Oceny (26)

Dorota Markiewicz-Kubik
Termin usługi: październik 2023 

Jestem mamą ucznia IV klasy LO Mental Arts i ogromie się cieszę, że mój syn ma okazję chodzić do tej szkoły od I klasy. Otwartość, kreatywne podejście, troska nauczycieli, możliwość wyboru różnorodnych zajęć rozwojowych, niestandardowe podejście do zajęć programowych, wsparcie tutorskie, wyjścia rozwojowe i wiele innych atrakcji powoduje, że szkoła jest wyborem nr 1. Największą nagrodą jest obserwacja syna i jego samorozwoju. Serdecznie polecam!

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Jarosław Weber
Termin usługi: październik 2023 

Nasi synowie są w Mental od początku jej istnienia. Dla nas rodziców, miarą skuteczności i potwierdzeniem realizacji założeń szkoły są nie tylko ich dobre wyniki w nauce i wszelkich egzaminach, ale także, a może przede wszystkim ich wszechstronny rozwój ,, mentalny . Otwartość , kreatywność , zrozumienie i wsparcie w momentach trudnych - tego wszystkiego doświadczają uczniowe Mental na codzień. Możliwości poszerzania wiedzy z ulubionych przedmiotów, brak napinki i pomoc w przebrnięciu przez te mniej dla ucznia priorytetowe, stawianie na mocne strony jednostki i współpracę w grupie - na takich wartościach bardzo nam zależało i tego doświadczamy przez przygody naszych synów w tej szkole. A przy tym kompetentna i uśmiechnięta kadra nauczycieli, która z sercem na dłoni otacza dzieciaki opieką i zaraża wiedzą. Tak powinna wyglądać szkoła przyszłości dla wszystkich! Pozdrawiam

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Sylwia
Termin usługi: październik 2023 

Jestem mama absolwenta MA oraz ucznia SP ! Jestem ogromnie wdzięczna za Mental Arts ! To Wspaniała Szkola - zarówno podstawowa jak i liceum . Zupełnie inna niż tradycyjne szkoły . Dlatego może wzbudzać odmienne odczucia dla osób, które przyzwyczajone sa tradycyjnego nauczania . Polecam z całego serca dzieciom , które chcą myśleć samodzielnie , oraz rodzicom szukających najlepszych rozwiązań edukacyjnych dla swoich pociech :))

Szkoły podstawowe

6.0
Sylwia Kłopotowska
Termin usługi: październik 2023 

Jesteśmy rodzicami dwóch córek uczęszczających do Mental Arts już drugi rok (szkoła podstawowa oraz liceum). Przeszliśmy naprawdę długą drogę w poszukiwaniu najlepszej placówki, ale dopiero w Mental Arts poczuliśmy, że nasze dzieci rzeczywiście (a nie tylko deklaratywnie) są podmiotem życzliwej uwagi nauczycieli i dobrze pojętej troski o ich dobrostan. Każdemu (często) zdesperowanemu rodzicowi, który pyta nas o opinię, zawsze i wszędzie mówimy, że Mental Arts to niezwykłe, przyjazne, unikalne wręcz miejsce, inspirujące swoich uczniów do śmiałego i kreatywnego rozwoju. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Szkole za ten pierwszy rok edukacji naszych córek i mamy nadzieję na dalszą tak owocną współpracę w kolejnych latach.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Anna - mama trójki uczniów szkoły Mental Arts
Termin usługi: wrzesień 2023 

Nasza przygoda ze szkołą Mental arts rozpoczęła się trzy lata temu. Tak bardzo byliśmy zadowoleni z edukacji naszej córki, że obecnie cała trójka naszych dzieci do niej uczęszcza. Jesteśmy z tą szkołą od początku i mamy przyjemność obserwować jej niesamowity rozwój. Jest to miejsce, w którym panuje serdeczna atmosfera. Edukacja jest na wysokim poziomie. Dzieci mają mnóstwo języków obcych do wyboru. Mogą wybierać sobie niektóre przedmioty dodatkowe i rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Uczniowie głównie pracują w szkole, aby w domu już mieć czas wolny. Rodzice nie muszą myśleć o dodatkowych korepetycjach poza szkołą. Wszelkie edukacyjne braki i potrzeby indywidualne są w niej realizowane. Mental Arts to nie tylko szkola, lecz miejsce, w którym nasze dzieci mogą odnaleźć swoje pasje, mogą liczyć na pomoc psychologa czy też toutora. Przede wszystkim jest to przestrzeń, w której nasze dzieci mogą się rozwijać, polubić naukę, z przyjemnością i zainteresowaniem czytać książki i chcieć sięgać po więcej! Gorąco polecam.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Anna Chmielewska mama ucznia LO (I klasa)
Termin usługi: wrzesień 2023 

