Biuro Nieruchomości Majewska.pl

znajduje się w Biurowiec GCB

Biuro Nieruchomości Majewska.pl

Wybierz numer

58 731-95-00 734-489-498
i...@majewska.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Biuro Nieruchomości Majewska.pl Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/8 - Biuro Nieruchomości Majewska.pl Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/8 - Biuro Nieruchomości Majewska.pl Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/8 - Biuro Nieruchomości Majewska.pl Gdynia +5 1
 

O nas

Biuro Nieruchomości Majewska.pl-najwyższy standard usług. Z nami sprzedasz nieruchomość skutecznie, komfortowo, bezpiecznie, w bardzo dobrej cenie. Rzetelność, wiedza, ponad 10 lat doświadczenia, nienaganne opinie. Działamy w Trójmieście i okolicach.

Oceny (88)

Marta
Termin usługi: styczeń 2024

Zdecydowanie polecam biuro nieruchomości pani Ilony Majewskiej. Pełen profesjonalizm, wysoka dyspozycyjność i kultura pracy. Pani Ilona Majewska doskonale ortientuje się na rychunku nieruchomości. Ogłoszenie sprzedaży naszego mieszkania przygotowała szybko i profesjonalnie. A mieszkanie zostało sprzedane błyskawicznie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marcin Goliński
Termin usługi: styczeń 2024

Pani Ilona pomogła mi sprzedać mieszkanie w Gdyni. Mieliśmy bardzo dobry kontakt, p. Ilona służyła pomocą na każdym etapie, m.in. znalezienia klientów, prezentacji, negocjacji, a także przy załatwieniu niezbędnych formalności. Polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
KM
Termin usługi: wrzesień 2023

Zakup nieruchomości z pomocą p. Ilony to czysta przyjemność Wszystko przebiegło szybko i bez problemów. Polecam współpracę!!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aleksandra
Termin usługi: czerwiec 2023

Świetny kontakt, profesjonalizm działania, skuteczność, bezpieczeństwo transakcji. Serdecznie polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Władysława
Termin usługi: luty 2022

Polecam bardzo serdecznie Pośrednika nieruchomości Panią Ilonę Majewską. Pani Ilona ,to osoba bardzo pomocna , profesjonalna i kompetentna. Okazała duże zaangażowanie od początku naszej współpracy aż do zakończenia transakcji, zawsze można było liczyć na jej pomoc. Sprzedała nieruchomość w szybkim tempie. Biuro godne zaufania na najwyższym poziomie .Polecam wszystkim.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Remigiusz
Termin usługi: grudzień 2021

Szybka i profesjonalna opsłóga polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Roman Braczkowski
Termin usługi: październik 2021

Pani Ilona jest bardzo operatywna i inteligentna i znajaca dobrze swoja robote Dba o swoich klientow ja osobiscie jestem bardzo zadowloniy z jej ubslug Polecam kazdemu Biuro Nieruchomosci Iloni Majewskiej 6 PLUS! Roman

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marcin L.
Termin usługi: sierpień 2021

Bardzo dobra obsługa, dyspozycyjność i rzetelna porada. Jestem bardzo zadowolony. Polecam Panią Iwonę.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Barbara
Termin usługi: wrzesień 2021

Pani Ilona Majewską jest profesjonalnym agentem nieruchomości, nie tylko z racji wykonywanego zawodu, ale także cechuje ją wiedza w zakresie wykonywanego zawodu, duże doświadczenie, znajomość przepisów prawa i umiejętność z ich korzystania. Jest skuteczna w działaniu. Posiada być może najważniejsza umiejętność w tym zawodzie jakim jest zdobycie nabywcy nieruchomości, przekonanie go co do lokalizacji i wynegocjowanie ceny, która zadowoli zarówno kupującego jak i sprzedającego nieruchomość. Jest miłą sympatyczną, merytorycznie przygotowaną do wykonywania zawodu osobą. Jest bardzo zaangażowana w pracy i kontaktowa. Potrafi stworzyć miłą i sympatyczna atmosferę. W pracy wykorzystuje najnowsze trendy i narzędzia wizualizacyjne mieszkanie i jego otoczenie. Solidność, terminowość i jeszcze raz powtórzę.....niespotykany wcześniej profesjonalizm. Firma godna polecenia.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aleksandra i Tomasz
Termin usługi: wrzesień 2021

