Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne

Wybierz numer

58 710-17-62 609-505-693
r...@med-reh.com.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Gdynia 1
 

O nas

Zapraszamy do nowej lokalizacji: ul. Wendy 15; W ofercie: zabiegi rehabilitacyjne oraz konsultacje lekarzy specjalistów: chirurg ogólny i naczyniowy, dermatolodzy,endokrynolog,hematolog,kardiolog,lekarz rehabilitacji,neurolog,ortopedzi,reumatolog,usg
Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne "Med-Reh" powstało z myślą o kompleksowej opiece nad Pacjentem. Od 10 lat dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi medyczne spełniały najwyższe standardy i oczekiwania, a Pacjenci wracali do zdrowia w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów z dniem 01.01.2019 r. postanowiliśmy przenieść naszą siedzibę do nowoczesnego biurowca MAG (Morska Agencja Gdynia) przy ul. Tadeusza Wendy 15, rozszerzając tym samym dotychczasową działalność o nowe poradnie specjalistyczne, a także zwiększając standard świadczonych usług oraz ich dostępność.
W naszym Centrum mogą Państwo skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych (fizykoterapia, masaże, kinezyterapia, terapia manualna, kinesiotaping) świadczonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów oraz z konsultacji lekarzy specjalistów z zakresu: chirurgii ogólnej i naczyniowej, chorób wewnętrznych, dermatologii, endokrynologii, hematologii, kardiologii, neurologii, neurochirurgii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, rehabilitacji medycznej, reumatologii oraz usg narządu ruchu.
Nasi pacjenci cenią sobie nasze zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz niezwykle miłą i sympatyczną atmosferę.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami przynosi rewelacyjne efekty.

Oceny (71)

Gosia
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: październik 2019

Polecam z czystym sumieniem. Pelen profesjonalizm. Bardzo ladne wnetrzne.

Odpowiedź obiektu:

Pani Gosiu, bardzo dziękujemy za przesłanie opinii.

Pozdrawiamy,
Zespół Med-Reh

Rehabilitacja

6.0
Aleksandra
Termin usługi: listopad 2023

Profesjonalne i czysto.

Rehabilitacja

6.0
Artur
Termin usługi: październik 2023

Sprawnie szybko i w przestępnych terminach i cenach

Rehabilitacja

6.0
.
Termin usługi: październik 2023

profesjonalne podejście do pacjenta, z pełną empatią

Rehabilitacja

6.0
Anna
Termin usługi: sierpień 2023

Polecam gorąco. Profesjonalne podejście, skuteczna pomoc, wyjaśnienie wszystkiego tak, aby dla pacjenta było zrozumiałe.

Rehabilitacja

6.0
Mariusz
Termin usługi: marzec 2023

miła i kompetentna obsługa, jedyny problem to mało miejsc parkingowych należących do Med-Reh

Rehabilitacja

5.8
Wioletta Pawłowska
Termin usługi: kwiecień 2022

Bardzo miła atmosfera. Pani recepcjonistka uśmiechnięta z empatią . Sama wizyta bardzo długa i wnikliwa analiza.

Prywatne kliniki i spółdzielnie

6.0
Aneta
Termin usługi: lipiec 2021

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów fizjoterapii u pana Szymona,po każdej wizycie czuję kolejną poprawę ,efekty masaży są rewelacyjne ,przywracają radość życia z powodu przywrócenia sprawności w kolanie i ustąpienie dolegliwości

Rehabilitacja

5.5
Olga
Termin usługi: marzec 2021

polecam!!! Od wielu lat borykałam się z bólami kręgosłupa. Po pierwszych dwóch zabiegach, przespałam noc bez bólu pierwszy raz od co najmniej roku. Wspaniałe młode osoby, pełne życzliwości i serca, podchodzą do pacjenta z uśmiechem i pełnym profesjonalizmem! Miałam przyjemność pracować z dwoma fizjoterapeutkami: p. Martyną i p. Izą, obie polecam z całego serca!

