Magellan Nieruchomości

Magellan Nieruchomości

Wybierz numer

690-060-790 783-437-782
b...@magellannieruchomosci.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/2 - Magellan Nieruchomości Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/2 - Magellan Nieruchomości Gdynia 3
 

O nas

Najważniejsze dla naszego biura nieruchomości to wsparcie Państwa w sprawach związanych ze sprzedażą oraz zakupem nieruchomości. Prowadzimy również sprawy wynajmu mieszkań.

Zapraszamy do współpracy!.

Nie jesteśmy korporacją, która w większości przypadków zamyka możliwość skutecznej sprzedaży nieruchomości. Nie mamy ukrytych opłat oraz trudnych umów, które mają skomplikowane zapisy. Jesteśmy z Państwem od początku transakcji, aż do samego końca.

Chcemy, aby współpraca pomiędzy Państwem, a naszym biurem była przyjemnością, która finalnie doprowadzi do sprzedaży lub zakupu nieruchomości.

Naszym zadaniem jest Państwa wsparcie w transakcji oraz Państwa zadowolenie.

Zapraszamy do współpracy!

 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie usługi oferujecie Państwo w przypadku sprzedaży nieruchomości?
Pierwszym etapem jest skuteczna promocja Państwa ogłoszenia. Oprócz metod tradycyjnych, które stosuje większość biur, stosujemy metody niekonwencjonalne, które powodują dotarcie z informacją do potencjalnych Klientów.

Kolejnym etapem jest przygotowanie dokumentacji oraz przeprowadzenie umowy przedwstępnej, której odczytanie i podpisanie odbywa się w naszym biurze.

Następnym etapem jest przygotowanie stosownych dokumentów do aktu notarialnego. Nasi pracownicy są również obecni podczas aktu u notariusza, gdzie kontrolują zapisy umowy.

Ostatnim etapem jest sporządzenie stosownych protokołów przekazania nieruchomości, które kończą całą transakcje.

Jesteśmy z Państwem od początku, aż do samego końca!
Co zyskuję sprzedając nieruchomość z Państwa biurem?
Przede wszystkim głównym zyskiem jest doprowadzenie do zakończenia transakcji sprzedaży. Nasze biuro nie jest kolejnym na rynku, które tylko zbiera oferty i nic się z nimi nie dzieje. Działamy skutecznie.
Czy pobieracie dodatkową opłatę za zdjęcia lub promocję oferty w Internecie?
Nie. Wiemy, że niektóre biura pobierają opłaty np. za sesję fotograficzną oraz za promocję w Internecie. My tego nie robimy! Nasza umowa jest prosta i nie ma zapisów, które mogą być dla Państwa niejasne.
Dlaczego warto podpisać umowę na wyłączność z Państwa biurem?
Umowa na wyłączność z naszym biurem pozwala nam na zwiększenie działań marketingowych, które nie są możliwe przy umowie otwartej. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z naszym biurem.

Oceny (22)

Patrycja
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2024

Zdecydowanie polecam usługi biura Magellan, a zwłaszcza dziękuję Damianowi - to najlepszy agent nieruchomości, z jakim miałam okazję współpracować. Pełen profesjonalizm, obowiązkowość - dzięki jego proaktywnym działaniom udało mi się sprzedać nieruchomość w korzystnej cenie. W dodatku przemiły chłopak! Dziękuję Damianowi i całej agencji Magellan za pomoc i zaangażowanie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anna
Termin usługi: listopad 2023

Polecam usługi firmy Magellan, szczególnie Pani Ilony i Pana Michała z biura w Gdyni Chyloni. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, profesjonalnie i życzliwie. Czułam się zaopiekowana od początku do końca całego procesu. Serdecznie dziękuję!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Renata
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo miła i profesjonalna pomoc podczas wynajmu mieszkania. Zawsze chętni do pomocy niezależnie od godziny i dnia. Polecam biuro Magellan.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
ANIA Ł.
Termin usługi: listopad 2023

Biuro obrotu nieruchomościami Magellan jest warte polecenia. Bardzo pozytywne odczucia po szybkiej i bezproblemowej transakcji. Agent miły i pomocny. Dobry kontakt. Z tym biurem można czuć się bezpiecznie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
albert
Termin usługi: wrzesień 2023

Brak profesjonalizmu. W trakcie procesu sprzedaży wlasciciel łamiąc ustalenia zabrał wyposażenie z mieszkania, z brakiem konsekwencji. W dniu zdania mieszkania, sprzedający pojawił się przed umówioną godziną. Szybko zabrał się z miejsca. W mieszkaniu zastaje syf, śmieci, resztki jedzenia, pety w kiblu. Ale sprzedającemu pozwolono szybko uciec i się zmyć od tego.

