Medella Fizjoterapia Masaż Ćwiczenia

Medella

Wybierz numer

500-824-155
m...@wp.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/4 - Medella Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Medella Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Medella Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Medella Gdańsk 1
 

TV Filmy

4

Medella Fizjoterapia Masaż ćwiczenia

O nas

Medella to miejsce, w którym pod opieka grupy specjalistów możesz zadbać o Swoje zdrowie i dobra formę. Kameralna atmosfera, kompleksowość usług, indywidualne podejście i nieustanny rozwój sprawia, że ​​przez lata zaufało nam wielu Pacjentów.
"Leczenie jest naszą pasją a zdrowie i dobra forma pacjentów najlepszą nagrodą"
 
 
Wierzymy w dotyk, który w połączeniu ze znajomością anatomii i świadomością, że nasza psychika i całe ciało są jednością ma ogromną moc naprawczą. Zwracamy też uwagę, że poprawa źle funkcjonującego, bolącego ciała jest procesem wymagającym współdziałania na linii Terapeuta-Pacjent, bo również w procesie trwającym latami nabieramy złych nawyków i ustawiamy nasze ciało w przeciążających pozycjach.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Jak można się umówić się na wizytę?
Na wizytę można umówić się telefonicznie dzwoniąc lub pisząc sms -500824155(od pon-pt 10-18), online- https://medellagdansk.nakiedy.pl/fix lub osobiście Ciasna 5b.
Czy prowadzicie rehabilitacje na NFZ?
Tak, prowadzimy rehabilitacje domowa na NFZ na terenie Gdańska (glownie Siedlce, Suchanino, Morena, Wrzeszcz, Nowy Port, Przymorze) dla osób z I grupą. Rejestracja i informacja 502306737
Ile trwa rehabilitacja?
W zależności od potrzeb najczęściej ok 60min

Oceny (16)

Agnieszka Myśliwczyk
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: listopad 2022

Jak Cię jeszcze nie boli - to jest najlepszy moment żeby zapukać do Medella. Trafiłam do Pani Ewy rok temu (2021). Pani Ewa była jedynym specjalistą fizjoterapii z którymi miałam możliwość rozmowy, który zgodził się "wyprostować" moje schorzenie ("potrzaskane" dyski) i olbrzymią wadę postawy. Trafiłam z bólem, którego już nie doświadczam, chociaż pracuję zdalnie. Nie wyobrażam sobie nie mieć cyklicznych wizyt fizjoterapeutycznych u Pani Ewy (podtrzymanie świetnego efektu rocznej pracy). A od miesiąca nie wyobrażam sobie nie uczestniczyć w coponiedziałkowych kameralnych (3 osoby) zajęciach fizjoterapeutycznych. Polecam bardzo!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za wspaniałą opinię, jest nam niezmiernie miło ,że możemy pomagać wam każdego dnia ☺️

Rehabilitacja

5.3
Jareczek
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo dobra Rehabilitacja, mnie i żonie panie bardzo pomogły, szczerze polecam, profesjonalna i miła obsługa.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za opinię. Jest nam ogromnie miło ,że dzięki naszej pracy poprawił się Wasz stan zdrowia . Dziękujemy ♥️

Rehabilitacja

5.8
Wioleta
Termin usługi: sierpień 2023  

Masaż u Pani Beaty to feeria wrażeń, korzystałam z usług masażystów nie raz, ale ten masaż to zupełnie inna bajka. Kto chce zażyć przyjemności koniecznie musi się wybrać

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za wspaniałą opinię. Cudowne, że tak wiele pozytywnych odczuć wywołał masaż relaksacyjny.
Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie ☺️

Salony masażu

6.0
Grzegorz
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo polecam wizyty u P.Beaty. Duża wiedza i ogromne zaangażowanie w proces leczenia. Przemiła atmosfera ,ale przedewszystkim efekt wizyty przerósł moje oczekiwania . Ból ,który towarzyszył mi od kilku miesięcy minął bezpowrotnie. Dziękuje .

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Panie Grzegorzu za opinię . Super ,że pozbył się Pan bólu .