Rehabilitacja

6.0
Krystyna Odorska
Termin usługi: grudzień 2020

Szczególne uznanie dla p. Moniki U, dzięki jej terapii manualnej mogę obracać głową i poruszać barkami. Jest to osoba niezwykle kompetentna, empatyczna i otwarta na pacjenta. Miałam już wiele podobnych zabiegów ale ten wykonany przez p. Monikę bije wszystkie na głowę! Polecam zabiegi, ja na pewno wrócę do p. Moniki.

Rehabilitacja

5.8
Grazyna F.
Termin usługi: październik 2019

Z usług med-rech korzystam juz od 10 lat i nigdy sie nie zawiodłam. Profesjonalizm , miła obsługa , bardzo dobrzy terapeuci. Terapeuci dokładnie wyjasniaja cel zabiegu , fachowo doradzają , nigdy sie nie zdarzyło zeby skrócili zabieg choc o minutke, zawsze dłuzej , do konca, profesjonalnie. Zawsze po takich zabiegach szybko wracałam do zdrowia . Miła i sympatyczna obsługa recepcji. Bardzo sie ciesze , ze mech red rozrzerzył znacznie zakres swoich usług - super lekarze , ktorych goraco polecam wszystkim!! Z zabiegów korzysta cała moja rodzina i wszyscy jestesmy bardzo zadowoleni. Dziekuje bardzo szczególnie Pani Ewelinie .

Rehabilitacja

6.0
Sebastian
Termin usługi: kwiecień 2019

Niebywałe miejsce! Mój powrót do sprawności zawdzięczam fizykoterapii prowadzonej przez Panią Matyldę. Do Med-Reh wszedłem kuśtykajac po solidnym złamaniu trojkostkowym, a wyszedłem po sesji terapii jako zdrowy, mobilny człowiek. Wyrazy wdzięczności i uznania dla takich profesjonalistówi! Polecam stosować się do zaleceń Pani Matyldy, włącznie z technikami kinezoterapii. Efekty przewyższają oczekiwania.

Odpowiedź obiektu:

Panie Sebastianie, bardzo dziękujemy za przesłanie opinii. Cieszymy się, że wraca Pan do zdrowia.

Pozdrawiamy,
Zespół Med-Reh

Rehabilitacja

6.0
Jarek
Termin usługi: kwiecień 2019

Trafiłem do Pani Emilii ze złożoną kontuzją uniemożliwiającą bieganie. Kilku poprzednich fizjoterapeutów rozkładało ręce. Ujęło mnie podejście do pacjenta i ogromne zaangażowanie. Po 10 zabiegach terapii manualnej wracam do biegania :-) Istotną część rehabilitacji stanowią indywidualnie dobrane ćwiczenia, które wspomagają proces leczenia, ale przede wszystkim pomogą zapobiegać kontuzjom w przyszłości. Szczerze polecam Panią Emilię, która dysponuje imponującą wiedzą i umiejętnościami oraz wkłada w tę pracę całe serce.

Odpowiedź obiektu:

Panie Jarku, bardzo dziękujemy za przesłanie opinii. Cieszymy się, że wraca Pan do zdrowia.

Pozdrawiamy,
Zespół Med-Reh

Rehabilitacja

6.0
Pacjent
Termin usługi: marzec 2019

Bardzo dobra i mila obsluga, nowe, czyste i zadbane pomieszczenia.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za przesłanie opinii.

Pozdrawiamy,
Zespół Med-Reh

Rehabilitacja

6.0
Patrycja
Termin usługi: marzec 2019

Od blisku dwóch lat leczyłam problemy z kręgosłupem u różnych specjalistów i dopiero dzięki pani Izie Doleckiej z Med-Reh odczuwam znaczną poprawę. Określiła jasną scieżkę badań i przyczyny, nie skupiając się tylko na skutkach jak to zwykle robią specjaliści. Ponadto pani Iza dysponuje szeroką wiedza z zakresu zdrowia i chętnie dzieli się nia z pacjentami. Oby takich fizjoterapeutów było więcej!

