Oceny (12)

Martyna
Termin usługi: październik 2022 

Okropna jakość usług. Na zamówienie trzeba czekać ponad 4 tygodnie. Materiał tragedia ( 100%poliester), ceny kosmos. Opłata za wysyłkę 20zl. Firma zbiera negatywne komentarze od lat i nic się nie zmienia na lepsze.

Producenci odzieży

1.0
Agnieszka
Termin usługi: sierpień 2021 

Beznadziejna firma, na zamówioną spódniczkę czekam już 3 miesiące, od 4 tygodni nie ma żadnej odpowiedzi na maile. Ceny wygórowane, jakość ubrań słaba.

Producenci odzieży

1.0
Gal anonim
Termin usługi: październik 2021 

Czekam już 5 tydzień a ubrań nie ma ,dramat nawet telefonu nie odbierają i nie odpisują na email

Gość
Termin usługi: wrzesień 2021 

Słaba jakość materiału, przesyłki z chin szybciej docierają

Producenci odzieży

1.0
Mama
Termin usługi: sierpień 2021 

Ceny nieadekwatne do jakosci. Sztuczne koszule w cenach znacznie wyższych niż porządne bawełniane koszule w innych sklepach. Zdaję sobie sprawę, że wyszycie logo też kosztuje, ale te chińskie poliestrowe koszule nie są warte nawet 1/3 oferowanej ceny. Nie wiem, dlaczego tyle szkół ma podpisane z tą firmą umowy. Dodatkowy zarobek to zawyżony dwukrotnie koszt wysyłki!

Producenci odzieży

1.0
Maria
Termin usługi: październik 2019 

Współpraca z firmą MARK jest tragiczna! Szkoła ( Katolik w Gdyni) nie pośredniczy w zamówieniach, odsyła rodziców do zakupu koszulek w sklepie internetowym firmy. Koszt wysyłki to dodatkowe 20 zł ( najdroższy kurier w Trójmieście), brak możliwości grupowego zamówienia w szkole. Kiedy rozmiar się nie zgadza ( uwaga niestandardowa S=L) wymiana odbywa się tylko za pośrednictwem poczty ( firma nie przyjmuje interesantów stacjonarnie). Brak możliwości przymiarki, odbioru osobistego. Zakup 2 koszulek polo i ich wymiana na mniejsze kosztował nas + 60 zł ( cena za transport kuriera pierwszej wysyłki i tej reklamowanej). Czas wyszycia logo na koszulce wynosi ponad 3 tygodnie!!!

stanisaw
Termin usługi: wrzesień 2019 

na towar czeka się bardzo bardzo długo i prywatnych klientów maja głęboko w ... dyrektorzy szkół powinni się poważnie zastanowić nad zmiana takiego dostawcy.

MAMA
Termin usługi: lipiec 2019 

Zostaliśmy przymuszeni przez szkołę żeby zrobić zakupy, towar opłacony przelewem - niby dostępny 7-14 dni, po miesiącu czekania nadal brak przesyłki, niemiła pracownica przez telefon oznajmiła, że nie jesteśmy jedyni w kolejce i może jeszcze potrwać drugie tyle. Odradzamy jakikolwiek kontakt z tą firmą, większość rzeczy można kupić gdzie indziej szybciej, taniej, lepiej jakościowo, przyjemniej, bez poczucia lekceważenia ze strony sprzedawcy. Szkoły - zastanówcie się nad tą wątpliwą "współpracą" robicie rodzicom niepotrzebne problem i koszty. Ceny zawyżone, jakość beznadziejna, obsługa i czas oczekiwania - koszmarne.

Producenci odzieży

1.0
Joanna
Termin usługi: wrzesień 2018 

Z klientem wcale się nie liczą. Czekam na zapłacone zamówienie już 5 tygodni. Masakra. Firma żenada. Bark profesjonalizmu!!!!

Producenci odzieży

4.0
Rodzic
Termin usługi: sierpień 2018 

Nie dość że obsługa klienta na poziomie mechanika-mietka z garażu co robi łaskę że odpowie czas oczekiwania to jakaś kpina to na dodatek rozmiary odzieży w takich widełkach podane że przychodzą za duże lub za małe tragedia !!! unikać nie kupować olać firma godna pożałowania

Producenci odzieży

1.0
Anna
Termin usługi: wrzesień 2017 

Firma uważa, że nie klient jest dla niej tylko firma robi łaskę klientowi... Generalnie pracuje wiele lat z firmami i nie spotakałam się z tak ignorancką firmą. Nie polecam współpracy i tym bardziej zakupów,bo jakość i cena, to dwie różne bajki!

Uczniowie Spartakus
Termin usługi: 30.10.15 

Szyją nie wymiarowo,z pięciu zamówionych ubrań żadna nie pasowała a był nakaz kupna,zwrotów nie przyjmują . Szkoła Spartakus kto zamawiał tam odzież jest wszystko krzywo obszyte.. Nie polecam !!!!!!!

Producenci odzieży

1.8