Masters of Bartenders - Profesjonalne Kursy Barmańskie

Masters of Bartenders

Wybierz numer

510-430-329
b...@kursygastronomiczne.pl pokaż
 

Artykuły o nas

O nas

Masters of Bartenders to firma usługowa z branży szkoleniowej, oferująca profesjonalne kursy i szkolenia barmańskie, baristyczne, sommelierskie oraz kelnerskie.
www.kursygastronomiczne.pl
www.kursbarmanski.pl
www.kursbaristy.pl
Pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług, poprzez wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Nasza firma stworzona jest przez pasjonatów, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych restauracjach, hotelach, kawiarniach, klubach czy barach. Masters of Bartenders to firma dynamiczna, innowacyjna, wyznaczająca nowy, wyższy poziom świadczonych usług.

Poza kursami otwartymi organizujemy również szkolenia zamknięte: dla pracowników lokali gastronomicznych, dla szkół oraz kursy indywidualne. Posiadamy również własną agencję barmańską oraz firmę oferującą profesjonalne doradztwo gastronomiczne. Mieliśmy przyjemność prowadzić nasze kursy i szkolenia m.in. w Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Elblągu, Olsztynie, Szczecinie, Tczewie i Sopocie.

Zapoznaj się z ofertą profesjonalnych kursów: www.kursygastronomiczne.pl
- barmańskich www.kursbarmanski.pl.pl
- baristycznych www.kursbaristy.pl
- kelnerskich www.kurskelnerski.pl
- sommelierskich www.kurssommelierski.pl
Warsztaty baristyczne z alternatywnych metod parzenia kawy -> www.warsztatybaristyczne.pl

Oceny (72)

AJ
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2024 

Kurs barmański warty swojej ceny, nie tylko pod względem merytorycznie świetnie przedstawionej i zebranej w całość wiedzy ale również pod względem zapału i widocznej pasji prowadzącego. Nie jest to oklepywany monolog, ale ciągła komunikacja pomiędzy prowadzącym a uczniami. Wyjaśniane są błędy i ich znaczenie w miejscu pracy więc nic nie jest oderwane od rzeczywistości. Wszystko jest wyjaśnione od podstaw dzięki czemu każdy może się nauczyć wystarczy tylko chęć (nawet pomimo popełniania mnóstwa błędów). Ćwiczenia praktyczne pozwalają na powtarzanie i doskonalenie, a możliwość kosztowania własnego drinka pozwala jeszcze bardziej się cieszyć całą nauką.

Kursy zawodowe

6.0
Seven
Termin usługi: grudzień 2022 

Jestem bardzo zadowolony z Kursu Baristycznego dlatego 7 Gwiazdek.Miła atmosfera i wielki szacun dla prowadzącego Pana Tomka,który w ciekawy i profesjonalny sposób przekazał mi sporo wiedzy praktycznej i teoretycznej.Gorąco pozdrawiam:)Wesołych Swiąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Kursy zawodowe

6.0
Właśnie Tak
Termin usługi: październik 2021 

Super kurs. Lepszego nauczyciela nie znajdziesz

Kursy zawodowe

6.0
Zofia
Termin usługi: sierpień 2021 

Bardzo profesjonalny kurs prowadzony w super przyjaznej atmosferze, bez stresu czy presji. Sympatyczny instruktor, dobry sprzęt i dużo praktyki. Jestem bardzo zadowolona :)

Kursy zawodowe

6.0
Karolina
Termin usługi: lipiec 2021 

Polecam kursy w Masters of Bartenders z czystym sumieniem. Oba kursy, które odbyłam (barmański i baristyczny) skupione są na nauce fundamentalnej wiedzy i podstawowych umiejętności, które w pełni przygotują do pracy na stanowisku - zarówno dla tych podnoszących swoje kompetencje jak i dla tych rozpoczynających swoją przygodę w pracy w gastronomii. Dla urozmaicenia kilka fajnych ciekawostek i dodatkowych porad - oczywiście w zrównoważonej ilości. Wielkim plusem, za który niezmiernie szanuję i chwalę, to skupienie uwagi również na organizację i ergonomię pracy - co jak co, ale w tym też tkwi klucz do sukcesu. Kursy ponadto przebiegały bardzo sprawnie i przeprowadzane były w przystępny dla wszystkich sposób. Większość czasu na kursach poświęcona jest praktyce, co pozwala na przećwiczenie i lepsze zrozumienie wiedzy teoretycznej. Spotkałam się tam także z ogromnym poszanowaniem dla mojej osoby i mojego czasu, gdyż zorganizowali kurs mimo faktu, że byłam jedyną osobą w danym terminie. Jednym zdaniem - profesjonalizm w czystej postaci.

Kursy zawodowe

6.0
małgorzata
Termin usługi: luty 2021 

Profesjonalnie, ciekawie, niezwykle praktycznie. Gorąco polecam.

