MWR F.U.H. Marek Jabłoński

MWR F.U.H.

Wybierz numer

58 711-54-25 691-401-130
m...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/30 - MWR F.U.H. Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - MWR F.U.H. Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - MWR F.U.H. Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - MWR F.U.H. Gdynia +27 1
 

Oceny (52)

Zofia
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2022

Z usług Pana Marka skorzystałam na podstawie opinii na portalu Trójmiasto i muszę przyznać, że zawierają one najprawdziwszą prawdę. Wczoraj został zakończony montaż moich dwóch szaf, i muszę przyznać, że wyglądają zjawiskowo. Już po pierwszym spotkaniu z Panem Markiem miałam wrażenie, że wybrałam właściwego fachowca, któremu mogę spokojne zaufać. Wszystkie moje propozycje, dotyczących organizacji wnętrza szaf, zostały uwzględnione, chociaż w ubiegłym roku inna firma nie chciała się tego podjąć. Muszę przyznać, że Pan Marek jest pasjonatem swojej pracy, widać, że do każdej realizacji podchodzi jak do nowego wyzwania, które ma sprawić przyjemność nie tylko klientowi, ale i jemu. Cechuje go duża wyobraźnia i chęć podejmowania nowych wyzwań. Sprawia wrażenie jakby praca nie była dla niego rutyną a przyjemnością i sposobem na samorealizacje. Przy tym profesjonalizm, ciekawość nowych rozwiazań i wysoka kultura osobista czynią z niego super fachowca. Muszę też dodać kilka słów a pozostałych członkach zespołu. Mili, kulturalni, bardzo dokładni i profesjonalni młodzi ludzie wspólnie z szefem zasługują na najwyższą ocenę.

Zabudowy, meble na wymiar

6.0
Kinga
Termin usługi: styczeń 2024

Profesjonalne wykonanie szafki kuchennej. Wygląda lepiej niż mogłam się spodziewać. Jestem zachwycona ! Zdecydowanie polecam i napewno skorzystam z usług nie raz.

Meble kuchenne

6.0
Aniela
Termin usługi: czerwiec 2023

Kuchnia wykonana fenomenalnie. Mija właśnie rok odkąd stoi u nas - nadal jest w świetnym stanie. Bardzo dobrze przemyślana, dużo porad odnośnie rozstawienia szafek. Największe wrażenie robi na mnie współpraca pana Marka z jego synami. Widać wkładane zaangażowanie.

Meble kuchenne

6.0
Olga
Termin usługi: maj 2023

I stało się! Mam kuchnię marzeń!!! Piękną,funkcjonalną,z materiałów świetnej jakości ale przede wszystkim mega profesjonalnie przmyślaną i wykonaną!!! Wszystkie pozytywne opinie na temat uslug Pana Marka i załogi są całkowicie zasłużone i odzwierciedlają rzeczywiste podejście do wymagań klienta.Profesjonalizm,rzetelność,precyzja i dbałość o wspaniały efekt końcowy. Serdecznie Panom dziękuję i z serca polecam !!! Jak dobrze ,że w tym zalewie bylejakości i nieterminowości są tacy fachowcy jak firma MWR,to firma godna zaufania!!!

Meble kuchenne

6.0
Marzena
Termin usługi: kwiecień 2023

Pan Marek już od pierwszego spotkania wzbudził we mnie pełne zaufanie. Profesjonalizm, podejście do klienta, kultura osobista przemówiły za tym, że z czystym sumieniem mogłam powierzyć Panu Markowi wykonanie zabudowy trzech pomieszczeń - kuchni, sypialni, biblioteki. Zaproponowane projekty były rewelacyjne, spełniały w 100% moje oczekiwania. Nie wymagały żadnych poprawek. Widać ,że Pan Marek jest profesjonalistą , z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie. Materiały które wykorzystuje do zabudowy są bardzo dobrej jakości. Wykonanie prac super, Efekt końcowy WOW, rewelacja. Należy nadmienić ,że Pan Marek pracuje z synami którzy tak jak i on cechują się wysoką kulturą osobistą, są bardzo dobrymi fachowcami. Dokładność, precyzja, terminowość to bardzo duża zaleta całej ekipy. Z czystym sumieniem polecam firmę. Gdyby była najwyższa ocena 10 na pewno wystawiłabym same 10. Panie Marku dziękuję. Pozdrawiam Marzena

Odpowiedź obiektu:

Pani Marzeno, Panie Jerzy, wraz z chłopakami bardzo dziękuję za tak miłe słowa o naszej pracy. Daje to nam naprawdę wiele satysfakcji.
Dziękujemy i również pozdrawiamy

