Magic Smile Clinic

Magic Smile Clinic

Wybierz numer

58 300-01-23 608-675-975
k...@magicsmile.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Magic Smile Clinic Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Magic Smile Clinic Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Magic Smile Clinic Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Magic Smile Clinic Gdańsk +27 1
 

O nas

New smile - new life
Naszą misją jest piękny uśmiech:)
Witamy w Klinice XXI wieku!

Staramy się, by wizyta w klinice Magic Smile była kojarzona jako jeden z miłych elementów dnia. Wykorzystujemy wszelkie możliwe sposoby, by usunąć strach przed leczeniem. Klimatyzowane komfortowe gabinety i poczekalnia to dodatkowe udogodnienie dla osób tam przebywających. Sprawny i doskonale wykształcony zespół szanuje zdrowie i czas każdego z Państwa.

Chętnie przychodzą do nas także dzieci, dla których klinika jest jednym z ich ulubionych miejsc zabaw. Pluszowy miś, ciekawa bajka w TV która maluch może oglądać w trakcie zabiegu i oczywiście uśmiech lekarza otrą nie jedną łzę na małym policzku naszych małych Pacjentów.

Dzięki wyposażeniu w sprzęt i materiały najnowszej generacji , nasza Klinika jest jedną z najnowocześniejszych klinik w Polsce, ,,perłą" wśród okolicznych gabinetów !

Oceny (4)

Patrycja
Termin usługi: marzec 2023

Pan doktor odbudował mi złamaną jedynkę. Nie dość ze zrobił ja ciemniejsza niż moja własna, to od dziąsła mnie haczyła. Po prośbie o reklamacje, Pan doktor pogorszył haczenie z tylu zęba, a odnośnie koloru stwierdził, ze nie da się nic zrobic( chociaż jego kolezanka z gabinetu u której byłam z innym zębem, poinformowała mnie, ze ząb jest złe zrobiony i da się zmienić jego kolor), a następnego dnia ząb mi pękł. Takiej ignorancji ze strony lekarza nigdy nie spotkałam. Nie polecam!!!!! Lekarz kompletnie nie zna się na swojej pracy i na dodatek nie umie przyznać się do błędu i zrobić nowy ząb od początku.

Stomatolodzy

1.0
Sławek
Termin usługi: luty 2019

Trafiałem w życiu na bardzo złych stomatologów, co spowodowało moją bardzo dużą niechęć do tej profesji, co też poskutkowało bardzo dużymi zaniedbaniami w leczeniu. Całkiem przypadkiem znalazłem Magic Smile i dr. Karcz i muszę powiedzieć jest to wzór dla gabinetów a dr. Karcz powinna być wzorem dla innych stomatologów oraz wielu innych lekarzy z innych dziedzin. Strasznie dobre podejście do pacjenta, rzetelna informacja, co jest robione, dlaczego itd. Polecam każdemu, małemu dużemu, młodemu lub starszemu. Nie zawiedziecie się, moja cała rodzina będzie się u nich leczyć włącznie z 6 letnim dzieckiem.

Stomatolodzy

6.0
Katarzyna B
Termin usługi: wrzesień 2016

Gabinet godny polecenia.Z usług Pani doktor skorzystałam już dwa razy.Za każdym razem świetne,indywidualnie podejście do pacjenta. Wszystko na najwyższym poziomie.Ja już skończyłam leczenie,teraz pora na męża i dzieci.Z czystym sumieniem polecam dr karcz.

Stomatolodzy

6.0
Tomasz
Termin usługi: 11.01.2016

Świetny zespół lekarzy, wspaniała atmosfera, dobry sprzęt i umiarkowane ceny. Dziękuję doktor Agnieszce Karcz za dobre podejście do mnie i atmosferę.

Stomatolodzy

6.0