Dla mnie Mental Arts to szkoła "elitarna", ale nie o zasobność portfela tu chodzi, a o jakość procesu edukacji. Zaopiekowanie się uczniem, jego indywidualnymi potrzebami i wsparcie w procesie nauki są dla mnie bezcenne. Dodatkowo dbałość o dobrą atmosferę w szkole, dobre relacje pomiędzy uczniami, nauczycielami, dbałość o bezpieczeństwo, tolerancję i poszanowanie drugiego człowieka wyróżniają tę szkołę. Trafiliśmy tu w zeszłym roku. Obawy były i to całkiem spore - zmiana tuż przed egzaminami ósmoklasisty, nowi koledzy, "nieznany" sposób nauczania. Dziś, będąc już w liceum wiemy, że to był dobry krok na drodze rozwoju syna, jego przyszłych umiejętności i kompetencji w dorosłym życiu. W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować kadrze nauczycielskiej i wszystkim pracownikom szkoły za fantastyczną pracę, a samą szkołę polecić szczególnie tym, ale których edukacja dzieci to nie ocena, a proces mądrego rozwoju.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Beata
Termin usługi: wrzesień 2023 

Nasza córka jest w drugiej klasie. Jest zachwycona przyjazną, wręcz rodzinną atmosferą szkoły, bogatym wyborem zajęć dodatkowych, życzliwym i wspierającym podejściem nauczycieli. Ma szanse rozwijać swoje zainteresowania, rownocześnie otrzymuje niezbędna pomoc w obszarach, z którymi radzi sobie gorzej, a przede wszystkim uczy się odpowiedzialności i samodzielności jeśli chodzi o organizację własnej pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Szkoły średnie

6.0
Tata ucznia LO
Termin usługi: wrzesień 2023 

Szkoła inna niż wszystkie. Jestem nauczycielem w publicznej placówce i mam porównanie działania szkoły systemowej i Mental Art. Jako rodzic jestem przede wszystkim zadowolony, że moje dziecko wolny czas po szkole pożytkuje na rozwijanie pasji i odpoczynek. Cała nauka zostaje w szkole, łącznie z odrabianiem lekcji pod opieką tutorów i specjalistów.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Angelika Pawlik
Termin usługi: wrzesień 2023 

Tak się rozpisałam , że się "nie zmieściłam " - zapraszam zatem na stronę Mental Arts - opinie https://www.facebook.com/SzkolaMentalArts/ Jestem na TAK !

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Mandarynka - Centrum Języków Azjatyckich
Termin usługi: wrzesień 2023 

Już drugi rok mamy przyjemność współpracować z Mental Arts w zakresie nauczania języków obcych. Przez ten czas MA dało się poznać jako szkoła przykładająca ogromną wagę do jakości nauczania, stawiająca potrzeby uczniów na pierwszym miejscu oraz nieustępliwa jeśli chodzi o metodykę nauczania spójną z ich ideami i założeniami. Zespół lektorski uczący w MA języków azjatyckich (j. chiński, j. koreański, j. japoński) to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem i ogromną pasją, wspierani przez Mandarynkę - najstarszą w Trójmieście szkołę języków azjatyckich. Obecnie uczymy już na dwóch poziomach zaawansowania, i mamy nadzieję nadal zwiększać ilość godzin językowych oraz zacieśniać współpracę w najbliższych latach.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Tomasz Pawlak
Termin usługi: wrzesień 2023 

Nasz syn jest wyczynowym sportowcem i w ubiegłym roku przeszedł do szkoły Mental Arts do 7 klasy. Kuba nie miał nigdy problemów z nauką jednak w trybie klasycznego nauczania widać było u stres i frustracje z uwagi na trudność pogodzenia sportu z nauką. W nowej przestrzeni odnalazł się błyskawicznie, szybko wrócił uśmiech i radość życia, ma okazje intensywnie trenować i poszerzać wiedzę w obszarach swoich pasji naukowych. Kadra nauczycielska jest wybitna, uważnie dobierana, ludzie z pasją, lubiący dzieci i nielinearnie poszukujący najlepszych dróg kontaktu i rozwoju swoich podopiecznych. Szkoła w nietuzinkowy sposób rozwija samodzielność swoich uczniów, którzy mają wpływ na plan lekcji pod kątem swoich zainteresowań. Wysokich lotów praca psychologów i tutorów, zarządzanie na najwyższym poziomie, bardzo polecam. Dodatkowo Pani Ola to skarb wychowawczyni, dusza człowiek, z mądrze przekazywanymi oczekiwaniami i wysokim poziomem empatii.

Szkoły podstawowe

6.0
Maria Gordon-Sulik
Termin usługi: wrzesień 2023 

Nasze dziecko jest uczniem Mental Arts od samego początku 7 klasa SP, obecnie jest w I LO. Jesteśmy bardzo zadowoleni widząc jak jest szczęśliwa każdego dnia, jak uwielbia chodzić do szkoły, jak się rozwija, jak czuje się tam zaopiekowana (wspierana) w każdym aspekcie. Dzieci nie są jednak prowadzone za rączkę, daje się im możliwości wyboru, relacja oparta jest na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności. To ile dziecko skorzysta w tej szkole w dużej mierze zależy od niego samego, nikt nikogo do niczego nie zmusza, w zamian motywuje i pobudza. Córka radzi sobie świetnie w nauce, nigdy nie było mowy o korepetycjach, w przypadku jakichkolwiek trudności szkoła oferuje pomoc w czasie indywidualnych spotkań z nauczycielami przedmiotu. Uczniowie są traktowani z szacunkiem, relacje z nauczycielami są partnerskie, tutor w profesjonalny sposób wspiera dziecko w rozwijaniu swoich zainteresowań i pasji, które można tu realizować w szerokim zakresie (ogromny wybór cykli ciekawych warsztatów). Dyrekcja i kadra to ludzie profesjonalnie przygotowani, energiczni, pełni pasji, zaangażowani, uśmiechnięci! Oni uwielbiają młodzież i w każdym dzieciaku widzą potencjał. Polecam każdemu dzieciakowi.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Iwona M ( mama ucznia szkoły podstawowej)
Termin usługi: wrzesień 2023 

Szkola podstawowa Mental Arts to miejsce, które zasługuje na najwyższe pochwały. Dyrektor tej szkoły jest prawdziwym liderem, który kieruje nią z pasją i zaangażowaniem. Zawsze z uśmiechem wita uczniów i chętnie rozmawia oraz z nimi żartuje. Widzę, że pod jego kierownictwem szkoła kwitnie, a atmosfera jest pełna pozytywnej energii i oby tak dalej. Mój syn codziennie kończąc zajęcia nie chce z niej wychodzić ! Jesteśmy w tej szkole od samego początku i moim zdaniem jest to najlepsza szkoła jaka powstała w Trójmieście. To, co wyróżnia Mental Arts, to unikalne podejście do edukacji, które stawia na rozwijanie umiejętności, kreatywności i samodzielności uczniów i co najważniejsze bez stresu. Jestem pod wrażeniem zaangażowania nauczycieli, którzy wkładają całe swoje serca aby dzieci chłonęły wiedzę z radością i zainteresowaniem, co widać każdego dnia. Polecam Mental Arts wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca, gdzie edukacja idzie w parze z rozwojem osobistym !

Szkoły podstawowe

6.0
Marta (mama ucznia LO )
Termin usługi: wrzesień 2023 

Każdego dnia dziękuję za szkołę Mental Arts. To miejsce jest spełnieniem moich edukacyjnych marzeń dla własnego dziecka - szkoła, która pomaga uczniom wzrastać, poszerza ich kompetencje, wspiera, dodaje pewności siebie, dmucha w skrzydła, rozwija, przygotowuje do życia. Wysoki poziom nauczania, rzetelni nauczyciele, kompetentny dyrektor, empatia, sprawna komunikacja. Co ważne - tolerancja i akceptacja - każdy jest i może być sobą. Świetna organizacja przestrzeni do nauki i odrabiania lekcji, tzw co-working, mnóstwo zajęć dodatkowych, szeroki wachlarz zajęć sportowych, wycieczki krajowe i zagraniczne - nie starczy miejsca by wiemieniać ile dobra dzieje się w tej szkole. Syn zaczął 3. rok nauki w Mental - to jak rozwinął skrzydła przez ten czas utwierdza mnie w przekonaniu, że wybór tej szkoły był najwłaściwszym wyborem. Polecam każdemu rodzicowi, który szuka dla swojego dziecka doskonałego miejsca do edukacji i oczekuje od szkoły czegoś więcej.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Edyta
Termin usługi: wrzesień 2023 

