Mexicaga

Mexicaga

Wybierz numer

797-112-826
b...@outlook.com pokaż
  • Zdjęcie 1/4 - Mexicaga Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Mexicaga Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Mexicaga Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Mexicaga Gdańsk 1
 

O nas

Jeżeli kuchnia meksykańska to oczywiści Taco. Obok burito to najpopularniejsze danie w Meksyku. Podstawa to kukurydziana tortilla, w którą zawija się mięso wołowe, fasole, pomidory cebulę i chilli.

Oceny (8)

Aga
Termin usługi: październik 2023   

Świetne jedzenie zwłaszza paikntme papryczki jalapenio slasy przepyszne wszytko świeże . Obsługa super bardzo poocna wszytko starannie wyjaśnia.

Restauracje

6.0
aga
Termin usługi: czerwiec 2023   

uwielbiam to miejsce. Kameralne z przemiła obsługą. Serwują ślicznie podaną Margharitę. Salsa mango wymiata!

Restauracje

6.0
Ania
Termin usługi: luty 2023   

Przytulne i piękne miejsce. Smaczne jedzenie. Miła obsługa. Przystępne ceny. Bardzo polecam.

Restauracje

6.0
Fan papryczek jalapeno
Termin usługi: styczeń 2023   

Jestem ogromnym zwolennikiem papryczek jalapeno z serem, więc przede wszystkim z uwagi na ta pozycję skorzystałem z oferty restauracji. Zamówiłem kilka pozycji. Pikantne skrzydełka, taco z wołowiną - bardzo smaczne, ale jalapeno z serem to pomyłka. W menu nie ma informacji o tym, że są nadziewane cheddarem, więc od razu wiedziałem, że będzie to najpewniej zwykły najtańszy ser. I faktycznie tak jest w rzeczywistości. Przede wszystkim papryczki jest tylko niewielka ilość, która nie jest ani trochę ostra. To danie to raczej panierka nadziewana kawałkiem marynowanej łagodnej papryczki z wyrobem seropodobnym. Nie polecam tej pozycji i sam także więcej jej nie zamówię. Uważam, że sprzedaż takiego dania pod nazwą "papryczki jalapeno z serem" to jest zwyczajne naciąganie klientów.

Odpowiedź obiektu:

Witam
Z Pana opisów wynika że otrzymał Pan łagodne papryczki obecnie w ofercie mamy dwa rodzaje łagodne i pikantne. Ze względu na fakt że goście mają różny gust i różne potrzeby zmodyfikowaliśmy naszą ofertę. Jesteśmy w trakcie zmiany w menu a wiedz przy następnej wizycie bardzo proszę zaznaczyć że życzy Pan sobie pikantne papryczki. w naszej restauracji są fani obydwu wersji i napisanie w komentarzu że "naciągamy klientów" jest bardzo krzywdzące i obraża zwolenników łagodnej wersji. Jeżeli chodzi o kwestie sera używamy ser Cheddar. Pozdrawiam

Restauracje

4.5
Michał
Termin usługi: listopad 2022   

Przepyszne jedzenie, miła obsługa! Ostatnio byliśmy w restauracji na rodzinnym obiedzie, a już dziś zamówiliśmy catering na domówkę! Gorąco polecam wszystkim wielbicielom kuchni meksykańskiej.

Odpowiedź obiektu:

Jestem ogromnie wdzięczna za Pana opinię i że moglismy was goscic w naszej restauracji. Pozdrawiam

Restauracje

5.8
Deepanshu chhabra
Termin usługi: czerwiec 2022   

I'm a huge fan of Mexican food and that one was probably most worth it place in the entire Tri-city. great range of spicyness and overall nice place

Restauracje

6.0
Kamila
Termin usługi: kwiecień 2022   

Pyszne Tacos z wołowina. Wszytko świeże i idealnie doprawione . Lokal bardzo klimatyczny poLecam

Restauracje

6.0
Krzysztof
Termin usługi: kwiecień 2022   

Jadłem dwukrotnie, burito z szarpaną wołowiną rozpływa się w ustach,

Restauracje

6.0