętnie. Z pewnością z pełną odpowiedzialnością za słowa polecam Panią Anię jako logopedę.

Logopedzi

6.0
Joanna
Termin usługi: maj 2019

Terapię logopedyczną u Pani Ani polecam z pełną odpowiedzialnością. Zajęcia były prowadzone doskonale, Pani Ania jest niezwykle profesjonalna i zna się na tym, co robi - a co najważniejsze, widać, że lubi to robić :) Uśmiech na twarzy, nieustanne motywowanie do nieustawania w wysiłkach (każdy pacjent podczas terapii przeżywa i wzloty, i upadki), atmosfera na zajęciach sprzyjająca rozluźnieniu - to wszystko naprawdę procentuje. Pożegnałam tzw. międzyzębówkę, a moje "r" coraz mocniej wybrzmiewa. Pani Aniu - bardzo dziękuję za poświęcony mi czas, za wiarę we mnie, zawsze dobre słowo i serce na dłoni :))) A ponadto - za wszelkie nasze rozmowy "o życiu" - to była dla mnie prawdziwa przyjemność.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Pani Asiu. Cieszę się , że mogłam pomóc. Mnie też było bardzo miło.
Pozdrawiam

Logopedzi

6.0
Magda
Termin usługi: kwiecień 2019

Jestem bardzo zadowolona z terapii. Do Pani Ani trafiłam z utrwaloną wadą wymowy - seplenienie boczne. Wszystkie zajęcia odbywają się w sympatycznej atmosferze, wg. odpowiednio przygotowanego planu. Cieszę się, że trafiłam do Pani Ani, ponieważ dzięki niej uwierzyłam, że naprawdę mogę mówić wyraźnie. Pani Ania, podczas każdych zajęć emanuje pozytywnym nastawieniem i bardzo zaraża motywacją do działania, a przede wszystkim naprawdę potrafi znaleźć sposób na każdego :) Życzę nam wszystkim tylko takich specjalistów! :)

Logopedzi

6.0