Magnum Arena

Magnum Arena

Wybierz numer

505-978-511
b...@magnumarena.pl pokaż
Otwarte do 24:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/18 - Magnum Arena Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Magnum Arena Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Magnum Arena Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Magnum Arena Gdańsk +15 1
 

TV Filmy

89

20sec zajawka z areny

O nas

Przestań już szukać: ) Magnum Arena to miejsce, gdzie zagrasz w najlepszy paintball ASG. Czyli nowoczesną formę rozgrywki tego typu. Najlepszy sprzęt, dwie areny na jednej hali, dwa warianty mocy karabinków, sala imprezowa po grze. Gramy?
Trójmiasto jest z całą pewnością jednym z ciekawszych miejsc na mapie Polski. Nie brakuje niezwykłych zabytków i urokliwych cudów natury. Wielu wybiera właśnie ten kierunek zwłaszcza, że znajdzie tutaj również niesamowite atrakcje turystyczne. Magnum Arena należy do jednej z nich. Olbrzymia hala do rozgrywek paintball ASG niemal w samym Centrum Gdańska. To jest to czego szukają organizatorzy wieczorów kawalerskich, imprez firmowych czy urodzin dla dzieci i dorosłych.

Najlepsza zabawa w najlepszym wydaniu. Obiekt dostosowany specjalnie pod ten typ zabawy. Pełne zaplecze (toalety i prysznice, szatnie, zbrojownia, dwa pola gry, sale imprezowe) i dopracowane scenariusze rozgrywki dostępne niemal dla każdego na dwóch torach gry o powierzchni 1500m2.

Zobacz naszą nową stronkę internetową. Rzuć okiem na opinie. Zadzwoń lub napisz :)

Dobry sprzęt to podstawa dobrej zabawy. Teraz w dwóch wariantach mocy i dodatkowej kategorii Premium:
1) Karabinki o większej mocy, dla pełnej dawki wrażeń i adrenaliny na przykład z okazji wieczoru kawalerskiego.
2) Karabinki o mniejszej mocy specjalnie dla młodszych poszukiwaczy przygód z okazji urodzin. Świetny wybór również na wieczory panieńskie - w końcu dziewczyny też lubią zaszaleć.
3) Premium - dla szukających najlepszego doświadczenia. Zwiększona szybkość działania, celność i lepsza jakość wykonania

Rezerwuj wygodnie przez formularz na naszej stronie internetowej. 

Na arenie może bawić się jednocześnie nawet w 44 osoby. Jesteśmy gotowi również na mniejsze grupy. Już 4 osoby znajdą u u nas wachlarz trybów, które my określamy jako Quake. Jesteście mniejszą grupą. No i super :)

Jak zorganizować wystrzałową imprezę urodzinową lub wieczór kawalerski w Gdańsku? 
Bardzo łatwo. Zaplanuj ekipę i wybierz atrakcje. Jedną z nich może być Magnum Arena. Graliście kiedyś? Jeśli nie - to może jest właśnie dobra okazja. Jeśli tak, to wiesz, że warto przyjść ponownie :)

Rezerwacje przyjmujemy również poza stałymi godzinami otwarcia. Hala jest w pełni oświetlona. Gry można umawiać nawet w późnych godzinach nocnych.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest minimalna liczba uczestników?
Minimalnie 3 graczy może zarezerwować grę. Mamy przygotowanych kilka gier również dla tak małej liczby graczy.
Regularna rozgrywka i najlepsze wrażenia są od 6 osób.
Minimalny wiek uczestnika
Posiadamy dwa rodzaje mocy sprzętu. Sprzęt o mniejszej mocy przeznaczony jest dla graczy od 10 lat lub po prostu osób obawiających się bólu od trafienia.
Mocniejszy sprzęt przeznaczony jest dla poszukiwaczy większych wrażeń.
Czy to boli?
Posiadamy dwa rodzaje mocy sprzętu. Sprzęt o mniejszej mocy przeznaczony jest dla graczy od 10 lat lub po prostu osób obawiających się bólu od trafienia.
Mocniejszy sprzęt przeznaczony jest dla poszukiwaczy większych wrażeń.
Czy są wolne terminy ?
Skontaktuj się z nami :) wejdź na stronę i zadzwoń, wyślij maila, wypełnj formularz lub napisz na facebook'u.