Medicus agencja usług opiekuńczo - pielęgniarskich

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni

Medicus

Wybierz numer

503-650-903
m...@gmail.com pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/7 - Medicus Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Medicus Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Medicus Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Medicus Gdańsk +4 1
 

TV Filmy

Agencja usług opiekuńczo-pielęgniarskich Medicus
190

Agencja usług opiekuńczo-pielęgniarskich Medicus

O nas

Jesteśmy doskonałą alternatywą dla osób,które nie chcą spędzić życia w domu opieki,a z powodu podeszłego wieku lub złego stanu zdrowia nie radzą sobie samodzielnie.
My oferujemy im kompleksowa opiekę w ich własnym domu - na godz. lub z zamieszkaniem

MEDICUS - Agencja usług opiekuńczo - pielęgniarskich oferuje - opiekę na terenie Trójmiasta i Podhala ! / od Zakopanego do Nowego Targu /

Szanowni Państwo 
W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie - poszerzyliśmy naszą ofetę o usługi opieki z zamieszkaniem / opieki wytchnieniowej.


POSIADAMY DO WYNAJĘCIA KONCENTRATOR TLENU

Zapewniamy :
- poszpitalną opiekę nad chorym w domu pacjenta,
- pełen zakres usług pielęgniarskich wykonywany w domu podopiecznego,
- stałą lub dorywczą opiekę nad seniorem, niepełnosprawnym, chorym leżącym,
- opiekę nad chorym na terenie szpitala /w tym opiekę całodobową /
- pomoc w utrzymaniu higieny osobistej pacjenta oraz jego otoczenia,
- pomoc w zakupach,przygotowaniu posiłków, karmieniu,podawaniu leków,
- organizacja i pomoc w dotarciu do lekarza,na rehabilitacje,na spacer,
- rehabilitacja w domu pacjenta, ćwiczenia usprawniające,masaże,
- rehabilitacja po udarach, złamaniach itp.
- wizyty domowe psychiatry,neurologa,chirurga,

Zakres i ceny ustalamy indywidualnie z rodziną pacjenta.
Podpisujemy umowę na usługi opiekuńcze, wystawiamy faktury.

Pytania prosimy kierować na adres : medicus.opieka@gmail.com

Umowę wysyłamy na adres e-mail. 
W przeciągu dwóch dni od podpisania umowy - dajemy odpowiedź o możliwym terminie rozpoczęcia opieki. 


Szanowni Państwo z przyjemnością chciałabym poinformować że wydaliśmy już dwa numery Informatora MEDICUS w którym podaliśmy informacje niezbędne do opieki nad pacjentem w domu .
Zajmujemy się opieką w domu, oferujemy również prywatną opiekę medyczną podczas pobytu podopiecznego w szpitalu.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysyłanie CV.

Najczęściej zadawane pytania

Czy można do Państw przyjechać ?
Nie posiadamy biura do którego się przyjeżdża. Zazwyczaj podpisujemy umowę zdalnie .
Wystarczy wysłac do nas adres e-mail, wysyłamy wzór umowy którą należy wydrukować, wypełnić i jej podpisamny skan odesłać do nas.
W przeciągu 2-3 dni od otrzymania umowy daję odpowiedź czy mamy wolną opiekunkę.
Wtedy dopiero Państwo płaca za opiekę.
W szczególnych sytuacjach nasz przedstawiciel może przyjechać do domu podopiecznego i na miejscu podpisac umowę.
Czy płatność jest za cały miesiąc z góry ?
Nie. Płatność na początku umowy jest za 7 dni z góry. Kolejne wpłaty są za dwa tygodnie z góry. Oczywiście jeśli ktoś chce zrobić przelew za miesiąc z góry - my sie nie bronimy :-)
Czy pracują Państwo przez 7 dni w tygodniu ?
Tak. Oferujemy opiekę przez 7 dni w tygodniu i 24 godz na dobę.
Nasze opiekunki przyjmują zlecenia od 3 godz wzwyż podczas jednego spotkania np od 12 do 15. Oczywiście dłuższe zlecenia też przyjmujemy.
Pracujemy o każdej porze dnia, również wieczorem. Przyjmujemy zlecenia nocne - min na 8 godz. Pracujemy równiez w wekendy i święta.
Czy przychodzi tylko jedna opiekunka ?
Zazwyczaj przydzielamy jedną , stałą opiekunkę. Jednak jeśli zlecenie jest dłuższe lub jest rano 3 godz i wieczorem 3 godz - wtedy mogą przychodzić 2 opiekunki.
W razie urlopu lub choroby opiekunki - staramy się zapewnić zastępstwo.

Oceny (45)

rodzina A.
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2023

Współpracowaliśmy z Agencją Medicus niemal rok. Nad doborem opieki dla naszego ciężko chorego seniora czuwała od samego początku p. Magda Mystkowska. Oby każdy, kto szuka opieki dla kochanej bliskiej osoby, trafił w Medicusie na tę panią (obsługa opieki całodobowej z zamieszkaniem). Od pierwszego kontaktu cierpliwa, empatyczna i nastawiona na dokładne poznanie oczekiwań rodziny oraz sytuacji osoby wymagającej opieki. Nasz senior nie był najłatwiejszym w prowadzeniu pacjentem (neurologia). Pani Magda przez cały czas dawała nam odczuć, że chory jest najważniejszy i musi mieć zapewnioną jak najlepiej dopasowaną opiekę. Po dobraniu odpowiedniej opiekunki była zawsze otwarta na kontakt, bardzo nas wspierała i pocieszała w kryzysach. Przy ciężko chorym podopiecznym takie firmy jak Medicus czy dokładniej dobry, oddany koordynator - to największe wsparcie, jakiego można sobie życzyć. Rodzina jest odciążona z trudu poszukiwań i naturalnego poczucia niepewności co do osoby, która ma się stać zaufanym domownikiem. Pani Magda miała też ciepłe relacje z opiekunkami i widać było, że dba o ich komfort. Bardzo dziękujemy za pomoc i tyle troski.

Opieka nad osobami starszymi

5.6
Ewa
Termin usługi: lipiec 2023

Obecnie korzystam z uslug firmy Medicus i jestem bardzo zadowolona. Caly proces komunikacji przebiegl sprawnie i rzeczowo. Wszystkie wytyczne zostaly wziete pod uwage. Pania Asia, nasza opiekunka to niezwykle mila, empatyczna i doswiadczona osoba. Polecam!

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Darek
Termin usługi: luty 2023

Solidna rzetelna firma wykonuje usługi sprawnie i terminowo 7 dni w tygodniu zgodnie z umową. Właścicielka bardzo pomocna , a opiekunki sumienne. Korzystałem dwukrotnie z pomocy do opieki nad leżącą mamą

Opieka nad osobami starszymi

5.4
Lilianna
Termin usługi: luty 2023

Bardzo dobra opieka. Właścicielka Firmy pomogła mi natychmiast po tym jak poprosiłam, a sprawa była pilna. Opiekunka, która przychodziła była punktualna, pracowita, schludna i miła. Zawsze był łatwy bezpośredni kontakt z Firmą. Wszystkie usługi świadczone były na najwyższym poziomie. Opieka godna polecenia.

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Justyna
Termin usługi: styczeń 2023

Szybka bardzo reakcja na bardzo pilnie potrzebną pomoc, cudowna opiekunka.

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Lech
Termin usługi: listopad 2022

W ciągu 3 dni dostałem opiekunkę dla mojego ojca który wyszedł ze szpitala. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pani Danuty, ciepłej i profesjonalnej osoby. Kontakt z firmą, reprezentowaną przez panią Magdę był świetny. Bardzo polecam tę firmę.

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Rafał
Termin usługi: sierpień 2022

Gorąco i szczerze polecam! Korzystamy z usługi całodobowej opieki nad moją mamą, która po pobycie w szpitalu wróciła do domu w stanie leżącym i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni przede wszystkim z obecności niezwykłych Pań opiekunek, które z oddaniem, empatią, dużą wiedzą i doświadczeniem wykonują swoją pracę, ale również z kontaktu z koordynatorką Panią Magdą, która służy pomocą i dobrym słowem o każdej porze dnia i nocy i sprawia, że ze spokojem przechodzimy trudny czas.

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Anka i Karol
Termin usługi: maj 2022

Mieliśmy duży opór, aby zatrudnić opiekunkę do naszych rodziców, ponieważ baliśmy się, że nie zostanie to przez nich zaakceptowane. Ku naszemu zdziwieniu po pierwszych kilku dniach pomocy ze strony Medicusa, mama i tata są "wniebowzięci" towarzystwem i zaangażowaniem pani Natalii, która zaopiekowała się nimi. Pomaga w codziennych, domowych sprawach, szczególnie mojej mamie, która nie ma już tak siły, aby krzątać się cały dzień po domu. Wszystko poukładało się super i jesteśmy spokojni, że dziadkowie są w dobrych rękach. Polecam gorąco tę firmę, bo od początku zostaliśmy potraktowani profesjonalnie i empatycznie.

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Artur
Termin usługi: luty 2022

Polecam, sprawnie, fachowo, miło.

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Andrzej Z.
Termin usługi: styczeń 2022

Polecam firmę Medicus. Bardzo jestem zadowolony z usług tej firmy. Zawarliśmy umowę na usługi opiekuńcze z zamieszkaniem opiekunki u mojej Mamy, która przeszła w grudniu udar i potrzebowaliśmy jak najszybciej kogoś, kto nam pomoże. Otrzymaliśmy niezbędne informacje, dotyczące opieki nad osobą niepełnosprawną i bardzo doceniamy wszelką pomoc ze strony pań zajmujących się koordynacją umowy, jak i pani która zamieszkała z moją mamą i wspiera ją w codziennych czynnościach. Cieszę się, że trafiliśmy na tak profesjonalną i solidną firmę.

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Ania
Termin usługi: listopad 2021

profesjonalne podejście do podopiecznego, duża kultura osobista

Opieka nad osobami starszymi

5.8
Jakub S.
Termin usługi: październik 2021

Usługa profesjonalna i pełna empatii! Bardzo dobry kontakt! Polecam

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Anna Szkup Carlund
Termin usługi: październik 2021

Potrzebowala szybkiej pomocy do mamy , ktora po wyjsciu ze szpitala przestala chodzic image potrzebowala pomocy w zyciu codziennym. Sasiadka poinformowala mnie o Medicus- pomoc dostalam Juz po 3 dniach. Polecam Medicus!

Wizyty domowe

5.8
Kasia
Termin usługi: wrzesień 2021

Bardzo szybko i sprawnie otrzymałam pomoc dla mojej mamy. P. Jola, która do niej przychodzi profesjonalnie wykonuje potrzebne zabiegi higieniczne, jest bardzo empatyczna i pozytywnie nastawiona.

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Emilia K.
Termin usługi: kwiecień 2021

Po wielu przejściach z opiekunkami, trafiłam w końcu do firmy Medicus. Właścicielka zareagowała natychmiast i od ponad 1,5 roku przy naszym leżącym Seniorze pomaga nam fantastyczna Pani Ania. Nie mam słów, żeby opisać, jak bardzo jesteśmy Jej wdzięczni za nieocenioną pomoc, profesjonalizm, poczucie humoru i oddanie tej pracy. Przede wszystkim ma cudowny kontakt z Dziadkiem, któremu zapewnia maksimum komfortu i zawsze wywołuje u Niego uśmiech. Z czystym sumieniem polecam firmę Medicus, jeśli zależy Państwu na fachowej opiece, uśmiechu i życzliwości dla Waszego Seniora.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za Państwa opinię . Pan Mikołaj jest wdzięcznym pacjentem do którego chodzi się z przyjemnością.

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Zadowolona pacjentka
Termin usługi: kwiecień 2021

Polecam tą firme z calego serca . Bardzo dobra opieka.Usługi na najwyższym poziomie.

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Paj
Termin usługi: kwiecień 2021

Szybko i sprawnie załatwiona opieka nad prababcią, długo szukaliśmy i na razie jest pozytywnie, polecam

Opieka nad osobami starszymi

5.4
Przemek
Termin usługi: kwiecień 2021

Wszystko super. Dziękuję za opiękę

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Olga
Termin usługi: marzec 2021

Firma godna zaufania. Profesjonalizm, sprawny kontakt, dobrze wykonywana praca. W ciągu 3 dni zrobiono dla podopiecznej więcej niż poprzednia opiekunka w ciągu 3 lat. Polecam

Opieka nad osobami starszymi

6.0
Hanna
Termin usługi: październik 2020

Polecam Agencję Medicus wszystkim, którzy z uwagi na pracę zawodową nie mogą zapewnić całodziennej opieki leżącym i nie tylko, starszym rodzicom. Agencja zapewniła natychmiastową, fachową opiekę już w dniu powrotu ze szpitala, pomimo ciągłych zmian terminu wypisu mamy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z 3 miesięcznej opieki nad leżącą po wypadku 90 letnią mamą, a szczególnie z opieki Pani Agnieszki, za jej zaangażowanie, cierpliwość, podejście do pacjentki, uśmiech i serce oraz wielką pomoc przy postawieniu mamy na nogi.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za miłe słowa. Zawsze staramy się pomóc jak najszybciej. W razie potrzeby polecamy się na przyszłość.

Opieka nad osobami starszymi

5.8