Maxi - żaluzje fasadowe, pergole tarasowe, markizy, rolety

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Maxi

Wybierz numer

58 580-50-02 661-285-990
m...@maxi.gdansk.pl pokaż
Otwarte do 13:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - Maxi Żukowo 4
  • Zdjęcie 2/14 - Maxi Żukowo 3
  • Zdjęcie 3/14 - Maxi Żukowo 2
  • Zdjęcie 4/14 - Maxi Żukowo +11 1
 

TV Filmy

MAXI
170

MAXI

O nas

Oferujemy nowoczesne systemy przeciwsłoneczne jak: żaluzje fasadowe, pergole tarasowe, markizy, rolety zewnętrzne, refleksole, system veranda, lamele stałe oraz ekskluzywne osłony wewnętrzne.
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie komfort, estetykę oraz luksus, a także do tych osób, które sięgają po wygodne oraz najnowocześniejsze rozwiązania i technologie na rynku systemów przeciwsłonecznych.

Jako firma MAXI od 20 lat zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem innowacyjnych systemów przeciwsłonecznych, zastępujących działanie klimatyzacji. Posiadamy zdolności organizacyjne pozwalające realizować nietypowe kontrakty. Bardzo ważna jest dla nas jakość świadczonych usług, dlatego stale rozwijamy nasze przedsiębiorstwo poprzez modyfikację produktów oraz szkoląc pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie podołać każdej realizacji.

Oceny (3)

mr
Termin usługi: lipiec 2023

Fantastyczna obsługa telefoniczna i w siedzibie Firmy, dokładny pomiar i szybki termin realizacji. Montaż markizy (krokwiowa, elektryczny napęd + dodatkowo ręczny) sprawny i bezproblemowy, całość transakcji od zakupu aż po montaż przebiegła fachowo i profesjonalnie.

Żaluzje, rolety i markizy

6.0
Piotr
Termin usługi: 08.2016

Skorzystalisny z oferty na markizę. Jakość produktu doskonała. Montaż też fachowy, mimo że nie był łatwy że względu na oporną ścianę budynku. Polecam tą firmę!

Żaluzje, rolety i markizy

5.6
D.
Termin usługi: maj 2011

Jestem bardzo zadowolona z zamontowanych przez firmę MAXI żaluzji fasadowych oraz markizy. Otrzymałam pomoc i doradztwo w zakresie nietypowego i utrudnionego montażu, w którym nie mogły mi pomóc inne firmy. Bardzo dobry kontakt z firmą na każdym etapie zamówienia. Montaż został wykonany starannie, profesjonalnie oraz bardzo sprawnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Sterowanie elektryczne jakie mi polecono nie budzi żadnych zastrzeżeń. Polecam

Żaluzje, rolety i markizy

6.0