Małe Lwy - Punkt Przedszkolny z Poradnią Centrum Wspierania Edukacji

adres
80-180 Gdańsk, Konrada Guderskiego 60
(parter budynku mieszkalnego)

Małe Lwy obiekty w tej lokalizacji (1) »

telefon
505-050-850
e-mail
k...@male-lwy.pl pokaż
www
www.male-lwy.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 17:00

Napisali o nas

O nas

Punkt Przedszkolny Małe Lwy Jasień
Poradnia Centrum Wspierania Edukacji

Małe Lwy Jasień to kameralny, rodzinny punkt przedszkolny, otwarty na dzieci o różnych potrzebach i możliwościach. Prowadzimy zajęcia w trzech, niewielkich grupach. Realizujemy postawę programową oraz proponujemy wiele form zajęć rozwijających dzieci zgodnie z ich potrzebami i zainteresowaniami. Oferujemy sprawdzony catering i stałą kadrę.
Małe Lwy to miejsce, gdzie dobrze czują się osoby z pasją - nauczyciele, ale przede wszystkim kompetentni ludzie, pełni gotowości do działania, wykwalifikowani, z wielkim serduchem i oddaniem wykonujący swoje obowiązki nauczania, wychowania i opieki, dlatego dzieci i rodzice czują się u nas ważni, szanowani i wspierani.  
Ilość miejsca w placówce jest ograniczona, dlatego zachęcamy do udziału w Lwiej Akademii – zajęciach popołudniowych, dla dzieci spoza Małe Lwy Jasień. Aktualne informacje znajdą Państwo na naszym facebook'u.
W Centrum Wspierania Edukacji prowadzimy kompleksową diagnozę dzieci i młodzieży, szkolimy w zakresie pracy terapeutycznej, wychowawczej, przepisów prawa oświatowego, konsultujemy i wspieramy rodziców, specjalistów i placówki oświatowe.
W każdym dziecku odnajdziemy supermoce!Więcej informacji pod numerem telefonu 505-050-850, bądź e-mail: kontakt@male-lwy.pl
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »