MAMA I NOWORODEK - Bezpłatna Szkoła Rodzenia

MAMA I NOWORODEK

Wybierz numer

606-113-540
s...@wp.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/14 - MAMA I NOWORODEK Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - MAMA I NOWORODEK Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - MAMA I NOWORODEK Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - MAMA I NOWORODEK Gdańsk +11 1
 

Artykuły o nas

O nas

Przyjazna i nowoczesna szkoła rodzenia, refundowana przez NFZ dla kobiet od 21. tygodnia ciąży. Oferta obejmuje m.in. kurs w szkole rodzenia, ćwiczenia dla kobiet w ciąży, wizyty patronażowe, zdjęcie szwów oraz badanie KTG.
Gdy wybierzesz i poznasz położną środowiskową w ciąży, to po porodzie odwiedzi Cię ta sama położna. To cudowna więź, która może wytworzyć się między kobietą, a położną. Kwestia edukacyjna. Wizyta patronażowa, to nie tylko ocena stanu dziecka i matki, ale też edukacja. Jeśli kobieta karmi piersią, to położna zajmuje się kwestią przystawiania dziecka do piersi. Nauką laktacji. Jeśli kobieta ma potrzebę poruszyć kwestie dotyczące pielęgnacji dziecka, to również od tego są wizyty patronażowe. Zapraszamy do Szkoły Rodzenia "Mama i Noworodek".

Oceny (317)

Monika
Termin usługi: marzec 2024 

Serdecznie polecam Panią Marię jako wybór na położną. Szczegółowo ogląda malucha. Doradza w każdym temacie zarówno w temacie pielęgnacji noworodka, laktacji oraz organizacji badań. Doradza nawet w porze wieczornej, można pisać SMS oraz dzwonić, jest wsparciem przy każdym problemie, podtrzymuje na duchu w trudnych momentach.

Pielęgniarki, położne

6.0
Monika
Termin usługi: luty 2024

Serdecznie polecam szkołę rodzenia mama i noworodek. Zajęcia odbywają się co tydzień. Tematy są prowadzone przejrzyście i wszystkie zagadnienia są zrozumiale. Odbywają się również zajęcia praktyczne, dzięki którym łatwo można skorygować swoje działania. Panie są pomocne i wyczerpująco odpowiadają na każde pytania. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna. Dodatkowo raz w tygodniu odbywają się zajęcia fitness dla kobiet w ciąży.

Szkoły rodzenia

6.0
Vlada
Termin usługi: luty 2024 

Z całego serca polecam szkołę rodzenia a szczególnie położną p. Marię!

Pielęgniarki, położne

6.0
Karolina
Termin usługi: luty 2024

Serdecznie polecam Panią Marię i jej szkole rodzenia. Pani Maria jest świetną, wykwalifikowaną położoną, pomoże o każdej porze. Ma ogromną wiedzę, nie ma problemu którego nie rozwiąże. Rzadko kiedy można spotkać tak wspaniałego człowieka. Szkoła rodzenia tez super, bardzo pomaga w przygotowaniu do porodu i po. Polecam.

Szkoły rodzenia

6.0
Aga
Termin usługi: luty 2024

Szkoła godna polecenia: zarówno zajęcia i wykłady (super pani Kasia), jak i spotkania patronażowe oraz wszelkie porady pani położnej Marii. Bardzo duży plus za szybki kontakt z panią Marią i jej dostępność. Polecam

Szkoły rodzenia

5.5
Magda
Termin usługi: styczeń 2024

Bardzo dobrze przygotowane zajęcia stacjonarne, podzielone tematycznie. Dostępne również w formie online formie filmików gdyby ktoś chciał sobie cos przypomnieć lub rozszerzyć wiedzę. Położna Pani Maria pojawią się z pierwsza wizyta w domu, pozostałe wizyty odbywają się w placówce. W razie problemów jest też dostępna pod telefonem niezależnie od dnia tygodnia czy pory dnia co czesto nam się przydawało.

Szkoły rodzenia

6.0
Maryia Trotskaya
Termin usługi: luty 2024

Najlepsza szkoła rodzenia w Gdańsku! Świetna szkoła rodzenia i bardzo profesjonalna opieka poporodowa. Zajęcia dostarczają wielu cennych informacji, prowadzone w miłej atmosferze. Z całego serca polecam szkołę rodzenia "Mama i Noworodek"!

Szkoły rodzenia

6.0
Anna
Termin usługi: luty 2024 

Bardzo polecam Panią Marię jako świetną i profesjonalną położną. Pani Maria jest cudowną osobą, bardzo pomocna, zawsze odpisuje na wszystkie wiadomości, nawet późno wieczorem i w niedziele. Czujemy się bardzo zaopiekowani. Zajęcia w szkole bardzo ciekawe, informacyjne i prowadzone w miłej atmosferze. Z całego serca polecamy wszystkim.

