MALBUD - Kompleksowe wykończenia wnętrz

MALBUD

Wybierz numer

512-651-214
b...@wykonczenia-wnetrz.pro pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/26 - MALBUD Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/26 - MALBUD Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/26 - MALBUD Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/26 - MALBUD Gdynia +23 1
 

O nas

Firma MALBUD oferuje kompleksowe usługi z zakresu remontów domów i mieszkań oraz wykończenia wnętrz.
Firma MALBUD z Gdyni istnieje na rynku od 2006 roku. Zajmujemy się między innymi remontami mieszkań, pracami typowo budowlanymi jak i wykończeniami wnętrz Państwa domów.  Działamy na rynku nie tylko trójmiejskim, ale również w okolicach. Profil naszej działalności to remonty mieszkań i kompleksowa adaptacja wnętrz w mieszkaniach, domach, apartamentach i rezydencjach.

Co cechuje remonty i wykończenia jakie przeprowadzamy?
Wykonany przez nas remont czy wykończenie wnętrza mieszkania cechuje przede wszystkim kompleksowość. Podejmujemy się bowiem wykończenia wnętrz mieszkań w stanie deweloperskim, a także remontów mieszkań z rynku wtórnego. Oferta naszej firmy obejmuje także profesjonalny odbiór techniczny mieszkania od dewelopera.

Na co możecie Państwo liczyć podejmując współpracę z naszą firmą?
Na życzenie klienta przygotujemy także zestawienie materiałów budowlanych, które będą niezbędne do przeprowadzenia danego remontu mieszkania, czy domu. Dzięki takiemu podejściu zyskują Państwo całkowity obraz kosztów wykończenia Państwa mieszkania bądź innego lokalu wymagającego prac budowlanych. Takie podejście pozwala zaplanować odpowiednio wcześniej środki finansowe na ten cel, a co za tym idzie zwiększa świadomość Klienta o wielkości prac związanych z danym zleceniem.

Kwalifikacje oraz doświadczenie, jakie zdobyliśmy w trakcie naszej wieloletniej praktyki, umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie i wykonywanie nawet najbardziej wymagających zleceń. Natomiast bardzo dobra znajomość rynku sprawia, że korzystamy z najnowszych trendów i najnowocześniejszych w branży remontowo-budowlanej rozwiązań technologicznych. Zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci dostarcza nam satysfakcji, a jednocześnie mobilizuje i zobowiązuje do dalszej wytężonej pracy.
Dodatkowym autem jest fakt, że nasza Firma posiada pełny zakres ubezpieczenia OC.

Oceny (4)

Beata
Termin usługi: kwiecień 2024

Polecam firmę Malbud. Remont łazienki zakończony w terminie. Pan Łukasz - pełen profesjonalizm. Uczynny, miły, super fachowiec! Prace remontowe wykonane na najwyższym poziomie. Doskonała komunikacja i współpraca z panem Pawłem, właścicielem firmy. Rekomenduję firmę Malbud z pełną odpowiedzialnością.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Loletta
Termin usługi: luty 2024

Polecam firmę Malbud w 100%! Profesjonalna obsługa, fachowcy Pan Wojtek oraz Pan Igor wykonali remont bez zarzutu, w terminie zgodnie z umową. Wielokrotnie Pan Wojtek dzwonił, dopytywał oraz doradzał. Wykończenie apartamentu w stanie deweloperskim potraktował jak swoje własne, bardzo starannie.:) Dziękuję serdecznie!

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Grzegorz
Termin usługi: maj 2023

Prace wykonane w terminie,a na czasie nam zależało. Praca,jak i kontakt na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Hanna
Termin usługi: październik 2022

Kolejny raz korzystam z tej firmy i kolejny raz się nie zawiodłam. Panowie Paweł i Wojciech - rewelacja, super fachowcy, uczynni, przemili. Wszystko (malowanie) wykonane z najwyższą starannością, potem posprzątane, zawieszone lustra, lampy itp. Na pewno jeszcze skorzystam przy okazji kolejnego remontu. Polecam z całą odpowiedzialnością!!!

Usługi remontowe i budowlane

6.0