Kursy zawodowe

6.0
Martyna Sendrowska
Termin usługi: styczeń 2021 

Uczestniczyłam zarówno w kursie barmańskim jak i baristycznym i oba gorąco polecam. Wiedza przekazana w zabawny, bardzo przystępny sposób i zdecydowanie przyda się w przyszłości w pracy. Prowadzący jest profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem, który chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami i odpowiada na wszystkie (!) pytania. Bardzo polecam!!!

Kursy zawodowe

6.0
Monika
Termin usługi: styczeń 2021 

Polecam z czystym sercem, ukończyłam dwa kursy. Jeden lepszy od drugiego, multum wiedzy jak i praktyki do tego super prowadzący. Jeszcze raz dziękuję i pewnie do zobaczenia na kolejnych kursach, które mi jeszcze zostały

Kursy zawodowe

6.0
Wiktoria
Termin usługi: wrzesień 2020 

Mega doświadczenie. Super prowadzący, miła atmosfera. Polecam każdemu

Kursy zawodowe

6.0
Maria Tokar
Termin usługi: lipiec 2020 

Skończyłam kyrsy barmańsie w lipcu i jestem bardzo zadowolona! Najlepsze szkolenia w moim życiu XD Już tydzień po zakończeniu szkolenia znalazłam pracę w bardzo dobrej restauracji. Szefowstwo jest bardzo zadowolone, jak i gości! Nie raz było tak, że wiedza, otrzymana na kursach, pomogła mi obronić dobre imię naszej restauracji (napzrykład jedem ziom miał wątpliwości, czemu go butelka singleton w domu smakuje inaczej XD). Ale tak naprawdę chciałam bym jeszcze pójść na kursy barystyczne, i to koniecznie do Tomka! Bo informacja jest podana w taki ciekawy i prosty sposób, że zostaje w pamięci na zawsze! Polecam od całego serca i mam nadzeje że do zobaczenia!

Kursy zawodowe

6.0
Wojciech
Termin usługi: lipiec 2020 

Świetna organizacja kursu, kompetentny prowadzący i bardzo dobra atmosfera. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą zacząć przygodę z przyrządzaniem drinków.

Kursy zawodowe

6.0
Tomasz
Termin usługi: marzec 2020 

Jedna z lepszych decyzji w życiu

Kursy zawodowe

6.0
Asia
Termin usługi: marzec 2020 

Bardzo polecam. Ogrom wiedzy przekazywanej jasno, klarownie, ciekawie i z humorem. Przed kursem miałam zero styczności z pracą za barem, w czasie dwóch intensywnych dni nauczono mnie absolutnych podstaw, bardzo polecam startującym barmanom/barmankom.

Kursy zawodowe

6.0
Magda
Termin usługi: marzec 2020 

Serdecznie polecam każdemu . Świetna atmosfera, super prowadzący, który posiada ogromna wiedzę. Osobiście byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że w tak krótkim terminie można tak wiele się nauczyć. Pyszne drinki oraz wspaniali ludzie. Ten kurs naprawdę otwiera wiele możliwości w tym kierunku :)

Kursy zawodowe

6.0
Maciek
Termin usługi: luty 2020 

Niesamowity kurs! Idealnie nadaje się dla przyszłych barmanów, jak również dla pasjonatów. Daje mnóstwo praktycznych umiejętności i ogromną dawkę przydatnej teorii. Doświadczony prowadzący potrafi z humorem przekazać dużo przykładów i rad. Bardzo polecam !!!

Kursy zawodowe

6.0
Michał
Termin usługi: styczeń 2020 

Wspaniały kurs. Bardzo polecam

Kursy zawodowe

6.0
wiotom
Termin usługi: styczeń 2020 

Bardzo profesjonalne szkolenie prowadzone przez Pana Tomka. Dwa dni zajęć praktycznych prowadzonych w miłej atmosferze, zakończone egzaminem. Na szkoleniu prowadzący przekazuje również ogrom wiedzy teoretycznej wraz z materiałami w formie papierowej. Szczerze wszystkim polecam !!!

Kursy zawodowe

6.0
Paweł
Termin usługi: styczeń 2020 

Profesjonalny kurs barmański! Trzy dni intensywnego pakowania do głowy wiedzy teoretycznej, popartej sporą ilością praktyki. Co ważne, wszystko przedstawione w przystępny sposób ( więc kurs dla każdego). Polecam w 100%

Kursy zawodowe

6.0
Mateusz
Termin usługi: grudzień 2019 

Znakomite szkolenie, nadal jestem w szoku... Tomek, to strasznie pozytywny gość, widać, że pracuje z pasją. Potrafi nauczać. Materiały są bardzo bogate i opracowanie tego samemu pewnie zajęłoby z miesiąc... Wszyscy uczestnicy robią każdego z klasycznych drinków, pod okiem profesjonalisty. Jeśli chcesz zostać barmanem, to szkolenie jest obowiązkowe! Teraz, wiedząc, jak świetne jest to szkolenie, jestem w szoku, że cena jest tak niska. Polecam serdecznie

Kursy zawodowe

6.0
Wojciech
Termin usługi: listopad 2019 

Byłem na kursie baristycznym. Jeżeli się tym interesujesz, to musisz pójść!

Kursy zawodowe

6.0