Ministerstwo Magii Gdańsk

Ministerstwo Magii Gdańsk

Wybierz numer

533-986-444
m...@gmail.com pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
 • Zdjęcie 1/13 - Ministerstwo Magii Gdańsk Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/13 - Ministerstwo Magii Gdańsk Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/13 - Ministerstwo Magii Gdańsk Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/13 - Ministerstwo Magii Gdańsk Gdańsk +10 1
 

Imprezy

 • spotkanie , warsztaty , pokaz
  mar 16-17
  sobota - niedziela, g. 12:00 - 19:00
  Gdańsk, Ministerstwo Magii
  bilety 44 zł
  Warsztaty z Sowami

O nas

Troje przyjaciół od lat marzyło o świecie pełnym magii, powtarzając, że wszystko jest możliwe - wystarczy uwierzyć w ... Magię! Dziś tworzą fantastyczną miejscówkę, taką, w której będzie można smacznie zjeść, spędzić magicznie czas czy wziąć udział w czarodziejskich lekcjach magii. Miejsce pełne magii i cudownych emocji! To miejsce, które warto odwiedzić w Trójmieście! Widzimy się niebawem..
 

Oceny (5)

Remik
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2024   

Desery smakują tak jak wyglądają a może i lepiej. Wystrój, widać sporo włożonej pracy, zwłaszcza nad detalami. To najlepszy potterowy lokal, w jakim byłem, a odwiedziłem w Polsce 6. Motyw z kociołkiem czy Martą w łazience genialny. Obsługa też tu robi robotę wprowadzając nas w klimat.

Restauracje

6.0
Werka
Termin usługi: luty 2024   

Niepowtarzalne miejsce, z mega tematem przewodnim jakim jest Harry Potter. Jedzenie bardzo dobre, jakos obsługi na najwyższym poziomie. Do tego wiele atrakcji dodatkowych, ale to już nie zdradzę. Gorąco polecam dla całych rodzin. Brakowało mi takiego miejsca w Trójmieście.

Restauracje

6.0
Gdańszczanin
Termin usługi: luty 2024   

Cudowne miejsce, świetne jedzonko

Restauracje

6.0
Czarodziejka
Termin usługi: luty 2024   

WOW, magiczne miejsce od wejścia miałam wrażenie, ze jestem w innym świecie. Smaczne jedzenie, dosc spory wybór. Do tego na każdym kroku fajne elementy z Harrego. Łazienka - sztos! No i motyw z rzucaniem zaklęcia obłęd. Aaa i te babeczki z przydziałem do domu rewelacja.

Restauracje

5.6
Pablo
Termin usługi: grudzień 2023   

Nie jest źle, ale jest niedosyt... Lokal póki co na 1 raz. Plusy: wystrój, kociołek z suchym lodem, desery. Bez wyróżnienia: jedzenie, obsługa. Minus: ceny. Jedzenie nie powala, ale nie powiem, żeby było niedobre - jest ok. Biorąc pod uwagę ceny to mogłoby być lepiej. Desery na pewno ładne i smaczne. Brakuje mi czegoś co mnie przyciągnie po raz drugi. Kociołek z suchym lodem - super sprawa - daje namiastkę magii - może by tak co godzinę zapuścić spod sufitu, może na podłodze cały czas... Brakuje mi magii w innych miejscach, np. ruchome obrazy na ścianach, palące się świeczki w powietrzu (są elektryczne na grubych kablach i świeci się połowa...). Obsługa miła, ale szału nie robi. Do tego przed zalaniem kociołka np. kelner mówi: "poproszę o zaklęcie magiczne"... I nie wiadomo co dalej :) Mogliby kelnerzy być przebrani, może więcej aktorstwa... Jest tak zwyczajnie, choć wiadomo, że dziecko do lat 10, fan Pottera, będzie zachwycone wejściem - ale to na 1 raz. Polecam zobaczyć, ale lepiej się nie nastawiać na magiczne przeżycia. Może zatrudnić jakiegoś magika co by parę sztuczek pokazał. Może jakiś ruch pod sufitem...

Restauracje

4.5