Najlepsze restauracje Gdańsk

Oceny (7)

Ela i Michał
Termin usługi: listopad 2023   

Bardzo profesjonalna i przemiła obsługująca nas Pani Julia czarnowłosa.

Restauracje

6.0
Dorota Ch.
Termin usługi: wrzesień 2020   

Wyjątkowy klimat, unikatowe smaki, miła obsługa ;)

Restauracje

6.0
Tomek
Termin usługi: luty 2018   

Wszystko na wysokim poziomie.Wszystko. Uwielbiam tam chodzic. Nawet jak jest pełna restauracja np w niedzielę i tak mozna posiedzieć w spokoju i ciszy. Bez gwaru jak w innych restauracjach . Jestem zachwycona tym miejscem.Oby tak dalej !

Restauracje

5.8
Asia
Termin usługi: styczeń 2018   

Pyszne jedzenie, obsługa na wysokim poziome, piękne miejsce - całość ze sobą świetnie współgra. Chce się wracać

Restauracje

5.8
Michał
Termin usługi: styczeń 2018   

Miłe miejsce na oficjalne spotkanie w większym gronie, bardzo fachowa i profesjonalna obsługa, dobre jedzenie, dopasowane do charakteru spotkań, tzn. porcje raczej degustacyjne + i takie potrawy, którymi nie zabrudzisz krawata :)

Restauracje

4.7
marja
Termin usługi: sierpień 2017   

Byłam w tym miejscu kilkakrotnie, kiedy jeszcze działało pod szyldem INK. Kuchnia wtedy nie była najmocniejszą stroną tej restauracji, ale wysmakowane, wspaniale zaaranżowane wnętrze wystarczało, żebym siedziała tam godzinami. Teraz, gdy restauracja zyskała nowe miano i nowych szefów kuchni jestem absolutnie zachwycona. Smaki, kompozycja potraw i koktajli, aranżacja wnętrz, przepiękna zastawa, przemiła i rzetelna obsługa - wszystko, absolutnie wszystko jest na najwyższym poziomie. Dawno nie byłam tak zadowolona z wizyty w restauracji (i barze!) jak tutaj. Będę stale odwiedzać Dancing Anchor jak też polecać wszystkim znajomym. Tak trzymać!

Restauracje

5.8
MB
Termin usługi: lipiec 2017   

Byliśmy na kolacji w dniu otwarcia. Przystawka - trzy mini burgery już nas zachwyciły - mimo prostoty dania. Potem było tylko lepiej. Schab w przepysznej glazurze, do tego zaskakujący i pyszny suflet gryczany. Na drugim talerzu aromatyczna ryba. Dopełnieniem była pavlowa z sosem z mango, który był wybitny. Porcje typowe dla dobrych restauracji - miłośnicy kotleta i frytek wyjdą głodni. Miłośnicy dobrych i ciekawych smaków , jedzący "coś" jeszcze poza daniem głównym wyjdą zachwyceni !

Restauracje

5.8