Marina Yacht Park

Marina Yacht Park

Wybierz numer

785-557-777
o...@marinayachtpark.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/17 - Marina Yacht Park Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/17 - Marina Yacht Park Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/17 - Marina Yacht Park Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/17 - Marina Yacht Park Gdynia +14 1
 

TV Filmy

4854

Festiwal jachtów w Gdyni

Imprezy

O nas

Marina Yacht Park to luksusowa przystań jachtowa znajdująca się w Gdyni, na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, niedaleko centrum miasta. Jest to jedna z najnowocześniejszych przystani w Polsce, oferująca pełen zakres usług dla jachtów i ich właścicieli.

Marina Yacht Park może pomieścić do 150 jednostek o długości od 5 do 45 metrów oraz 25 stanowisk dla skuterów wodnych. Wszystkie stanowiska cumownicze są wyposażone w podłączenia do wody i prądu oraz mają dostęp do monitoringu i ochrony. Przystań oferuje również prysznice, toalety, pralnię i pompę wody szarej. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia sala konferencyjnej z nagłośnieniem, ekranem 75 cali i aneksem kuchennym.

Ponadto w bosmanacie udostępniamy wózki transportowe, odkurzacz, myjkę ciśnieniową, przedłużacz oraz przejściówki do prądu. 

Marina Yacht Park to także idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju imprez i eventów, zarówno prywatnych, jak i firmowych. Przystań oferuje możliwość organizacji konferencji, szkoleń, bankietów oraz imprez okolicznościowych.

Oceny (1)

SabinaR
 

Marina świetnie usytuowana nowoczesne zaplecze. Obsługa, stara się i dba o klienta, chociaż nie wszystko jest jeszcze gotowe. Pralnia jeszcze nie czynna. Brakuje slipu. Ceny nie powalają, na szczęście prąd woda i toalety w cenie postoju. Prysznic 5 ziko. Polecam to miejsce, w przyszłym sezonie na pewno będzie lepiej, oby nie drożej.

Przystanie jachtowe i kajakowe

5.2