Najlepsze restauracje Gdańsk

Oceny (6)

Ewa
Termin usługi: maj 2024   

Jedzenie słone, ceny słone , nie polecam

Restauracje

1.0
Wiktoria
Termin usługi: listopad 2022   

Chcielismy zaskoczyć dawnoniewidzianych znajomych i zapropoponować miejsce, któreg nie znają. A dużo chodzą po trójmiejskich restauracjach. Kuchnia brazylijska ? Niewiele o niej wiedzieliśmy, postanowiliśmy się skusić. Jedzenie bardzo dobre, znakomicie prezentowało się na talerzach. Zamówiliśmy jako przystawkę krewetki w kokosie i bułeczki. Na główne danie łososia i polędwiczki. Wieczór był wyjątkowy bo w wyniku pewnego zewnętrznego incydentu lokal został pozbawiony prądu. Obsługa bardzo się starała byśmy mimo wszystko mogli nasze spotkanie zakończyć i zjeść kolację. Nie jest tanio, ale na wyjątkowe okazje to lokal wart polecenia.

Restauracje

5.8
Konwalia
Termin usługi: październik 2022   

Obsługa (nasz kelner) super. Jedzenie bardzo przeciętne, smak żaden (chyba ze słony), dość małe porcje. Do dania na 2 osoby kubełek sześciu :) frytek z manioku. Frytki z manioku i sałatka (4 małe liście salaty) złożone były głównie z soli. Na pewno nie jest to miejsce godne polecenia. Brazylijskich znajomych bym nie zaprosiła. Właściciel nadskakujący jednemu stolikowi, innych gości ignorował.

Restauracje

2.7
Artur
Termin usługi: wrzesień 2022   

Niesamowite i nietuzinkowe miejsce z wybitna kuchnia. Obsługa błyskotliwa oraz nie naganna.

Restauracje

6.0
DamianSM
Termin usługi: lipiec 2022   

Miejsce cudownie oddaje klimat brazylijskiej kuchni! Super obsługa i wystrój wnetrza

Restauracje

6.0
Teresa
Termin usługi: lipiec 2022   

Bardzo miła obsługa, profesjonalne szefostwo, oryginalne jedzenie, wyszukane menu, klimatyczny wystrój, dogodna lokalizacja.

Restauracje

5.7