Odpowiedź obiektu:

Pani Patrycjo, bardzo dziękujemy za przesłanie opinii. Cieszymy się, że wraca Pani do zdrowia.

Pozdrawiamy,
Zespół Med-Reh

Rehabilitacja

5.5
Natalia
Termin usługi: luty 2019

Jestem bardzo zadowolona z 10 dniowej terapii.Czuje się o wiele lepiej oraz dowiedziałam się dużo o swojej wadzie postawy oraz o tym jak ćwiczyć aby sobie pomóc a nie szkodzic.Miejsce jest przyjazne, pięknie urządzone ,czyste więc chce się tam przebywać.Widac też że dużo osób korzysta z zabiegow- a pomimo to wszystko odbywa się punktualnie co świadczy o dużym szacunku dla klienta. Panie z recepcji zawsze uśmiechnięte i pomocne,szczególnie Pani Ewelina. Ogromne podziękowania dla fizjoterapeutów Pana Szymona i Pani Praksendy- profesjonalni w każdym calu, z ogromną wiedzą.Pozdrowienia dla całego zespołu.

Odpowiedź obiektu:

Pani Natalio bardzo dziękujemy za przesłanie opinii. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z terapii.

Pozdrawiamy,
Zespół Med-Reh

Rehabilitacja

5.7
Robert
Termin usługi: czerwiec 2018

Odbyłem rehabilitację w palcówce w Gdyni stawu barkowego, 20 zabiegów w okresie czerwiec - lipiec 2018 - super obsługa i zaangażowanie. Moim rehabilitantem była Pani Kasia Ostrowska, której bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem usatysfakcjonowany wynikiem zabiegów w 100% - wszystkim serdecznie polecam Panią Kasię oraz placówkę w Gdyni :)

Odpowiedź obiektu:

Panie Robercie, bardzo dziękujemy za przesłanie opinii.

Pozdrawiamy,
Zespół Med-Reh

Rehabilitacja

5.8
Zadowolona pacjentka
Termin usługi: czerwiec 2018

Polecam wszystkim! Krótkie terminy oczekiwania. Przyjazna atmosfera. Personel miły, uśmiechnięty, zaangażowany w problem pacjenta. Terapeuci wykwalifikowani, znają się na rzeczy. Dziękuję Panu Michałowi za świetną pracę , w kilka dni osiągnął więcej niż inny rehabilitant w kilka miesięcy. Był mega ból, ale poczucie humoru p. Michała w pełni go rekompensowało

Rehabilitacja

5.8
pacjent
Termin usługi: grudzień 2017

Polecam ten gabinet,dziękuję pani doktor za dobrze dobrane zabiegi. Były wykonane przez fizykoterapeutów bardzo profesjonalnie, przebywając w tym gabinecie odczułem również że załoga jest bardzo zgrana co dobrze wpłynęło na przebieg rehabilitacji.Szczególnie dziękuję pani Emilii za zaangażowanie w czasie prowadzanych ćwiczeń i wykonywanych masaży podczas których w pełni wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności. Pozdrawiam. ............

Rehabilitacja

6.0
Grażyna
Termin usługi: październik 2017

Bardzo polecam ze względu na skuteczne leczenie prowadzone przez zespół zaangażowanych fizjoterapeutów, którzy gwarantują profesjonalną i w moim przypadku skuteczną rehabilitację. Trafiłam tu z całym kompleksem dolegliwości bólowych i ograniczeń ruchowych z powodu schorzeń kręgosłupa i kilku stawów jednocześnie, a dzięki zespołowi Centrum jest to już przeszłością. Pragnę z całego serca podziękować całemu zespołowi za kompleksową rehabilitację i miłą atmosferę. Szczególne podziękowania składam Pani Emilce, której zastosowane w leczeniu techniki, profesjonalizm i zaangażowanie, w znaczący sposób przyczyniły się do tak radykalnej poprawy mojego zdrowia.

Rehabilitacja

6.0