Pielęgniarki, położne

6.0
Natalia
Termin usługi: luty 2024

Zajęcia w szkole rodzenia oceniam bardzo pozytywnie! Ogromna dawka wiedzy, przekazana w bardzo merytoryczny sposób, co dla nas, młodych rodziców, jest niezwykle ważne. Na plus zajęcia praktyczne, podczas których dowiedzieliśmy się dużo o pielęgnacji noworodka. Co ważne, Pani Maria była dla nas zawsze do dyspozycji, w bardzo rzeczowy sposób odpowiadała na nasze pytania i rozwiewała wszelkie wątpliwości. Dziękujemy za opiekę nad nami i naszą córeczką :)

Szkoły rodzenia

6.0
Karo
Termin usługi: luty 2024

Serdecznie polecam tą szkole rodzenia. Bardzo przydatna wiedza, dobrze poprowadzone zajęcia. Dużo serdeczności od Pań położnych. Wizyty patronażowe przez Panią Marie na wysokim poziomie.��

Szkoły rodzenia

5.9
Marta
Termin usługi: listopad 2023

Świetna szkoła rodzenia i bardzo profesjonalna i rzetelna opieka poporodowa. Pani Maria jest położną z powołania - doradzi i zawsze znajdzie czas by uspokoić (a niewątpliwie właśnie tego potrzeba świeżo upieczonej mamie :)) Bardzo się cieszę, że wraz z mężem i córką trafiliśmy do tego miejsca. Z całego serca dziękuję!

Szkoły rodzenia

6.0
Marlena
Termin usługi: listopad 2023

Polecam serdecznie szkołę rodzenia! Panie położne bardzo rzetelnie i ciekawie prowadzą zajęcia, dużo przydatnych porad i przede wszystkim nowoczesne podejście do wszystkich tematów związanych z porodem, opieką nad noworodkiem czy laktacją. Panie posiadają bardzo aktualną wiedzę i służą pomocą w każdej kwestii, a przy tym są przemiłe :)

Szkoły rodzenia

6.0
Dominika
Termin usługi: październik 2023

Z całego serca polecam. Pani Maria bardzo pomocna, odpisuje zawsze na wiadomości w każdy dzień o każdej porze. Zajęcia dostarczają wielu cennych informacji, prowadzone w przyjaznej atmosferze. Organizowane kursy pierwszej pomocy.

Szkoły rodzenia

6.0
Beata M
Termin usługi: styczeń 2024 

Bardzo profesjonalna Pani położna. Ze spokojem tłumaczyła wszystkie moje wątpliwości młodej mamy ;) Bardzo miła, czułam się na maksa zaopiekowana. Zarówno chodząc do szkoły rodzenia, na ktg a teraz z moim nowo narodzonym synkiem

Pielęgniarki, położne

6.0
Martyna
Termin usługi: styczeń 2024 

Polecam bardzo zarówno szkole rodzenia jak i Panią Marię jako położną. Pani Maria absolutnie przecudowna, z dużym doświadczeniem i empatią. Na każde pytanie odpowie, zdarzyło jej się wspierać nas nawet w niedzielę późnym wieczorem jak pojawiły się problemy co najlepiej świadczy o tym, że to człowiek z powołaniem. Taka położna to skarb.

Pielęgniarki, położne

6.0
Martyna
Termin usługi: listopad 2023

Polecam bardzo zarówno szkole rodzenia jak i Panią Marię jako położną. Zajęcia w szkole bardzo merytoryczne, dodatkowo zorganizowane zajęcia z pierwszej pomocy dla chętnych, materiały online - naprawdę najwyższy poziom.

Szkoły rodzenia

5.8
Teresa
Termin usługi: grudzień 2023

Najlepsza szkoła rodzenia w Gdańsku! Zajęcie fitness dla ciężarnych l, żadnych dopłat do zajęć, kontakt telefoniczny i SMS z każda sprawa! Polecam serdecznie jeśli chcecie czuć się zaopiekowani w 100% :) Pani Maria to Anioł!

Szkoły rodzenia

6.0
Ania
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo polecam tą szkołę rodzenia . Ogromna ilość informacji , które bardzo przydały mi się nie tylko w ciąży , ale i po urodzeniu synka. Pani Maria jest cudowną, ciepłą osobą. Każdej koleżance , która spodziewa się dziecka polecam ️

Szkoły rodzenia

6.0
Mateusz
Termin usługi: grudzień 2023

Jestem z dziewczyną bardzo zadowolony ze szkoły rodzenia Mama i Noworodek . Pani Maria jest przemiłą osobą, bardzo dużo nam pomogła przy problemach z maluszkiem . Z całego serca polecamy ️

Szkoły rodzenia

6.0
Natalia
Termin usługi: listopad 2023

Z całego serca polecam szkołę rodzenia "Mama i Noworodek"! Ogrom wiedzy, zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Ogromny plus za zajęcia fitness :) Pani Maria to skarbnica wiedzy i przemiła, ciepła osoba. Jako świeżo upieczeni rodzice mieliśmy multum pytań i wątpliwości z czym nie zostawiła Nas Pani Maria, potrafiła pomóc w każdej sytuacji za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Każdemu polecam to miejsce i najcudowniejszą położną na jaką mogliśmy trafić :)

Szkoły rodzenia

6.0