Mini Świat Sopot

Mini Świat Sopot

Wybierz numer

510-741-523
s...@miniswiat.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Mini Świat Sopot Sopot 4
  • Zdjęcie 2/15 - Mini Świat Sopot Sopot 3
  • Zdjęcie 3/15 - Mini Świat Sopot Sopot 2
  • Zdjęcie 4/15 - Mini Świat Sopot Sopot +12 1
 

O nas

To wyjątkowe miejsce, w którym dzieci przenoszą się do świata swojej nieograniczonej wyobraźni. Rodzice mogą osobiście wziąć udział w zabawie albo pozostać w roli obserwatora, popijać pyszną kawę w przytulnej kawiarni.
To wyjątkowe miejsce, w którym dzieci przenoszą się do świata swojej nieograniczonej wyobraźni, a dorośli wracają myślami do swojego dzieciństwa. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń urządzona została na zasadzie makiety przytulnego miasteczka, gdzie każdy może wcielić się w wymarzoną rolę wykorzystując do tego miniaturowe domki oraz liczne akcesoria. Rodzice stają się tutaj widzami cudownego spektaklu odgrywanego przez dzieci, w którym mogą osobiście wziąć udział albo pozostając w roli obserwatora, popijać pyszną kawę w przytulnej kawiarni.

Mini Świat Sopot to rozwijająca przestrzeń, w której dzieci wraz z rodzicami mogą wspólnie bawić się i poznawać świat w miejscu stworzonym z myślą o potrzebach najmłodszych.
Nie zapomnieliśmy też o strefie kawiarnianej, w której na małych i dużych czeka pyszne menu. Przytulna kawiarnia i przestronna sala zabaw umożliwia organizację niezapomnianych urodzin.
 
Zabawa fizyczna nie jest jedynym rodzajem zabawy, jaki sprzyja rozwojowi dzieci. Niezwykle istotne jest również zachęcenie dziecka do budowania relacji w określonych środowiskach i sytuacjach. Taką możliwość daje zabawa „w odgrywanie ról”.
Specjalnie w tym celu stworzyliśmy mini miasteczko, w którym dzieci mogą wcielać się w przedstawicieli różnych zawodów. Policjant, strażak, mechanik, lekarz czy fryzjer… Ogranicza nas tylko wyobraźnia!
 
Stawiamy na jakość produktu. Większość sprzętów i zabawek jest wyjątkowa i wykonana z drewna, starannie wyszukana spośród wielu innych produktów. W naszej bawialni znajdziecie wiele wspaniałych i pięknych zabawek.
Mini Świat umożliwia również wspieranie integracji sensorycznej. Jeden z domków stanowi jednocześnie pokoik sensoryczny, w którym dzieci mogą doświadczyć różnorodnych doznań i zjawisk za pomocą zmysłu wzroku i dotyku. Na całej przestrzeni sali zabaw znajdują się panele sensoryczne o różnej fakturze wspierające i pobudzające rozwój zmysłów.

Oceny (2)

Agnieszka
Termin usługi: maj 2022

Dzień dobry, Chciałbym podziękować za organizację urodzin córki. Wszystkie dzieci były mega szczęśliwe więc i rodzice też. Uśmiechy na buziach dzieci są najlepszą rekomendacją. Dziękuję.

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Tomasz
Termin usługi: lipiec 2020

Przytulnie, czysto, miła obsługa, ale najważniejsze że dzieciaki miały wielką frajdę.

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0