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie,

chcielibyśmy odnieść się do wystawionej przez Pana opinii w paru aspektach, ponieważ uważamy, że jest ona krzywdząca dla całego naszego biura.

Pierwszym aspektem jest kwestia wyposażenia mieszkania, które zostało wydane Panu z pełnym wyposażeniem, jakie było ustalone przy umowie przedwstępnej.

Drugim aspektem jest kwestia stanu nieruchomości. Mieszkanie zostało odebrane przez Pana w takim stanie, jakim zastał je Pan przy prezentacji. Potwierdził Pan również jego odbiór podpisując protokół zdawczo-odbiorczy bez żadnych zastrzeżeń. Nie wnosił Pan zastrzeżeń.

Trzecim aspektem jest fakt prowadzenia transakcji oraz naszego profesjonalizmu.
Od momentu pierwszej prezentacji, aż do momenty przekazania nieruchomości byliśmy w stałym kontakcie i na bieżąco omawialiśmy wszystkie szczegóły.

Transakcja została przeprowadzona zgodnie z wszystkim ustaleniami zawartymi przez Pana oraz przez stronę sprzedającą, a co więcej została zakończona pomyślnie.

Jeżeli miał Pan jakieś zastrzeżenia co do przeprowadzenia całej procedury mógł Pan je zgłosić w momencie transakcji, czy przekazania nieruchomości, a nie dwa miesiące po jej zrealizowaniu.

W momencie, w którym chcieliśmy się z Panem skontaktować i wyjaśnić sprawę zablokował Pan nasze numery telefonu.

Podsumowując uważamy, że Pana ocena jest krzywdząca, co wyjaśniłem w treści niniejszego komentarza.

W imieniu Biura Magellan Nieruchomości - Michał Bronk-Marwicz - Dyrektor ds. operacyjnych

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

2.6
Termin usługi: czerwiec 2023

Mieliśmy przyjemność korzystać z usług firmy Magellan nieruchomości w związku z zakupem mieszkania. Pan Dawid Płuciennik wykazał się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Polecam i na pewno jeszcze skorzystamy z usług oferowanych przez firmę.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anna z rodziną
Termin usługi: maj 2023

biuro godne polecenia dziękujemy za pomoc panu Michałowi i panu Damianowi wszystko przebiegło sprawnie i miło polecamy w 100%

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Hanna&Oleksandr
Termin usługi: kwiecień 2023

Korzystając z usług Magellan Nieruchomości, mieliśmy przyjemność współpracować z Panami Dawidem Płuciennikiem i Damianem Gryszkiewiczem, którzy okazali się niezwykle pomocni przy szukaniu mieszkania. Cała transakcja została przeprowadzona w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu mogliśmy się szybko wprowadzić. Opieka notariusza Pana Michała Bronk-Marwicza była również bezbłędna, a cała obsługa administracyjna odbyła się w sposób bardzo sprawnie i bezproblemowo. Cieszymy się, że Panowie rozwiązywali każdy problem i załatwiali każdą sprawę dostosowaną do naszych potrzeb. To dla nas szczególnie ważne, jako że jesteśmy obcokrajowcami i potrzebowaliśmy kogoś, kto zapewni nam wsparcie w tłumaczeniu i wyjaśnieniu wszelkich formalności. Nasze doświadczenia z Magellan Nieruchomości były bardzo pozytywne na każdym etapie współpracy. Dziękujemy za profesjonalizm i zaangażowanie w pomoc przy poszukiwaniu wymarzonego mieszkania. Gorąco polecamy usługi Magellan Nieruchomości wszystkim, którzy szukają nie tylko fachowej pomocy, ale również osobistej opieki w trudnym procesie zakupu nieruchomości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aneta Plichta
Termin usługi: wrzesień 2022

Skorzystaliśmy z biura Magellan z Gdyni przy zakupie mieszkania i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mimo, że opłata za pośrednictwo to jedna z wyższych, to trudno nie docenić sprawnie i fachowo poprowadzonego procesu kupna-sprzedaży. Zero problemu z komunikacją podczas negocjacji ceny jak i później w przygotowaniu umów przedwstępnej i notarialnej. Miła i przyjazna atmosfera, prowadzący ofertę Pan Dawid był super uprzejmy i miły, sms-maile czy telefony zawsze były odebrane, co dla mnie jest szczególne ważne. Mogę także pochwalić inne osoby z Magellana, pośredniczące w transakcji, włącznie z poleconym przez biuro notariuszem. Żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów, wszystko jasno i bez niedomówień wyjaśnione oraz uzgodnione od początku do końca transakcji. Polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Justyna
Termin usługi: październik 2022

