Magnum Arena

80-705 Gdańsk, Siennicka 25
(wpisz magnum arena gdansk w google maps aby nas znaleźć) Mapka
505-978-511
b...@magnumarena.pl pokaż
www.magnumarena.pl
/magnum
Godziny otwarcia
wt-pt12:00 - 20:00
sob10:00 - 21:00
nd12:00 - 18:00
Jest możliwość umówić termin poza godzinami otwarcia na na przykład grę nocną z latarkami. Proszę umawiać wszelkie terminy gier, wizyt, prezentacji na arenie.

Napisali o nas

O nas

Magnum Arena to duży obiekt przystosowany do gier w paintball ASG. Znalazłeś/aś właśnie genialne miejsce na imprezę firmową, urodziny, wieczór kawalerski czy po prostu ciekawe miejsce na spotkanie ze znajomymi.

Trójmiasto jest z całą pewnością jednym z ciekawszych miejsc na mapie Polski. Nie brakuje niezwykłych zabytków i urokliwych cudów natury. Wielu wybiera właśnie ten kierunek zwłaszcza, że znajdzie tutaj również niesamowite atrakcje turystyczne. Magnum Arena należy do jednej z nich. Olbrzymia hala do rozgrywek paintball ASG niemal w samym Centrum Gdańska. To jest to czego szukają organizatorzy wieczorów kawalerskich czy imprez firmowych.

Najlepsza zabawa w najlepszym wydaniu. Obiekt dostosowany specjalnie pod ten typ zabawy. Pełne zaplecze (toalety, szatnie, zbrojownia, VipRoom) i dopracowane scenariusze rozgrywki dostępne niemal dla każdego na dwóch torach gry o powierzchni ponad 1500m2.

Dwa rodzaje sprzętu do wyboru:
1) Karabinki o większej mocy, dla pełnej dawki wrażeń i adrenaliny na przykład z okazji wieczoru kawalerskiego.
2) Karabinki o mniejszej mocy specjalnie dla młodszych poszukiwaczy przygód z okazji urodzin. Świetny wybór również na wieczory panieńskie - w końcu dziewczyny też lubią zaszaleć.

Rezerwuj wygodnie przez formularz na naszej stronie internetowej. 

Na arenie może bawić się jednocześnie nawet 44 osoby. Jesteśmy gotowi również na mniejsze grupy. Już 3 osoby znajdą u nas kilka trybów, które my określamy jako Quake. 

Jak zorganizować wystrzałową imprezę urodzinową lub wieczór kawalerski w Gdańsku? 
Bardzo łatwo. Zaplanuj ekipę i wybierz atrakcje. Jedną z nich może być Magnum Arena. Graliście kiedyś? Jeśli nie - to może jest właśnie dobra okazja. Jeśli tak, to wiesz, że warto przyjść ponownie :)

Rezerwacje przyjmujemy również poza stałymi godzinami otwarcia. Może zagramy w nocy z latarkami, hmmm ??

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest minimalna liczba uczestników?
Minimalnie 3 graczy może zarezerwować grę. Mamy przygotowanych kilka gier również dla tak małej liczby graczy.
Regularna rozgrywka i najlepsze wrażenia są od 6 osób.
Minimalny wiek uczestnika
Posiadamy dwa rodzaje mocy sprzętu. Sprzęt o mniejszej mocy przeznaczony jest dla graczy od 10 lat lub po prostu osób obawiających się bólu od trafienia.
Mocniejszy sprzęt przeznaczony jest dla poszukiwaczy większych wrażeń.
Czy to boli?
Posiadamy dwa rodzaje mocy sprzętu. Sprzęt o mniejszej mocy przeznaczony jest dla graczy od 10 lat lub po prostu osób obawiających się bólu od trafienia.
Mocniejszy sprzęt przeznaczony jest dla poszukiwaczy większych wrażeń.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »