Markiewicz Clinic

znajduje się w VIGO

Markiewicz Clinic

Wybierz numer

58 558-80-57
r...@markiewiczclinic.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/19 - Markiewicz Clinic Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - Markiewicz Clinic Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - Markiewicz Clinic Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - Markiewicz Clinic Gdańsk +16 1
 

TV Filmy

41

Markiewicz Clinic

O nas

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej MarkiewiczClinic to autorska Klinika stworzona przez dr Marka Markiewicza.
Jest to miejsce, które powstało dzięki pasji i ambicji zespołu wybitnych ekspertów z różnych dziedzin stomatologii. Gwarantujemy całkowicie bezbolesny proces leczenia. Posiadamy własne cyfrowe Laboratorium Protetyczne. Oferujemy usługi z zakresu medycyny estetycznej, implantologii oraz stomatologii.
Jako pierwsza placówka na świecie wprowadziliśmy innowacyjną technikę odbudowy kości na potrzeby implantologii, z zastosowaniem unikalnej, autorskiej receptury uwzględniającej zastosowanie komórek macierzystych.
Klinika znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu obok osiedla Garnizon.

Najczęściej zadawane pytania

Czy można płacić kartą?
Oczywiście, w naszej klinice można płacić gotówką, kartą, przelewem oraz skorzystać z dogodnych płatności ratalnych.
Czy koszt leczenia można rozłożyć na raty?
Oczywiście, klinika współpracuje z firmami umożliwiającymi rozłożenie płatności za leczenie na raty. Szczegółowych informacji udziela rejestracja kliniki.
Czy macie swój parking?
Klinika nie posiada dedykowanych miejsc parkingowych, jednak bezpośrednio przed budynkiem znajdują się bezpłatne miejsca postojowe. Możliwe jest także parkowanie na terenie osiedla Garnizon.
Jak umówić wizytę?
Aby umówić wizytę należy skontaktować się z rejestracją kliniki pod numerem +48 58 558 80 57 lub wysłać wiadomość e-mail na adres rejestracja@markiewiczclinic.com.
Boli mnie ząb, czy zostanę przyjęty dziś?
Pacjenci w sytuacji bólowej traktowani są przez klinikę priorytetowo. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w takiej sytuacji odbyła się jeszcze tego samego dnia.
Czy w klinice można wykonać RTG?
Oczywiście, w Markiewicz Clinic dysponujemy własną pracownią RTG, dzięki czemu diagnostyka obrazowa wykonywana jest na miejscu, najczęściej w trakcie wizyty.

Oceny (8)

Artur
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2019

Zdecydowanie polecam. Super podejście. Wszystko bezboleśnie. Sprzęt światowej klasy. Zrobili mi hollywoodzki nowy uśmiech i jestem mega zadowolony. Podejście bardzo profesjonalne.

Stomatolodzy

6.0
Gabriela
Termin usługi: luty 2023

Markiewicz Clinic Stomatologia najlepsza w całym Trójmieście. Zawsze wychodzę zadowolona i z uśmiechem na twarzy. Wszystkie etapy leczenia są bezpieczne i bezbolesne.

Stomatolodzy

6.0
Paweł
Termin usługi: sierpień 2019

Profesjonalne podejście do pacjenta, od samej rejestracji, leczenie po kontrole po leczeniu zęba. Przez cały czas czułem, że jestem we właściwych rękach i miejscu. Dziękuję za wszystko i do zobaczenia, Pozdrawiam :)

Stomatolodzy

6.0
Julka
Termin usługi: czerwiec 2019

Jestem mega zadowolona. Pełen profesjonalizm . Miałam wyjątkowa sytuacje, dostałam wizytę w tym samym dniu, kiedy jej potrzebowałam...a już miałam się poddać. Przewspaniałe podejście do pacjenta. Mila obsługa. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

Stomatolodzy

6.0
Cezary
Termin usługi: marzec 2019

Podoba mi się w tej klinice to, że do każdego pacjenta podchodzi aię indywidualnie z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Polecam każdemu kto dba o swoje zdrowie.

Stomatolodzy

6.0
Nela
Termin usługi: marzec 2019

Zgłosiłam się do Perfect Smile z ukruszonym zębem. Doktor do którego trafiłam poświęcił mi dużo czasu, zrobił zdjęcie i powiedział o zębach, które muszę jeszcze wyleczyć. Na koniec wizyty otrzymałam plan leczenia. Ogólnie jestem bardzo usatysfakcjonowana i na pewno wyleczę wszystkie zęby.

Stomatolodzy

6.0
Marta
Termin usługi: marzec 2019

Klinika godna polecenia nawet dla tech najbardziej wymagających

Stomatolodzy

6.0
Tolek
Termin usługi: marzec 2019

Polecam klinikę wszystkim tym, którzy boją się dentysty. Wspaniały zespół, świetna atmosfera, fachowa pomoc, specjalistyczne sprzęty, wszystko krok po kroku dobrze poprowadzone. Bardzo się cieszę, że trafiłem w to miejsce.

Protetycy

6.0