Max Komfort - wyposażenie łazienek, płytki ceramiczne, obsługa inwestycji, wykonawstwo,

Max Komfort

Wybierz numer

58 668-03-99 660-740-807
m...@maxkomfort.eu pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 • Zdjęcie 1/20 - Max Komfort Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/20 - Max Komfort Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/20 - Max Komfort Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/20 - Max Komfort Gdynia +17 1
 

TV Filmy

prezentacja Florim stone
84

prezentacja Florim stone

Artykuły o nas

 • Grzejnik łazienkowy. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?
  Na rynku dostępnych jest wiele modeli grzejników łazienkowych o zróżnicowanych kształtach, w szerokiej gamie kolorystycznej, oferowanych przez różnych producentów. Jednak łazienki są bardziej wilgotne niż pozostałe pomieszczenia mieszkania lub domu, dlatego przy wyborze grzejnika powinniśmy kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale przede wszystkim ich podstawową funkcją, czyli optymalnym ogrzewaniem łazienki.
  13 listopada 2023 (19 opinii)
 • Myślisz, że to obraz? To mozaika!
  Architektura wnętrz jest dziedziną, która stale się rozwija i zmienia. Najlepszym tego przykładem są zmieniające się trendy w zakresie płytek ceramicznych i mozaik. A te w ostatnim czasie zachwycają kolorami, wzorami, formą i wielkością.
  15 września 2023 (4 opinie)
 • Materiały budowlane. Przerwane łańcuchy dostaw wpływają na ceny
  Część składników do produkcji materiałów budowlanych pochodzi z Ukrainy, nie ma do ich obecnie dostępu. Jednocześnie sankcje nakładane przez Zachód na Federację Rosyjską powodują niepewność na rynku walut, kapitału i surowców. Drożeje paliwo, odczuwalny jest odpływ pracowników z branży budowlanej. To wszystko przekłada się na rosnące ceny, co odczuwają również mieszkańcy Trójmiasta.
  14 marca 2022 (94 opinie)

O nas

Max Komfort jest firmą zajmującą się sprzedażą płytek ceramicznych, elementów wyposażenia łazienek i kompleksową realizacją inwestycji.
Kilkunastoletnie doświadczenie firmy Max Komfort we współpracy z wieloma znanymi włoskimi, hiszpańskimi i niemieckimi fabrykami umożliwia ogromną różnorodność projektów z użyciem oferowanych przez nas płytek ściennych i podłogowych. Płytek, które cechują się nie tylko trwałością i doskonałym wykonaniem, ale także wspaniałym i bogatym wzornictwem pozwalającym na osiągnięcie każdego zamierzonego efektu. Nowoczesny design, klasyczna elegancja – dbamy by nasza oferta spełniła każde oczekiwania i nie odbiegała od najwyższych światowych standardów oraz najnowszych trendów. Naszym głównym partnerem jest włoska grupa Florim, która od lat ma swoje pewne miejsce w światowej czołówce producentów płytek.
 
Nasza gdyńska siedziba przy ul. Chwaszczyńskiej 5 zapewni Państwu w pełni profesjonalne podejście i pozwoli na zapoznanie się z naszą szeroką ofertą. Współpracujemy z dużą grupą architektów starając się trafić w każdy gust i dopracowując każdą propozycję zgodnie z życzeniami Klienta. Nasze Biuro Obsługi Inwestycji zajmuje się rozwiązaniami technicznymi z zakresu płytek basenowych, technicznych oraz chemii budowlanej współpracując z inwestorami, architektami i firmami budowlanymi, które realizują obiekty mieszkalne, przemysłowe i użyteczności publicznej. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy otwarci na propozycje i gotowi do współpracy.