MartaFit.pl

MartaFit.pl

Wybierz numer

508-190-001
k...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/11 - MartaFit.pl Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - MartaFit.pl Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - MartaFit.pl Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - MartaFit.pl Gdańsk +8 1
 

O nas

Biuro turystyczne MartaFit.pl organizuje półkolonie, kolonie, obozy dla dzieci o charakterze sportowo-rekreacyjnym. 
​​​​​​Zapewnimy pełną logistykę – od dostarczenia i rozstawienia potrzebnego sprzętu po obsługę atrakcji oraz sprzątanie po imprezie. Z nami wszystko jest perfekcyjnie zorganizowane, abyś mógł cieszyć się imprezą bez stresu.
​​​​​​Wakacje letnie w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Iławie i Gdańsku –
półkolonie na sportowo dla dzieci
Organizujemy wakacje letnie dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Iławie i Gdańsku z dala od TV, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy.
Zapewniamy bezpieczną opiekę przez nauczycieli oraz trenerów sportu i rekreacji ruchowej, pełne wyżywienie w postaci obiadu oraz podwieczorka dla aktywnych dzieci oraz mnóstwo atrakcji sportowych i nie tylko.
Najlepsze Półkolonie sportowe organizowane zgodnie z wytycznymi MEN.
Pięciodniowy pobyt dziecka na półkoloniach trwa od godziny 8:00 do 16:00.
Cena obowiązuje do 31 maja.

Oceny (8)

Oliwia
Termin usługi: czerwiec 2024 

Profesjonalne podejście, dbałość o każdy szczegół i ekipa pozytywnych ludzi, te słowa najlepiej opisują zorganizowaną imprezę przez Martafit.pl. Dawno się tak dobrze nie bawiłam na imprezie firmowej!

Organizacja imprez integracyjnych

6.0
Edyta
Termin usługi: marzec 2024 

Nie polecam! Proszę się zastanowić przed wysłaniem dziecka na kolonie/obóz z powyższą organizatorką. W 2022 roku córka była na obozie konnym do którego nie miałam zarzutów i wszystko odbyło się zgodnie z planem. Niestety rok później była już tragedia. Rozumiem chęć zysku ale nie aż takiego kosztem dzieci. Dzieci spały w ośrodku "Gosia" niestety nie w pokojach gościnnych a na poddaszu na starych kanapach i w bardzo złych warunkach gdzie za dnia prawie się gotowały. Na plus było jedzenie, które córka wspomina do tej pory. Również opiekunka która miała wprowadzić dzieci w świat koni była przypadkowa a jej wiedza żadna.Nie znała podstawowych zagadnień.Dopiero dzieci jej mówiły i uczyła się z internetu.Calymi dniami dzieci się nudziły, totalny brak organizacji i pomysłu.Mialy być nagrody, konkursy ,medale, puchary a jedyne co dzieci dostały to batoniki na koniec.Najgorsze, że poleciłam przyjaciółce i w ostatniej chwili turnus jej dziecka został odwołany a ona zostala z rozpaczającym dzieckiem.

Imprezy - organizacja, animacje

1.0
stokrotka
Termin usługi: sierpień 2023 

Wszystko ok. Jedyna trudność , to odbieranie dzieci z różnych miejsc w Trójmieście. Sugerowaliśmy się wyborem półkolonii blisko miejsca zamieszkania i naszej pracy ( nie jesteśmy zmotoryzowani). Uważam, że dzieci powinny być dowiezione na miejsce zbiórki , w naszym przypadku ergo arena. dziękujemy i pozdrawiamy.

Imprezy - organizacja, animacje

6.0
Mtar
Termin usługi: sierpień 2023 

Córka baaardzo zadowolona z półkolonii! Ważenia Super Świetny rozklad zajęć! Panie z sercem Polecamy!

Imprezy - organizacja, animacje

6.0
Witold
Termin usługi: listopad 2022 

Kolonie konne dla dzieci w miejscowości Kolano, polecam! Córki zadowolone bardzo.

Organizacja imprez integracyjnych

6.0
Ax
Termin usługi: czerwiec 2021

Pani animatorka bardzo spokojna i wyciszona dziewczyna, moim zdaniem nie bardzo pasuje do roli animatora.

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

2.8
Ewa
Termin usługi: styczeń 2020 

Polecam firmę MartaFit.pl wspaniale zorganizowana impreza dla dzieci w szkole. Ponad 200 uśmiechniętych i zadowolonych dzieci to najlepszy obraz wykonanego zlecenia. Dziekujemy!!

Organizacja imprez integracyjnych

6.0
Domi
Termin usługi: czerwiec 2019 

Impreza zorganizowana dla pracowników w sposób profesjonalny, rzetelny i z pomysłem. Kompleksowa obsługa, kreatywny zespół. Firma eventowa MartaFit.pl jest godna polecenia!

Organizacja imprez integracyjnych

6.0