Rehabilitacja

6.0
Dorota
Termin usługi: styczeń 2022  

Bardzo fachowe porady,konsultacje. Rewelacyjny profesjonalizm!Wielokrotnie korzystam razem z moimi przyjaciółmi i znajomymi.Bardzo polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię ☺️

Salony masażu

5.7
Marta
Termin usługi: listopad 2015

Do Pani Pauliny - fizjoterapuetki trafiłam z bólami kręgosłupa. Dzięki masażom oraz poleconym domowym ćwiczeniom ból minął. Sama Pani Paulina to bardzo kompetentna, wykształcona oraz sympatyczna osoba która ma fach w ręku. Mogę z czystym sumieniem polecić jej usługi!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy ☺️

Rehabilitacja

5.2
Marcin
Termin usługi: Lipiec2015

Rehabilitowałem sie po skręceniu kostki - super dobrane ćwiczenia i zakładanie tapow spowodowało szybki powrót do sprawności. Zmieniło sie tez moje nastawienie do wykonywania ćwiczeń i sposób ich wykonywania.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość ☺️

Rehabilitacja

6.0
Hania
Termin usługi: 12.2015

Szczerze polecam gabinet Medella. Naprawdę fajna atmosfera, pełen profesjonalizm i ciagle nowe pomysły na prowadzenie ćwiczeń Zdrowy Kręgosłup.

Rehabilitacja

5.8
Danuta Kwiatkowska
   

Od dwóch miesięcy korzystam z masażu u Pani Ewy Kozłowskiej. Na pierwszej wizycie nie mogłam nawet położyć się do zabiegu tak bolał mnie kręgosłup. Dzisiaj wybieram się na 13-ty zabieg i o bólu kręgosłupa już zapomniałam. Pani Ewa to świetny specjalista oraz bardzo miła i ciepła osoba. Szczerze polecam. Zakład mieści się w dogodnym punkcie dojazdu, zarówno dla zmotoryzowanych i tych co korzystaja ze środków publicznych.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię ♥️

Salony masażu

5.7
Anna
Termin usługi: 10.2015

Miałam bóle kręgosłupa ale dzięki terapiom i ćwiczeniom w Medelli nietylko nie mam bólu ale tez czuje ze mam mocniejsze mięśnie. Rehabilitacja na najwyższym poziomie z indywidualnym podejściem. Polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię ☺️

Rehabilitacja

5.7
Sławomir
Termin usługi: maj 2014

Polecam Medellę, profesjonalnie i miło.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy ☺️

Rehabilitacja

6.0
Marcin K.
Termin usługi: 09.03.2015

szczerze polecam zabiegi pani Ewy, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i świetny kontakt z pacjentem! wszystko odbywa się w przemiłej atmosferze, jednocześnie widzę, że zabiegi są naprawdę skuteczne. po prostu- ręce, które leczą:)

Rehabilitacja

5.3
Marta
Termin usługi: 27/08/2014

Gorąco polecam! Bardzo miła obsługa i profesjonalizm na każdym kroku. Jestem pod wrażeniem indywidualnego podejścia do pacjenta oraz wysokich kompetencji. Szczególnie dziękuję Pani Beacie za pomoc w powrocie do zdrowia i bardzo miłą atmosferę podczas zabiegów.

Rehabilitacja

6.0
mateusz
Termin usługi: 05.02.2015

Odbyłem rehabilitacje kolana po wypadku na rowerze. Medella poskładała mnie do kupy. Polecam serdecznie i pozdrawiam miłe Panie z Medelli.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię ♥️

Rehabilitacja

5.2
Karol
Termin usługi: 02.07.2012

Będąc lekarzem mogę szczególnie docenić umiejętności porozumiewania się z pacjentem, przebojowość, intuicję oraz witalność i energię bijącą od fizjoterapeutki Ewy Kozłowskiej. Zaimponowała mi nade wszystko swoją rozwagą i logiką podczas diagnostyki i następnie już samego leczenia mojego przypadku. Z racji wykonywanego zawodu jestem surowym krytykiem, ale kiedy trzeba umiem pochwalić, a ten konkretny przypadek zasługuje na wyróżnienie.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię

Rehabilitacja

5.2
Marcin
Termin usługi: 30.01.2009

Rehabilitacja

5.2