Medicover Dental Sense - Klinika Stomatologiczna

Medicover Dental Sense

Wybierz numer

58 717-48-88 692-400-630
i...@mydentalsense.com pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Medicover Dental Sense Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/12 - Medicover Dental Sense Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/12 - Medicover Dental Sense Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/12 - Medicover Dental Sense Gdańsk +9 1
 

O nas

Klinika Stomatologiczna Dental Sense w Gdańsku to najlepsi dentyści i najwyższe standardy usług stomatologicznych, w tym stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe, protetyka, stomatologia dziecięca i stomatologia estetyczna.

Oceny (6)

Jerzy Seroka
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2018

Korzystam z usług dental sense (Pani dr A. Gawdzik) - jestem wreszcie zadowolony z dentysty - po wielu latach poszukiwania fachowcy, który nie traktuje mnie jak idiotę do wydawania pieniędzy trafiłem na rzeczową, mądrą i profesjonalną dentystkę, która nie tylko leczy zęby ale i objaśnia co i dlaczego się dzieje. Ma świetne podejście zarówno do młodzieży jak i dorosłych, dlatego z całego serca polecam wizytę w tej poradni.

Stomatolodzy

6.0
Mieszkaniec Ostoi Myśłiwskiej
Termin usługi: wrzesień 2017

Jestem bardzo mile zaskoczony jakością jak i obsługo personelu . Gabinet na najwyższym standardzie jak centrum SPA Kawka, herbatka, podejście prawidłowe. Człowiek chociaż wie za co płaci. Dobra lokalizacja autobus, tramwaj obok centrum parking dla klientów. Miałem problem z kolanem zaproponowano mi zabiegi ćwiczeń Fizjoterapii gdzie bez wahania umówiłem się na wizytę. Dzisiaj jestem po tych ćwiczeniach bardzo przyjemna pani Barbara perfekcyjne podejście od strony medycznej i analiza ćwiczeń już czuje postępy. Polecam !!!!!

Stomatolodzy

6.0
Malgorzata
Termin usługi: lipiec 2017

Dzisiaj byłam pajetką tej kliniki i muszę przyznać, że zrobiła na mnie wielkie wrażenie. W niejednym gabinecie już byłam w kraju i za granicą ale takiej obsługi nie widziałam. Miła obsługa, sprzęt dentystyczny na najwyższym poziomie, lekarze z dużym doświadczeniem a szczególnie dr Adam Pióro i dr Łukasz Lassmann. Można przyznać XXII wiek. Poziom i atmosfera usługi, jaką chciałoby się częściej spotykać. W ocenie 0-6 daje 10 polecam Małgorzata

Stomatolodzy

6.0
Ida
Termin usługi: maj 2017

Super nowocześnie. Atmosfera świetna. Dla mnie relaks i zero stresu. Przemiła Pan doktor Łukasz i Pani asystent. Dobra kawka.☺ Na pewno wracam za tydzień.

Stomatolodzy

5.7
bart
Termin usługi: marzec 2017

Takiej kliniki jeszcze nie widzialem bo nie dość że maja sprzęt z kosmosu, nie pachnie jak u dentysty, nie wyglada jak u dentysty, to jeszcze wreszcie sie czuje ze dentysta ma czas zeby porzadnie zbadac. Nie wiedzialem do konca o co chodzi na poczatku bo bylem przyzwyczajony że od razu na fotel a tu przez polowe pierwszej wizyty nawet nie wiedzialem jak gabinet wyglada bo maja osobne pomieszczenie do rozmow z pacjentem i do - uwaga uwaga - sesji zdjeciowej :) jak patrze na metamorfozy z ich strony internetowej to rozumiem po co to studio zdjeciowe :D no i dentystki takie ładne ze chyba bede jadl wiecej slodzyczy :) mega mega fajnie !

Stomatolodzy

6.0
Aneta
Termin usługi: 14.11.2016

Nowoczesne wnętrze, przemiły i pomocny personel, profesjonalizm wyczuwalny na każdym kroku. Sprzęt z górnej półki i kompetentni lekarze. Aż nie chce się schodzić z fotela :) Polecam KAŻDEMU !!!

Stomatolodzy

6.0