Szkoła przyjazna uczniom i nauczycielom. Nowoczesne podejście do edukacji. Wspaniała opieka psychologiczna. Różnorodność w wyborze zajęć. Kadra z sercem na dłoni.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Małgosia Bielanik
Termin usługi: wrzesień 2023 

Córka przeszła do szkoły Mental Arts w połowie roku szkolnego, po dwóch tygodniach pani od korepetycji która była potrzebna w szkole państwowej stwierdziła że jest niepotrzebna. Martynka wszystko umie, pamięta z lekcji ogarnia tematy. Niestety w szkole państwowej była bardzo zestresowana i miała duże problemy. W szkole Mental Arts podejście indywidualne do ucznia, dziecko się otwarło, chodzi zadowolona do szkoły i uczęszcza na wiele zajęć dodatkowych i daje radę. Syn zaczął w tym roku liceum i jedno stwierdzenie jakie w pierwszym tygodniu usłyszałam to" traktują nas jak ludzi". Patryk w państwowej szkole nie mógł rozwijać swoich pasji. Obecnie w Mental Arts historia i zajęcia dodatkowe z tematyki historycznej są jego "konikiem" Kadra nauczycielska w Mental Arts jest naprawdę najlepsza, są nastawieni na dobro ucznia a nie byle opchnąć materiał. Gorąco polecam szkołę Mental Arts!!!

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Katarzyna Prokopowicz
Termin usługi: wrzesień 2023 

Moje dzieci zachwycone szkołą, bardzo chcą tam chodzić i zdobywać nowe umiejętności. Duży wybór zajęć dodatkowych, korepetycji i wsparcie psychologiczne - wszystko na miejscu. Wspaniała, wykształcona i uśmiechnięta kadra, która widać gołym okiem że kocha swoją pracę. Dzieci są szczęśliwe, zaopiekowane, rozwijają swoje pasje w empatycznym i przyjaznym otoczeniu. Otwarta i szczera komunikacja z dyrekcją. Dla mnie same plusy. Wszystkie wartości, którymi kieruje się szkoła są wartościami naszej rodziny. Polecamy bardzo

Szkoły podstawowe

6.0
Zaniepokojona matka
Termin usługi: wrzesień 2023 

Szkoła bardzo efektowna, ale mało efektywna. Na plus dwoch może trzech psychologów ze świetnym kontaktem z dziećmi i paru wybitni nauczyciele przedmiotów wiodących i to by było na tyle. W szkole jest coraz więcej studentów i stażystów bez doświadczenia - ze względu na kłopoty finansowe. Przez oceny można się właściwie przesliznac, dyrektor bardzo dużo obiecuje ale malo robi. Obraza sie na krytykę. Nie trzyma godzin spotkan, traktuje jak powietrze - uruchamia die jak chodzi o pieniądze. Obiecuje TUS których nie dotrzymuje (...) W szkole nauczanych jest niby sporo języków jednak w praktyce na jako takim poziomie są może dwa (w tym polski) reszta to tanie efekciarstwo i marketing co podobno jest najważniejszy. Wycieczki wcale nie są finansowane przez szkole a oczekuje się spektakularnych pieniędzy na wyjazd za granice. Warsztaty są i owszem ale to zapychacze dnia z reszta cześć jest cały czas w zeszłym roku odwoływania. Cześć osób nie zdała matury w tym roku a niby zdawnosc to 100%, wysokie Czesne kompletnie nie odzwierciedla jakości której można by było chci

Szkolnictwo prywatne i społeczne

2.0
Piotrek
Termin usługi: sierpień 2023 

Skończyłem tą szkołę i bardzo polecam :)

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Piotr
Termin usługi: maj 2023 

Z plusow to pelne pasji i zaangazowania grono pedagogiczne oraz szeroka oferta zajec pozalekcyjnych. To naprawde pomaga w przyswojeniu materialu, ale tez rozwijaniu przez uczniow swoich wlasnych zainteresowan. A rodzice nie musza ich dowozic na korepetycje i zajecia dodatkowe ;-)

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0