Polecam Biuro Nieruchomości Magellan. Profesjonalna obsługa, dbałość o wszelkie formalności, pracownicy bardzo zaangażowani i pomocni.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Dorota
Termin usługi: październik 2022

Bardzo profesjonalna obsługa. Wysoki poziom. Załatwią wszystko bez problemu. Super zespół. Nie trzeba się niczym przejmować. Nawet notariusz przyjechał do biura. Polecam gorąco.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Henryk i Hanna
Termin usługi: październik 2022

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt. Prowadzili nas przez wszystkie formalności przy kupnie mieszkania w doskonały sposób .Czuliśmy się spokojnie . Bardzo dziękujemy i polecamy!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Tomasz
Termin usługi: wrzesień 2022

Bardzo dobra współpraca przy kupnie mieszkania w Redzie. Opieka przedstawiciela Pana Dawida na wysokim, profesjonalnym poziomie. Biuro służy rowniez pomocą przy wypełnianiu dokumentów. Obsługa od A do Z . Polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Alicja Cwalińska
Termin usługi: wrzesień 2022

Obsługa bardzo profesjonalna na każdym etapie. Panowie służą pomocą przy załatwianiu wszelkich formalności. W razie wątpliwości można się zwrócić z każdym zapytaniem. Szczerze polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Lukasz
Termin usługi: sierpień 2022

Miałem przyjemność być klientem biura Magellan. Pracujące tam osoby wyróżniają się profesjonalnym podejściem i dbaniem o sprawy klientów. Pan Dawid uchronił nas przed negatywnymi zapisami w umowach i do końca zajmował się obsługa naszej sprawy. Posiadał dużą wiedzą z zakresu umów nieruchomości i z cala pewnością mogę zarekomendować współpracę z nim każdemu.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Karolina
Termin usługi: maj 2022

Szczerze i z ogromną przyjemnością polecam biuro Magellan! Z ich pomocą sprzedałam mieszkanie - szybko, sprawnie i skutecznie. Próbowałam sprzedaży na własną rękę ale gdy w subtelny sposób zaproponowano mi współpracę zgodziłam się. Mieszkanie poszło w ciągu 2 dni!!! Zaopiekowano się mną i kupującym w bardzo rzetelny sposób. Do samego końca pilnowano terminów i koniecznych do załatwienia formalności. Jak dla mnie maksymalna ocena i mega zadowolenie!!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Sylwia M.
Termin usługi: lipiec 2022

Bardzo polecam współpracę z panem Dawidem i panem Michałem - kompleksowo przeprowadzili mnie przez proces kupna nieruchomości. Cierpliwie odpowiadali na moje pytania i udzielali cennych wskazówek. Doceniam za profesjonalizm i dziękuję!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Krzysztof
Termin usługi: lipiec 2022

Współpraca z firmą Magellan Nieruchomości to czysta przyjemność. Przy pośrednictwie sprzedaży kompleksowo wszystkim się zajęli: prezentacją mieszkania, skompletowaniem dokumentów, byli obecni przy podpisaniu aktu notarialnego i sporządzili protokół przekazania mieszkania. O wszystkim byłem informowany na bieżąco. Pełen profesjonalizm. polecam w 100%.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
KD
Termin usługi: czerwiec 2022

Serdeczne podziękowania za pomoc w sprzedaży mojego mieszkania. Dzięki doświadczeniu Pani Wiolety i pełnego profesjonalizmu mieszkanie znalazło nowego właściciela w 5 dni. Opiekunem całego procesu był również Pan Michał, który wykazał się dużą cierpliwością, rzetelnością i sumiennością. Opieka procesu sprzedaży na każdym kroku, polecam biuro nieruchomości Magellan. KD

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aneta
Termin usługi: maj 2022

Współpracę z biurem Magellan Nieruchomości oceniam bardzo pozytywnie. Profesjonalizm, uczciwe warunki i zangażowanie pracowników doprowadziło do szybkiej finalizacji transakcji zgodnie z założonymi terminami. Super podejście do klienta i pomoc w dokumentacji/procesie sprzedaży nieruchomości. polecam!!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0