Z całego serca polecamy Biuro Nieruchomości Pani Ilony Majewskiej. Pani Ilona jest profesjonalistką w pośrednictwie. Potrafi bardzo dobrze doradzić , jest rzetelna i bardzo kontaktowa. Jesteśmy zadowoleni z ceny zakupu mieszkania jak i z ceny sprzedaży, ponieważ była to transakcja wiązana i Pani Ilona stanęła na wysokości zadania. Transakcja przebiegła bezpiecznie. Wszystko z pomocą Pani Ilony było jasne i zrozumiałe. polecamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Dorota
Termin usługi: czerwiec 2021

Współpraca z Panią Iloną to czysta przyjemność. Bardzo doceniam jej profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Ilona była zawsze dostępna i informowała mnie o wszystkim na bieżąco, sprzedaż mieszkania poszła bardzo sprawnie. Gorąco polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Ryszard Ł. - opinia
Termin usługi: czerwiec 2021

Dziękujemy Pani Ilonie za szybką, bezproblemową, a co najważniejsze zakończoną sukcesem transakcję sprzedaży mieszkania. Pani Ilona jest mega profesjonalistką, działa sprawnie i naprawdę jest ekspertem w swojej dziedzinie. Bardzo ceniliśmy sobie regularne informacje o postępach, a także dodatkową pomoc w formalnościach pi sprzedaży. Tym, którzy zastanawiają się bad sprzedażą lub kupnem nieruchomości, polecamy usługi Ilona Majewska Pośrednik Nieruchomości Gdynia. Pani Ilono, jeszcze raz dziękujemy i życzymy samych sukcesów!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Piotr K.
Termin usługi: maj 2021

Dziękuję p. Ilonie za profesjonalną i skuteczną obsługę transakcji sprzedaży nieruchomości. Już od pierwszego kontaktu telefonicznego byłem zdecydowany, że wybiorę usługi p. Ilony. To co wyróżnia usługi p. Ilony na tle innych pośredników i agencji, to że p. Ilona jest właścicielem swojej firmy i twarzą całej transakcji. Pracuje na sukces klienta a tym samym na swój własny. Jest zaangażowana w cały proces zakupu sprzedaży. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną osobą. Moim znajomi polecili mi usługi p. Ilony i ja z przyjemnością polecam innym.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
BJ
Termin usługi: maj 2021

Pani Ilona to rzetelna, miła, kontaktowa i znająca się na swojej pracy osoba. Transakcję, w której pośredniczyła na naszą rzecz, przeprowadziła po prostu profesjonalnie jak przystało na solidne biuro nieruchomości. Przez cały czas czuliśmy się bezpiecznie. W trakcie realizacji zakupu domu był z nią kontakt 24/7. Serdecznie polecam jej usługi.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Radosław R.
Termin usługi: kwiecień 2021

Dziękujemy od serca Pani Ilonie Majewskiej za pomoc w błyskawicznej sprzedaży naszego mieszkania, na bardzo dogodnych dla nas warunkach i co ważne w dobrej cenie. Temat był naprawdę trudny, ponieważ sytuacja zmusiła nas do tej sprzedaży i trzeba było działać szybko, a jednocześnie spełniając sporo warunków. Pani Ilona w ciągu zaledwie 1 dnia znalazła klienta, który idealnie wpasował się w nasze oczekiwania. Umowa przedwstępna odbyła się następnego dnia. Kiedy na 1 spotkaniu Pani Ilona opowiadała nam o swoich usługach, trudno było nam uwierzyć że tak ta współpraca może wyglądać. Jednak nie tylko okazało się to wszystko prawdą, ale jeszcze zostaliśmy niesamowicie zaskoczeni kolejnymi pozytywami tej współpracy. Na każdym etapie swojej pracy Pani Ilona była w ciągłym kontakcie i ciągle starała się znaleźć złoty środek pomiędzy oczekiwaniami naszymi i kupujących i świetnie się to udało. Jeśli ktoś chce dobrze sprzedać nieruchomość, z całą pewnością i z czystym sercem polecam Panią Ilonę. Jestem pewien, że nie można trafić lepiej, bo mam porównanie nie tylko z innymi pośrednikami, ale nawet w ofertach prywatnych. Można zaufać tej kobiecie z zamkniętymi oczami. To najleszy na świecie po

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Andrzej P.
Termin usługi: marzec 2021

Polecam Panią Ilonę Majewską jako pośredniczkę w obrocie nieruchomościami. Jej ogromny profesjonalizm i wiedza, a jednocześnie opieka nad klientem, sprawiają, że kupno/ sprzedaż nieruchomości przebiega bezpiecznie i wygodnie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agata
Termin usługi: marzec 2021

Kupiłam mieszkanie za pośrednictwem Pani Majewskiej. Była to skomplikowana transakcja z kilku przyczyn: po pierwsze - sprzedająca mieszka w innym województwie, po drugie udział w przedsięwzięciu brał też deweloper, po trzecie - terminy były naglące, a w czasach pandemii wszystko ma utrudniony przebieg. Mimo wszystkich przeciwności transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Ponadto Pani Ilona była bardzo dokładna i szczegółowa, wszystkiego na bieżąco pilnowała oraz odpowiadała na każde moje pytanie wyczerpująco. Kontakt z Panią Iloną był ciągły- jeśli w danym momencie nie mogła odebrać od razu wysyłała SMS po czym po chwili oddzwaniała. Miałam wczensiej nieprzyjemne doświadczenia przy okazji zakupu nieruchomości więc zadawałam dużo pytań, na które Pani Pośrednik cierpliwie odpowiadała. Oszczędziło to wiele stresu. Jestem bardzo zadowolona z usług i z pewnością chętnie skorzystam ponownie jeśli będzie ku temu okazja.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Daniel
Termin usługi: listopad 2020

Zdecydowanie polecam usługi Pani Majewskiej. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i w pełni poświęca się zadaniu. Z powodu trudnej sytuacji podczas pandemii nie mogliśmy być obecni przy sprzedaży nieruchomości,ale mogliśmy spać spokojnie, bo Pani Majewska wszystkim się dla nas zajmowała. Kontakt z Panią Majewską był absolutnie fantastyczny i wykraczał poza normalne ramy czasu pracy, dzięki temu nawet wieczorem kiedy potrzebowaliśmy natychmiast pomocy przy dokumentacji lub mieliśmy pytanie dotyczące sprzedaży dostawaliśmy praktycznie natychmiastową pomoc. Profesjonalna oferta przygotowana przez Panią Majewską z wirtualnym spacerem po nieruchomości i dokładnym opisem zdecydowanie ułatwia sprzedaż. Strategia, którą oferuje biuro nieruchomości pozwala sprzedać nieruchomości w krótkim czasie i możliwie najwyższej osiągalnej cenie. Z czystym sumieniem zdecydowanie polecam do skorzystania z usług tego biura nieruchomości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Barbara i Boguslaw
Termin usługi: lipiec 2020

Ostatnio kupilismy mieszkanie z oferty biura nieruchomosci Majewska. Pani Ilona wykazala sie duzym profesjonalizmem i bardzo zyczliwym podejsciem do klienta odpowiadajac na wszystkie nasze pytania i rozwiewajac nasze watpliwosci. Polecamy korzystanie z jej uslug

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Artur
Termin usługi: marzec 2020

Serdecznie polecam współpracę z Panią Iloną Majewską wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy sprzedaży mieszkania. Z mojego doświadczenia jest to bardzo profesjonalna obsługa, na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja i duży komfort zwłaszcza, jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w sprzedaży .Transakcja przebiegła w szybkim czasie i w cenie uzgodnionej na początku sprzedaży. Wszystkie warunki, jakie postawiliśmy i na których nam zależało zostały spełnione. Do prezentacji wybraliśmy jeden dzień w tygodniu, a wszystko było zorganizowane w mało absorbujący sposób.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję bardzo za opinię i życzę wielu radosnych chwil w nowym domu:)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8