Mały Einstein - Niepubliczne przedszkole

Mały Einstein

Wybierz numer

535-555-080 535-555-090
d...@edukacjajutra.eu pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Mały Einstein Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/8 - Mały Einstein Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/8 - Mały Einstein Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/8 - Mały Einstein Gdynia +5 1

O nas

Naszą misją jest stworzenie placówki, w której wspierany jest naturalny rozwój dzieci oparty na wrodzonej, dziecięcej potrzebie poznawania, badania, odkrywania i eksperymentowania.
Nasi nauczyciele to ludzie pełni pasji, wiedzy i dobrego nastawienia. Nasz entuzjazm do pracy wpływa pozytywnie na dziecięcą motywację. Nie stosujemy ani kar, ani nagród. Dzieciństwo to nie wyścigi - z takim przekonaniem spotykamy się w przedszkolu. Nasze metody pracy są przyjazne dzieciom. Wykorzystujemy metodę projektów badawczych, stosujemy narzędzia TOC, jesteśmy certyfikowaną placówką programu edukacyjnego ''Klucz do uczenia się'', opartego na teorii Lwa Wygotskiego. Języki to nasza mocna strona, dużą wagę przywiązujemy do sportu, ruchu i zdrowego żywienia. Dbamy o to, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i serdeczną atmosferę.
Naszym głównym celem jest wychowanie kolejnego pokolenia w duchu empatii, poszanowania praw drugiego człowieka, jego godności i wolności, szacunku do przyrody, troski o zwierzęta i słabszych od nas.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat naszego przedszkola.