Zabudowy, meble na wymiar

6.0
Magdalena
Termin usługi: luty 2023

Jeszcze nie skończona kuchnia, ale już po pierwszym złożeniu dolnych szafek i słupka chodziłam, dotykałam, oglądałam i nie mogłam przestać. Każdy szczegół jest przemyślany i świetnie wykonany. Pan Marek widzi najdrobniejsze szczegóły. A moja zupełnie niestandardowa "witrynka" na wymiar, która pojawiła sie w dzisiejszym montażu, to majstersztyk projektancki Pana Marka. Uwielbiam pracować z fachowcami, którzy wiedzą co robią i mają tak ogromną kulturę. Podpisuję się pod wszystkim z innych opinii :).

Meble kuchenne

6.0
Ewa K
Termin usługi: październik 2022

Polecam usługi stolarskie u Pana Marka. Pan Marek przygotował cały projekt mojej kuchni wraz z wizualizacją, doradzał, uwzględnił wszystkie moje uwagi i koncepcje. Pan Marek wykonał dokładny pomiar kuchni tak aby ukryć wszystkie krzywizny ścian oraz sufitu. Zabudowa wygląda pięknie oraz wykonana jest z wysokojakościowych materiałów. Dziękuje!

Meble kuchenne

6.0
Kasia i Piotr
Termin usługi: sierpień 2022

Po zapoznaniu się ze świetnymi opiniami na temat fachowości p. Marka Jabłońskiego zamieszczonymi na portalu Trójmiasto, zdecydowaliśmy się na współprace z nim w z zakresie zabudowy kuchni oraz przedpokoju i sypialni. I to był strzał w dziesiątkę !!! Kuchnia jak i pozostałe zabudowy zostały wykonane na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół. Nasz wstępny plan zabudowy kuchni został zmodernizowany przez p. Marka i zyskał alternatywną, lepszą wersję na którą przystaliśmy. Dzięki 'burzy mózgów', w kuchni udało się wpasować mikrofalę, w nietypowym miejscu i wykonać małą ale niezwykle efektywną szufladkę pod piekarnikiem a także dopasować wielkość stołu i rozmieszczenie nóg, tak aby zmieściło się pomiędzy nimi już kupione krzesło. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu tak dobrego i godnego zaufania fachowca, jak i jego ekipę !

Meble kuchenne

6.0
Elżbieta z Sopotu
Termin usługi: czerwiec 2022

Pan Marek Jabłoński to świetny fachowiec w branży stolarskiej ! Takich jak on praktycznie już się nie spotyka. Od początku do końca sam odpowiada za realizację umowy . Sam bierze pomiary, sam opracowuje projekt , sam wykonuje zabudowę i sam z synami montuje. Nie zatrudnia podwykonawców. Pan Marek jest w pracy szczegółowy, dokładny, precyzyjny, Cechuje go wysoka kultura osobista. Wykonywał dla mnie już dwu - krotnie prace. Była to zabudowa kuchenna, z której byłam zadowolona , a teraz zabudowa w przedpokoju w kształcie litery L z siedziskiem i tapicerowaniem ściany w starej pięknej kamienicy w Sopocie, ale z krzywymi ścianami :) . Mimo skomplikowanego zlecenia ( szafa z zewnętrznymi i wewnętrznymi szufladami miała pomieścić drabinkę, centralę elektryczną, centralę alarmową, podłączony do kontaktu odkurzacz bezprzewodowy, szafkę wysuwaną na buty itd ) p. Marek świetnie sprostał zadaniu . Poprosiłam , aby fronty zabudowy miały takie same frezy jak drzwi drewniane w mieszkaniu . P. Marek zrobił zdjęcie i wykonał dokładnie fronty jakie chciałam. Wyszło super ! Na uwagę zasługuje bardzo sprawny montaż oraz odkurzone po usłudze mieszkanie. Polecam Państwu serdecznie usługi p. Marka

Zabudowy, meble na wymiar

6.0
Joanna
Termin usługi: lipiec 2022

Jestem po montażu zabudowy w salonie oraz szafy i pawlaczy w przedpokoju. Efekt był naprawdę WOW, staranność i precyzja, a do tego terminowość i doradztwo. W mieszkaniu mam krzywe ściany, ale panowie poradzili sobie z tym doskonale. Widać, że to co robią, robią z pasją i są fachowcami w swojej branży. Polecam z pełnym przekonaniem!!!

Zabudowy, meble na wymiar

6.0
Ewa
Termin usługi: lipiec 2022

Z usług mwr f.u.h. marek Jabłoński (kuchnia + częściowa zabudowa korytarza) skorzystaliśmy kierując się opiniami w internecie. I w zasadzie podpisuję się pod wszystkimi opiniami moich przedmówców: pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły, podpowiedzi w kwestiach technicznych, doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem, bogaty wybór kolorystyki materiałów, rzetelność, kompleksowość prac. Panie Marku, dziękuję za nasze spotkania, poświęcony czas i cenne wskazówki dotyczące projektu. Wyszło świetnie!

Zabudowy, meble na wymiar

6.0
Marta i Karol
Termin usługi: kwiecień 2022

Wykonane meble na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół. Pan Marek ma bardzo profesjonalne podejście do klienta, od pierwszego spotkania. Wypytuje, doradza , podpowiada jest na bieżąco z trendami. Jestem zachwycona efektem końcowym. Dziękuję i polecam z czystym sumieniem!:)

Zabudowy, meble na wymiar

6.0
Justyna S.
Termin usługi: grudzień 2021

Zamówiłam u Pana Marka kuchnię oraz szafę do zabudowy. Muszę przyznać, że takiego efektu się nie spodziewałam! Wyszło fantastycznie. Wszystkie moje prośby zostały wzięte pod uwagę oraz kilka rozwiązań Pan Marek mi podpowiedział. Pan Marek pracuje ze swoimi synami, którzy tak jak Pan Marek są świetnymi stolarzami. Szczególnie chciałabym podziękować Panu Wojtkowi za dokładność i profesjonalizm. Warto było czekać! Jakość warta swojej ceny.

Zabudowy, meble na wymiar

5.8
Antoni Dubowicz
Termin usługi: czerwiec 2021

Szukając w Gdyni firmy, która podjęłaby się kompleksowej przebudowy naszej kuchni, nie tylko wstawienia nowej zabudowy, lecz również przygotowania pomieszczenia (zmiany instalacji co, wodnej, kanalizacyjnej, elektrycznej, kucie ścian i podłóg, nowe posadzki, malowanie itp) trafiliśmy na solidną, kompetentną i fachową firmę Pana Marka. Czekaliśmy na wolny termin dosyć długo, lecz kiedy przyszło co do czego, komunikacja była doskonała. Przedstawiony przez nas projekt był wymagający. Pan Marek podjął jednak wyzwanie i sprostał mu w 100%. Kalkulacja jego była rzetelna, zarówno pod względem finansowym jak i czasowym. Przemyślany został każdy najmniejszy detal, przedstawione alternatywne, często lepsze od początkowych rozwiązania, omówione szczegóły, niespodzianki (jak np wpasowanie zbyt dużego, nierzetelnie opisanego przez producenta zmywaka) rozwiązywane były spokojnie w sposób godny podziwu. Pan Marek nadzorował prace na bieżąco, dzięki czemu na gorąco mieliśmy możliwość wpływu na ostateczny kształt zabudowy, z czego korzystaliśmy czasem ponad miarę. Rezultat spełnił absolutnie nasze oczekiwania, a nawet je przerósł! Firma MWR to gwarancja solidności, a Pan Marek gwarancja kultury.

Meble kuchenne

6.0
Ewa Raczyńska
Termin usługi: czerwiec 2021

Mamy dość nietypową kuchnię, więc gotowa zabudowa nie wchodziła w rachubę. Po długich poszukiwaniach trafiliśmy na firmę pana Marka Jabłońskiego, kierowałam się opiniami innych klientów, pan Marek nie miał sobie równych. I rzeczywiście, wszystko było na medal! Zaczynając od wspólnie uzgodnionego projektu, fachowe doradztwo, zwłaszcza, jeśli chodziło o wybór materiałów, po detale i niuanse, które nam nie przychodziły nawet do głowy. Kuchnia warta każdej wydanej złotówki. Prace, a trzeba je było powiązać z licznymi pracami budowlanymi, nadzorowanymi przez pana Marka, rozpoczęły się w określony dzień i odbywały się zgodnie z grafikiem. W domu i na schodach było czysto, każdego dnia pracownicy sprzątali pomieszczenie. Meble pasują idealnie, są bardzo wysokiej jakości, funkcjonalne, prezentują się rewelacyjnie, cały czas patrzymy na naszą nową kuchnię z zachwytem. Polecam bardzo firmę MWR Marek Jabłoński. Nawet, jeżeli trzeba poczekać na wolny termin - warto!

Meble kuchenne

6.0
Agnieszka
Termin usługi: marzec 2021

Z usług firmy pana Marka korzystaliśmy po raz drugi. Dzięki udanej (po raz kolejny) współpracy stanęła wymarzona kuchnia Usługa realizowana przez pana Marka jest na najwyższym poziomie od samego początku (kontakt telefoniczny, spotkania, zbieranie potrzeb, wizji klienta, poszukiwanie najlepszych rozwiązań na etapie projektu) do samego końca (jakość wykonanych mebli, terminowość realizacji). Gorąco polecam, na pewno będziecie zadowoleni. Z tą firmą nie ma rzeczy niemożliwych!

Meble kuchenne

6.0
Joanna Wiloch
Termin usługi: kwiecień 2021

Polecam !!! Miałam przyjemność współpracować z Panem Markiem przy mojej kuchni. Od samego początku współpraca przebiegała rewelacyjnie. Miałam pomysł na meble, Pan Marek słuchał, doradzał i idealnie odczytał nasze pomysły i potrzeby. Kilka spotkań, a powstał projekt taki jak chciałam. Montaż rewelacja - pozdrowienia dla reszty załogi. Jestem bardzo zadowolona, mam piękną, funkcjonalną kuchnię a przede wszystkim idealnie !!! wykonaną. Świetny fachowiec, znalazłam Pana Marka poprzez opinie i faktycznie wszystko dobre się potwierdziło. Panie Marku dziękuję i do zobaczenia przy następnych pomysłach :) Polecam, Joanna

Meble kuchenne

6.0
Ania i Marcin
Termin usługi: marzec 2021

Korzystaliśmy z usług p. Marka z polecenia, po doświadczeniach z innymi stolarzami, po których mieliśmy mieszane uczucia. Zdecydowanie możemy potwierdzić wszystkie pozytywne opinie wystawiane przez innych klientów Pana Marka. W przeciwieństwie do innych fachowców, Pana Marka cechuje duża dokładność, zwracanie uwagi na każdy detal i co bardzo zwróciło naszą uwagę, Pan Marek jest szczerze zaangażowany w konkretny projekt, który prowadzi. Nie tylko realizuje powierzoną usługę, ale również potrafi doradzić, a nawet dać lepszy alternatywny koncept na dany projekt (jak to było w naszym przypadku). Ceny absolutnie przystępne, odpowiadające jakości usług i materiałów. Ekipa Pana Marka bardzo poważnie i sumiennie podchodzi do swojej pracy, a lata doświadczenia w branży i pozytywne opinie zadowolonych klientów tylko to potwierdzają. Dodatkowo, rozmawiając z Panem Markiem można odczuć, że mamy do czynienia z człowiekiem na poziomie, prezentującym wysoki stopień wiedzy i kultury osobistej. Podsumowując, nie ma lepszego stolarza w Trójmieście, z całego serca polecam usługi Pana Marka, nawet jeśli na ich realizację przyjdzie trochę dłużej poczekać.

Zabudowy, meble na wymiar

6.0
Daria
Termin usługi: listopad 2020

Wspolpraca z Panem Markiem to sama przyjemność! - bardzo profesjonalne podejście, rzetelna pomoc w doborze materiałów, wyposażenia a także samej estetyki zabudowy. Korzystalam z uslug Pana Marka juz drugi raz i jak zawsze wszystko na czas i w miłej atmosferze :) zabudowa kuchenna oraz szafy wykonane z bardzo dużo starannością i dokładnością, mimo krzywych scian :) polecam!

Meble kuchenne

6.0
Magdalena
Termin usługi: listopad 2020

Z usług Pana Marka korzystam już nie pierwszy raz! Do tej pory wykonał już rozbudowę kuchni w poprzednim mieszkaniu oraz wykonał szafy pod zabudowę. Kuchnia po dodaniu dodatkowych szafek, mini spiżarni oraz zabudowy lodówki stała się spójna i przede wszystkim o wiele bardziej funkcjonalna, a inny kolor nadał jej nowe życie :-) wszystko wykonane na najwyższym poziomie! Pan Marek wykonuje aranżacje "od zera", ale także co ważne pomoże uratować wcześniejsze (nie zawsze udane) projekty ;-) Pan Marek nie boi się wykonywać nawet najbardziej nietypowych zamówień - przykładem jest szafa pod klatki dla świnek morskich! :-D Szafa z okienkiem i z półkami na niezbędne akcesoria, czyli wszystko co powinno być! Wystarczy tylko nakreślić sprawę i voila! :-D Polecam bardzo bardziej serdecznie! Rzeczy niemożliwe od ręki, na cuda wystarczy poczekać ;-)

Zabudowy, meble na wymiar

6.0