MerMar - Osuszanie po zalaniu, Lokalizacja wycieków

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

MerMar

Wybierz numer

531-530-906
s...@mermar.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/26 - MerMar Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/26 - MerMar Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/26 - MerMar Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/26 - MerMar Gdańsk +23 1
 

TV Filmy

11

Osuszanie izolacji

Artykuły o nas

O nas

Od lat zajmujemy osuszaniem na terenie całego Województwa Pomorskiego. Jesteśmy jednym z wiodących firm w kraju. Zapewniamy bezpłatne oględziny oraz oferujemy pomoc prawną w razie potrzeby. Także jesteśmy Oficjalnym Partnerem firmy Warta.

Specjalnością firmy MerMar jest osuszanie:
- po pożarze (prowadzonej akcji ratunkowej)
- po powodzi
- po gwałtownych ulewach
- po awarii instalacji wodnej lub kanalizacyjnej w budynkach i mieszkaniach
- po awarii centralnego ogrzewania
- po każdym  zalaniu niezależnie od przyczyny
Osuszamy: budynki mieszkalne, garaże jedno i wielostanowiskowe, domy jednorodzinne, obiekty przemysłowe, biura, hotele i wiele innych obiektów.

Za Ciebie załatwimy wszystkie formalności z ubezpieczycielem a także zwrot za prąd za okres zużyty w czasie osuszania.

Akceptujemy rozliczenie gotówkowe oraz bezgotówkowe.

Nasi specjaliści są gotowi by Ci pomóc natychmiast.
Skontaktuj się z nami jak najszybciej!
 

Najczęściej zadawane pytania

Miałam zalanie przez sąsiada z góry. Co mogę zrobić żeby osuszyć moje mieszkanie?
Jeśli w skutku zalania zostały namoknięte sufit i ściany to będziemy musieli zastosować wentylator oraz osuszacz kondensacyjny. W przypadku zabudowy k-g w zależności od stopnia zalania albo trzeba będzie zrobić otwory rewizyjne w zabudowie albo zdemontować w całości. Wszystko zależy od stopnia zalania.
W łazience pękł trójnik pod podłoga i zalało całą izolacji.Co mam zrobić ?
W przypadku zalania izolacji sprawa wymaga profesjonalnego podejścia oraz specjalistycznego sprzętu. Firma Mermar posiada odpowiedni sprzęt oraz kwalifikacje żeby wykonać podobne roboty. W przypadku zalania podposadzkowego trzeba będzie wykonać odpowiednie otwory w podłodze oraz podłączyć pompy które wypompują całą wodę z pod podłogi oraz wysuszą całą izolacje. Jednocześnie osuszając izolacje należy osuszyć ściany. Po zakończeniu całego procesu osuszania należy zrobić ozonowanie w celu zabicia patogenów, grzybów i bakterii które zalegają pod posadzką.
Mam polisę w firmie ubezpieczeniowej. Jak mogę skorzystac z tego w przypadku szkody?
Firma Mermar w przypadku posiadanej polisy przez poszkodowanego oferuje możliwość rozliczania szkody w formie bezgotówkowej. Jedynym warunkiem to ważna polisa oraz zapis w polisie, ze pokrywa szkody po zalaniu.
W przypadku rozliczenia bezgotówkowego poszkodowany nic nie płaci za usługę a nasza firma sama rozliczy pracę, którą wykonaliśmy na podstawie końcowego protokołu oraz faktury VAT.
Także istnieje możliwość rozliczenia się w formie gotówkowej w przypadku braku polisy oraz prywatnego zlecenia przez klienta.
Skąd mogę wiedzieć, że mieszkanie jest suche po zakończeniu osuszania?
W czasie osuszania nasi monterzy wykonują pomiary wilgotności co 7 dni profesjonalnymi miernikami budowlanymi, które posiadają właściwe certyfikaty CE a wyniki pomiarów są fotografowane. Po osiągnięciu właściwych pomiarów kończymy prace osuszania a cała dokumentacja jest przekazywana do odpowiedniej osoby która zamieszcza całą informacje w końcowym protokole wykonanych prac łącznie ze zdjęciami pomiarów oraz opisem wykonanych prac.
Po oględzinach rzeczoznawcy otrzymałam 200 zł na konto od ubezpieczyciela.
Jest to normalna praktyka stosowana przez firmy ubezpieczeniowe. Zazwyczaj ubezpieczyciel przekazuje minimalną kwotę na konto poszkodowanego. Jest to kwota na rozpoczęcie jakichkolwiek prac. Polityka firm ubezpieczeniowych polega na tym, że poszkodowany ma naprawić szkodę z własnej kieszeni potem wysłać rachunki i faktury za wykonaną prace wraz ze zdjęciami a potem dopłaca do kwoty bezspornej. Dlatego firma Mermar stosuje zasadę rozliczenia bezgotówkowego żeby klient nie musiał płacić za nasza usługę z własnej kieszeni.

Oceny (4)

Mikołaj Dreczka
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2020

Znalazłem firmę Mermar w internecie. Panowie przyjechali tego samego dnia na pomiary, wszystko wytłumaczyli co będzie zrobione. Wyjaśnili kwestie rozliczenia bezgotówkowego z ubezpieczycielem ( byłem mile zaskoczony ponieważ nawet nie wiedziałem, ze można się rozliczyć bezpośrednio za zalanie z ubezpieczycielem). Jestem bardzo zadowolony z jakości usług i podejścia Mermar do sprawy. Bardzo szybko reagowali na każde wydarzenie. I osuszyli moje mieszkanie w bardzo krótkim możliwym czasie. Panowie pozdrawiam was i życzę wam powodzenia.

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Eliasz S.
Termin usługi: kwiecień 2020

Panowie bardzo profesjonalni i słowni. Montaż następnego dnia tak jak obiecali. Sami rozliczyli fakturę z ubezpieczycielem. Bardzo fajna firma.Polecam z czystym sumieniem.

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Krystyna P.
Termin usługi: marzec 2020

Z czystym sumieniem polecam każdemu! Profesjonalizm, terminowość i rzetelność! Po skontaktowaniu się z firmą już na drugi dzień był pracownik aby zobaczyć zalanie i zrobić pomiary. Nie było problemu z dostosowaniem się do moich godzin pracy. Oczywiście rozliczenie było bezgotówkowe i to firma sama załatwiała wszystkie formalności. Polecam każdemu!

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Jola D.
Termin usługi: wrzesień 2019

Miałam zalanie przez rozszczelnienie w łazience. Znalazłam firmę Mermar w internecie. Po skontaktowaniu się z firma tego samego dnia podjechał pracownik a wieczorem miałam montaż maszyn. Bardzo profesjonalna obsługa. Mieszkanie osuszyli dość szybko. Firma ma bardzo dobry sprzęt i to mi się spodobało. Nawet nie wiedziałam ze można rozliczyć szkodę w formie bezgotówkowej ale Mermar zrobił to. Bardzo polecam.

Osuszanie i odgrzybianie

6.0