Max Komfort - wyposażenie łazienek, płytki ceramiczne, obsługa inwestycji, wykonawstwo,

Max Komfort

Wybierz numer

58 668-03-99 660-740-807
m...@maxkomfort.eu pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/20 - Max Komfort Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/20 - Max Komfort Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/20 - Max Komfort Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/20 - Max Komfort Gdynia +17 1
 

TV Filmy

prezentacja Florim stone 82

prezentacja Florim stone

O nas

Max Komfort jest firmą zajmującą się sprzedażą płytek ceramicznych, elementów wyposażenia łazienek i kompleksową realizacją inwestycji.
Kilkunastoletnie doświadczenie firmy Max Komfort we współpracy z wieloma znanymi włoskimi, hiszpańskimi i niemieckimi fabrykami umożliwia ogromną różnorodność projektów z użyciem oferowanych przez nas płytek ściennych i podłogowych. Płytek, które cechują się nie tylko trwałością i doskonałym wykonaniem, ale także wspaniałym i bogatym wzornictwem pozwalającym na osiągnięcie każdego zamierzonego efektu. Nowoczesny design, klasyczna elegancja – dbamy by nasza oferta spełniła każde oczekiwania i nie odbiegała od najwyższych światowych standardów oraz najnowszych trendów. Naszym głównym partnerem jest włoska grupa Florim, która od lat ma swoje pewne miejsce w światowej czołówce producentów płytek.
 
Nasza gdyńska siedziba przy ul. Chwaszczyńskiej 5 zapewni Państwu w pełni profesjonalne podejście i pozwoli na zapoznanie się z naszą szeroką ofertą. Współpracujemy z dużą grupą architektów starając się trafić w każdy gust i dopracowując każdą propozycję zgodnie z życzeniami Klienta. Nasze Biuro Obsługi Inwestycji zajmuje się rozwiązaniami technicznymi z zakresu płytek basenowych, technicznych oraz chemii budowlanej współpracując z inwestorami, architektami i firmami budowlanymi, które realizują obiekty mieszkalne, przemysłowe i użyteczności publicznej. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy otwarci na propozycje i gotowi do współpracy.